بدون نظر
 
مدیر مرکز فرهنگی پاتوق کتاب خراسان رضوی:
فرهنگ کتابخوانی در بین مردم جایگاه خوبی ندارد/کتابهای خوب در دسترس مردم نیست
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۲ ق.ظ
 
مدیر مرکز فرهنگی پاتوق کتاب خراسان رضوی گفت: اگر به اندازه چیپس و پفک برای کتاب تبلیغ می کردیم به طور حتم کتاب جایگاه خود را در بین مردم پیدا می کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، سید مصطفی طباطبائی روز یکشنبه در حاشیه افتتاح مرکز فرهنگی پاتوق کتاب در تربت حیدریه طی گفتگو با خبرنگاران افزود: یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری اهمیت به فرهنگ کتابخوانی در جامعه است که متاسفانه جایگاه خود را در بین مردم از دست داده است.

 

وی اظهار کرد: در حال حاضر مشهد بعنوان یک مرکز فرهنگی و معنوی در جهان اسلام، خلاء بزرگی در فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد که با راه اندازی پاتوق کتاب و در دسترس قرار دان کتابهای مفید و استقبال چشم کیر مردم این خلاء فرهنگی تا حدود زیادی پر شده است.

 

مدیر مرکز فرهنگی پاتوق کتاب خراسان رضوی اذعان کرد: با حمایت مرکز نشر معارف اسلامی نهاد رهبری و فعالیت جوانان انقلابی در بخش خصوصی، پاتوق کتاب در مراکز استانها راه اندازی شده و اکنون در حال تاسیس این مرکز فرهنگی در شهرستانهای مستعد هستیم.

 

طباطبائی با اشاره به اهداف راه اندازی پاتوق کتاب در کشور افزود: مهمترین هدف دست اندارکاران این مراکز فرهنگی رفع دغدغه های رهبری انقلاب و ترویج فرهنگ کتاب در جامعه است که کتابهای جامع و کامل و با زبانها و گونه های مختلف در دسترس مردم قرار گرفته است.

 

وی گفت: کتابهای توزیع شده در این مراکز، توسط یک گروه فرهنگی در فم بازخوانی می شود و لذا خانواده ها با اطمینان کامل از این مراکز جوانان خود را جهت حضور در پاتوق کتاب تشویق کنند.

 

مرکز فرهنگی پاتوق کتاب تربت حیدریه روز یکشنبه با حضور حجت الاسلام ترابی نماینده نهاد رهبری در داشگاههای خراسان رضوی و طباطبائی مدیر پاتوق کتاب خراسان رضوی در طبقه سوم مجمتع ویونا واقع در نبش کاشانی 3 افتتاح شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد