بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
فرهنگ تبلیغ و ظلم ستیزی امام کاظم(ع) دشمن را به استیصال کشانده بود
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۳:۳۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه ظلم ستیزی و فرهنگ تبلیغ دین مبین اسلام توسط امام کاظم(ع) را عامل اصلی استیصال دشمنان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار ظهر پنج شنبه در جمع عزاداران و ارادتمندان به امام موسی کاظم(ع) در تربت حیدریه افزود: ولایتمداری و امامت در فرهنگ اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار است بطوریکه اعمال انسان بدون ولایت و امامت قابل قبول نخواهد بود.

 

وی گفت: ولایتمداری امام موسی کاظم(ع) در اخلاق، عبادت، تفقد مساکین و یتیمان و همچنین ظلم ستیزی دشمن را به سرگردانی و استیصال کشانده بود که چاره ای جز زندانی کردن آن امام همام را نداشت.

 

شریعتی تبار شرایط سیاسی حاکم بر زمان امام کاظم(ع) را شرایطی خفقان عنوان کرد و افزود: امام سالهای سال در زندانهای بغداد علیه طاغوت و ظلم مبارزه کرد و بدون هیچ ترس و دلهره ای واقعیت ها را برای مردم تبیین می کرد.

 

امام جمعه تربت حیدریه اذعان کرد: متاسفانه امروز جهان اسلام شناخت درستی از رهبران دینی خود ندارد و دچار انحرافاتی شده که نتیجه آن را می توان در پیدایش وهابیت، گروههای تکفیری و تندرو عنوان کرد.

 

وی راه نجات مسلمانان را اتحاد و همدلی دانست و گفت: مسلمان با وحدت کلمه، همدلی و شناخت دشمن، آتشی را که در منطقه و جهان اسلام روشن شده به دامن جبهه استکبار و صهیونیست ها برگردانند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است