بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است
تاریخ انتشار : ۰۶ تیر ۱۳۹۹ در ۱:۴۲ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی، گفت: کسانی که خودشان را مدافع حقوق بشر می دانند نزدیک به دو قرن است حقوق شهروندی سیاهپوستان را رعایت نمی کنند، زیرا فرهنگ وحشی گری غرب و حقوق بشری که از آن دم می زنند برای منافع شخصی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت: حجت الاسلام عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: امروز منافقین و جبهه استکبار به خاک مذلت نشسته اند و اسلام قدرت خود را نشان داده و حرف اول را در منطقه ایران اسلامی تحت ولایت امامت امت اسلامی می زند.

وی به روز ششم تیرماه سالروز سوء قصد به مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: علی رغم کبر و حیله مستکبرین و منافقین خدا این نعمت الهی را برای زعامت امت اسلامی نگه داشت و اکنون از رهنمودهای آن بزرگوار بهره مند می شویم.

حجت الاسلام عصمتی، گفت: کسانی که خودشان را مدافع حقوق بشر می دانند نزدیک به دو قرن است حقوق شهروندی سیاهپوستان را رعایت نمی کنند، زیرا فرهنگ وحشی گری غرب و حقوق بشری که از آن دم می زنند برای منافع شخصی است.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: حقوق بشر اسلام برای سیاه و سفید و قریشی و حبشی تفاوتی قائل نیست و باید همه رعایت حقوق دیگران را بکنند، اما حقوق بشر آمریکایی، گاهی شخصیت های بزرگ نظام اسلامی را به شهادت می رسانند و گاهی برای منافع شخصی خود هواپیمای مسافربری را مورد هدف قرار می دهند.

عصمتی بیان داشت: قوه قضائیه با اقتدار به رسالت خود عمل می کند و امروز با توجه به درایت خاص رییس قوه با مفاسد در ابعاد مختلف آن مبارزه می شود و این مبارزه امنیت و ارامش را برجامعه حاکم می کند.

امام جمعه تربت حیدریه بر رعایت موازین بهداشتی تاکید کرد و افزود: رعایت همه برنامه های بهداشتی الزام شرعی و قانونی است و اگر پزشکان توصیه کردند، این بمنزله حکم شرعی و رعایت آن لازم است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دکتر مهرداد حیدری دومین شهید مدافع سلامت تربت حیدریه آسمانی شد تورم فعلی در کشور دلیل اقتصادی ندارد/ماهیت شورای ملی و اتحادیه صادرکنندگان زعفران برای مردم مشخص شده است/طرح شفافیت آرا نبابد فضای پوپولیستی را در مجلس ایجاد کند حضور روحانیون، هیئت امنا و فرماندهان بسیج در طرح مسجد سنگر سلامت الزامی است/تفکر بسیج باید جهانی شود مهمترین ماموریت هفته بسیج اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است تهدیدات شهری را باید به فرصت تبدیل کرد/هماهنگی بین بخشی و نگاه راهبردی به توسعه شهری نقش بسزایی در عمران و آبادانی دارد ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا طی یک هفته گذشته در تربت حیدریه جان باختند بیش از ۱۲۰۰ کودک یتیم در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران ۱۴ صندوق اعتباری زنان روستایی دربخش رخ تربت حیدریه فعال است توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان در تربت حیدریه تغییر کاربری ۳ کاروانسرای تربت حیدریه توسط بخش خصوصی در حال انجام است دوبانده شدن محور تربت حیدریه_زاوه در انتظار تحقق وعده مسئولان نیمی از مساجد و پایگاههای بسیج تربت حیدریه در طرح مسجد سنگر سلامت شرکت دارند