بدون نظر
 
مدیر مرکز فرهنگی پاتوق کتاب خراسان رضوی:
فرهنگ کتابخوانی در بین مردم جایگاه خوبی ندارد/کتابهای خوب در دسترس مردم نیست
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۲ ق.ظ
 
مدیر مرکز فرهنگی پاتوق کتاب خراسان رضوی گفت: اگر به اندازه چیپس و پفک برای کتاب تبلیغ می کردیم به طور حتم کتاب جایگاه خود را در بین مردم پیدا می کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، سید مصطفی طباطبائی روز یکشنبه در حاشیه افتتاح مرکز فرهنگی پاتوق کتاب در تربت حیدریه طی گفتگو با خبرنگاران افزود: یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری اهمیت به فرهنگ کتابخوانی در جامعه است که متاسفانه جایگاه خود را در بین مردم از دست داده است.

 

وی اظهار کرد: در حال حاضر مشهد بعنوان یک مرکز فرهنگی و معنوی در جهان اسلام، خلاء بزرگی در فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد که با راه اندازی پاتوق کتاب و در دسترس قرار دان کتابهای مفید و استقبال چشم کیر مردم این خلاء فرهنگی تا حدود زیادی پر شده است.

 

مدیر مرکز فرهنگی پاتوق کتاب خراسان رضوی اذعان کرد: با حمایت مرکز نشر معارف اسلامی نهاد رهبری و فعالیت جوانان انقلابی در بخش خصوصی، پاتوق کتاب در مراکز استانها راه اندازی شده و اکنون در حال تاسیس این مرکز فرهنگی در شهرستانهای مستعد هستیم.

 

طباطبائی با اشاره به اهداف راه اندازی پاتوق کتاب در کشور افزود: مهمترین هدف دست اندارکاران این مراکز فرهنگی رفع دغدغه های رهبری انقلاب و ترویج فرهنگ کتاب در جامعه است که کتابهای جامع و کامل و با زبانها و گونه های مختلف در دسترس مردم قرار گرفته است.

 

وی گفت: کتابهای توزیع شده در این مراکز، توسط یک گروه فرهنگی در فم بازخوانی می شود و لذا خانواده ها با اطمینان کامل از این مراکز جوانان خود را جهت حضور در پاتوق کتاب تشویق کنند.

 

مرکز فرهنگی پاتوق کتاب تربت حیدریه روز یکشنبه با حضور حجت الاسلام ترابی نماینده نهاد رهبری در داشگاههای خراسان رضوی و طباطبائی مدیر پاتوق کتاب خراسان رضوی در طبقه سوم مجمتع ویونا واقع در نبش کاشانی 3 افتتاح شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود