بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
فرهنگ تبلیغ و ظلم ستیزی امام کاظم(ع) دشمن را به استیصال کشانده بود
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۳:۳۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه ظلم ستیزی و فرهنگ تبلیغ دین مبین اسلام توسط امام کاظم(ع) را عامل اصلی استیصال دشمنان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار ظهر پنج شنبه در جمع عزاداران و ارادتمندان به امام موسی کاظم(ع) در تربت حیدریه افزود: ولایتمداری و امامت در فرهنگ اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار است بطوریکه اعمال انسان بدون ولایت و امامت قابل قبول نخواهد بود.

 

وی گفت: ولایتمداری امام موسی کاظم(ع) در اخلاق، عبادت، تفقد مساکین و یتیمان و همچنین ظلم ستیزی دشمن را به سرگردانی و استیصال کشانده بود که چاره ای جز زندانی کردن آن امام همام را نداشت.

 

شریعتی تبار شرایط سیاسی حاکم بر زمان امام کاظم(ع) را شرایطی خفقان عنوان کرد و افزود: امام سالهای سال در زندانهای بغداد علیه طاغوت و ظلم مبارزه کرد و بدون هیچ ترس و دلهره ای واقعیت ها را برای مردم تبیین می کرد.

 

امام جمعه تربت حیدریه اذعان کرد: متاسفانه امروز جهان اسلام شناخت درستی از رهبران دینی خود ندارد و دچار انحرافاتی شده که نتیجه آن را می توان در پیدایش وهابیت، گروههای تکفیری و تندرو عنوان کرد.

 

وی راه نجات مسلمانان را اتحاد و همدلی دانست و گفت: مسلمان با وحدت کلمه، همدلی و شناخت دشمن، آتشی را که در منطقه و جهان اسلام روشن شده به دامن جبهه استکبار و صهیونیست ها برگردانند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد