بدون نظر
 
مدیر مرکز فرهنگی پاتوق کتاب خراسان رضوی:
فرهنگ کتابخوانی در بین مردم جایگاه خوبی ندارد/کتابهای خوب در دسترس مردم نیست
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۲ ق.ظ
 
مدیر مرکز فرهنگی پاتوق کتاب خراسان رضوی گفت: اگر به اندازه چیپس و پفک برای کتاب تبلیغ می کردیم به طور حتم کتاب جایگاه خود را در بین مردم پیدا می کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، سید مصطفی طباطبائی روز یکشنبه در حاشیه افتتاح مرکز فرهنگی پاتوق کتاب در تربت حیدریه طی گفتگو با خبرنگاران افزود: یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری اهمیت به فرهنگ کتابخوانی در جامعه است که متاسفانه جایگاه خود را در بین مردم از دست داده است.

 

وی اظهار کرد: در حال حاضر مشهد بعنوان یک مرکز فرهنگی و معنوی در جهان اسلام، خلاء بزرگی در فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد که با راه اندازی پاتوق کتاب و در دسترس قرار دان کتابهای مفید و استقبال چشم کیر مردم این خلاء فرهنگی تا حدود زیادی پر شده است.

 

مدیر مرکز فرهنگی پاتوق کتاب خراسان رضوی اذعان کرد: با حمایت مرکز نشر معارف اسلامی نهاد رهبری و فعالیت جوانان انقلابی در بخش خصوصی، پاتوق کتاب در مراکز استانها راه اندازی شده و اکنون در حال تاسیس این مرکز فرهنگی در شهرستانهای مستعد هستیم.

 

طباطبائی با اشاره به اهداف راه اندازی پاتوق کتاب در کشور افزود: مهمترین هدف دست اندارکاران این مراکز فرهنگی رفع دغدغه های رهبری انقلاب و ترویج فرهنگ کتاب در جامعه است که کتابهای جامع و کامل و با زبانها و گونه های مختلف در دسترس مردم قرار گرفته است.

 

وی گفت: کتابهای توزیع شده در این مراکز، توسط یک گروه فرهنگی در فم بازخوانی می شود و لذا خانواده ها با اطمینان کامل از این مراکز جوانان خود را جهت حضور در پاتوق کتاب تشویق کنند.

 

مرکز فرهنگی پاتوق کتاب تربت حیدریه روز یکشنبه با حضور حجت الاسلام ترابی نماینده نهاد رهبری در داشگاههای خراسان رضوی و طباطبائی مدیر پاتوق کتاب خراسان رضوی در طبقه سوم مجمتع ویونا واقع در نبش کاشانی 3 افتتاح شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات