بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است
تاریخ انتشار : ۰۶ تیر ۱۳۹۹ در ۱:۴۲ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی، گفت: کسانی که خودشان را مدافع حقوق بشر می دانند نزدیک به دو قرن است حقوق شهروندی سیاهپوستان را رعایت نمی کنند، زیرا فرهنگ وحشی گری غرب و حقوق بشری که از آن دم می زنند برای منافع شخصی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت: حجت الاسلام عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: امروز منافقین و جبهه استکبار به خاک مذلت نشسته اند و اسلام قدرت خود را نشان داده و حرف اول را در منطقه ایران اسلامی تحت ولایت امامت امت اسلامی می زند.

وی به روز ششم تیرماه سالروز سوء قصد به مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: علی رغم کبر و حیله مستکبرین و منافقین خدا این نعمت الهی را برای زعامت امت اسلامی نگه داشت و اکنون از رهنمودهای آن بزرگوار بهره مند می شویم.

حجت الاسلام عصمتی، گفت: کسانی که خودشان را مدافع حقوق بشر می دانند نزدیک به دو قرن است حقوق شهروندی سیاهپوستان را رعایت نمی کنند، زیرا فرهنگ وحشی گری غرب و حقوق بشری که از آن دم می زنند برای منافع شخصی است.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: حقوق بشر اسلام برای سیاه و سفید و قریشی و حبشی تفاوتی قائل نیست و باید همه رعایت حقوق دیگران را بکنند، اما حقوق بشر آمریکایی، گاهی شخصیت های بزرگ نظام اسلامی را به شهادت می رسانند و گاهی برای منافع شخصی خود هواپیمای مسافربری را مورد هدف قرار می دهند.

عصمتی بیان داشت: قوه قضائیه با اقتدار به رسالت خود عمل می کند و امروز با توجه به درایت خاص رییس قوه با مفاسد در ابعاد مختلف آن مبارزه می شود و این مبارزه امنیت و ارامش را برجامعه حاکم می کند.

امام جمعه تربت حیدریه بر رعایت موازین بهداشتی تاکید کرد و افزود: رعایت همه برنامه های بهداشتی الزام شرعی و قانونی است و اگر پزشکان توصیه کردند، این بمنزله حکم شرعی و رعایت آن لازم است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کاهش ۶۰ درصدی استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در تربت حیدریه شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه