بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است
تاریخ انتشار : ۰۶ تیر ۱۳۹۹ در ۱:۴۲ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی، گفت: کسانی که خودشان را مدافع حقوق بشر می دانند نزدیک به دو قرن است حقوق شهروندی سیاهپوستان را رعایت نمی کنند، زیرا فرهنگ وحشی گری غرب و حقوق بشری که از آن دم می زنند برای منافع شخصی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت: حجت الاسلام عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: امروز منافقین و جبهه استکبار به خاک مذلت نشسته اند و اسلام قدرت خود را نشان داده و حرف اول را در منطقه ایران اسلامی تحت ولایت امامت امت اسلامی می زند.

وی به روز ششم تیرماه سالروز سوء قصد به مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: علی رغم کبر و حیله مستکبرین و منافقین خدا این نعمت الهی را برای زعامت امت اسلامی نگه داشت و اکنون از رهنمودهای آن بزرگوار بهره مند می شویم.

حجت الاسلام عصمتی، گفت: کسانی که خودشان را مدافع حقوق بشر می دانند نزدیک به دو قرن است حقوق شهروندی سیاهپوستان را رعایت نمی کنند، زیرا فرهنگ وحشی گری غرب و حقوق بشری که از آن دم می زنند برای منافع شخصی است.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: حقوق بشر اسلام برای سیاه و سفید و قریشی و حبشی تفاوتی قائل نیست و باید همه رعایت حقوق دیگران را بکنند، اما حقوق بشر آمریکایی، گاهی شخصیت های بزرگ نظام اسلامی را به شهادت می رسانند و گاهی برای منافع شخصی خود هواپیمای مسافربری را مورد هدف قرار می دهند.

عصمتی بیان داشت: قوه قضائیه با اقتدار به رسالت خود عمل می کند و امروز با توجه به درایت خاص رییس قوه با مفاسد در ابعاد مختلف آن مبارزه می شود و این مبارزه امنیت و ارامش را برجامعه حاکم می کند.

امام جمعه تربت حیدریه بر رعایت موازین بهداشتی تاکید کرد و افزود: رعایت همه برنامه های بهداشتی الزام شرعی و قانونی است و اگر پزشکان توصیه کردند، این بمنزله حکم شرعی و رعایت آن لازم است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حوزه آبخیز داری تربت حیدریه،نیازمند ۴۰۰ میلیارد اعتبار است والیبال نشسته تربت‌ حیدریه برای شرکت در لیگ یک میلیارد ریال نیاز دارد قرارگاه فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی شهر نسر تربت حیدریه افتتاح شد روحیه ایثار و شهادت را در بین جامعه همگانی کنید از تعطیلی ساخت مجتمع فولاد رخ تربت حیدریه تا ۲/۵ میلیون تنی گندله ای که از این شهرستان به خوزستان می رود نذر هشتم تبلور ظرفیت اجتماعی مساجد خراسان رضوی است آزادی ۱۰ زندانی نیازمند به همت خیرین تربت حیدریه فرمانده کل سپاه: دشمن تصور می‌کرد تحریم‌ها ملت ایران را می‌شکند/ در مقابل تحریم، پیشرفت کردیم ارتباط و مراوده والدین با حوزه علمیه در رشد فرزندان تاثیر گذار است ۳۰ درصد واحدهای مسکن مهر تربت حیدریه فاقد متقاضی است روند افزایش مبتلایان به کرونا در تربت حیدریه نگران کننده است حرکت لاک پشتی اینترنت در روستاهای جلگه رخ