بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
فرهنگ تبلیغ و ظلم ستیزی امام کاظم(ع) دشمن را به استیصال کشانده بود
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۳:۳۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه ظلم ستیزی و فرهنگ تبلیغ دین مبین اسلام توسط امام کاظم(ع) را عامل اصلی استیصال دشمنان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار ظهر پنج شنبه در جمع عزاداران و ارادتمندان به امام موسی کاظم(ع) در تربت حیدریه افزود: ولایتمداری و امامت در فرهنگ اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار است بطوریکه اعمال انسان بدون ولایت و امامت قابل قبول نخواهد بود.

 

وی گفت: ولایتمداری امام موسی کاظم(ع) در اخلاق، عبادت، تفقد مساکین و یتیمان و همچنین ظلم ستیزی دشمن را به سرگردانی و استیصال کشانده بود که چاره ای جز زندانی کردن آن امام همام را نداشت.

 

شریعتی تبار شرایط سیاسی حاکم بر زمان امام کاظم(ع) را شرایطی خفقان عنوان کرد و افزود: امام سالهای سال در زندانهای بغداد علیه طاغوت و ظلم مبارزه کرد و بدون هیچ ترس و دلهره ای واقعیت ها را برای مردم تبیین می کرد.

 

امام جمعه تربت حیدریه اذعان کرد: متاسفانه امروز جهان اسلام شناخت درستی از رهبران دینی خود ندارد و دچار انحرافاتی شده که نتیجه آن را می توان در پیدایش وهابیت، گروههای تکفیری و تندرو عنوان کرد.

 

وی راه نجات مسلمانان را اتحاد و همدلی دانست و گفت: مسلمان با وحدت کلمه، همدلی و شناخت دشمن، آتشی را که در منطقه و جهان اسلام روشن شده به دامن جبهه استکبار و صهیونیست ها برگردانند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث