بدون نظر
 
فرهاد مجیدی یا تحریک شده و یا عقده‌گشایی کرده
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۷:۲۰ ب.ظ
 
حولات فنی و مدیریتی استقلال به سوژه‌ای برای گفت‌وگو با مربیان اسبق این باشگاه بدل شده است.
در همین راستا عصر دیروز با کاظم اولیایی تماس گرفتیم و با او در رابطه با اتفاقات این باشگاه همکلام شدیم. با هم چکیده حرف‌های مدیرعامل اسبق استقلال را می‌خوانیم. 

گفته‌اند مربیان مد نظر استقلال باید برنامه خودشان را ارائه کنند. خب حالا سؤال اینجاست که این برنامه‌ها را چه کسی باید ارزیابی کند؟ فرض کنیم قلعه‌نویی، مظلومی و … برنامه دادند، چه کسی صلاحیت فنی دارد که کیفیت آنها را ارزیابی کند؟ استقلال باید کمیته فنی داشته باشد. یک کمیته فنی واقعی.

 

در استقلال دایه‌های مهربان‌تر از مادری وجود دارند که نمی‌خواهند این تیم را ترک کنند و یکسری از مشکلات این باشگاه به خاطر همین دایه‌هاست.

 

با شیوه کنونی، سبک اداره شدن استقلال به حالتی درمی‌آید که به آن «خصولتی» می‌گویند! البته این روش در شرق آسیا متداول است و بد هم نیست اما به شرطی که درست اجرا شود و پای شرکت‌های بزرگ سودآور به میان بیاید نه اینکه مردم تاوان هزینه‌های تیمداری کارخانه‌ها را بدهند. الان در کره‌جنوبی و چین کارخانه‌های بسیار بزرگ که وابسته به دولت هستند و خودشان هم علاقه دارند، مدیریت تیم‌های بزرگ را در اختیار می‌گیرند.

 

فرهاد مجیدی یا تحریک شده و یا عقده‌گشایی کرده است. او به کسانی توهین کرده که سابقه حضورشان در استقلال بیشتر از خودش است. فرهاد فراموش نکند که خودش هم روزی پیشکسوت می‌شود و توقع احترام از کوچک‌ترها دارد.
اگر قرار باشد استقلال به لحاظ مالی راه فصل قبل را برود و همان مشکلات را داشته باشد، حفظ امیر قلعه‌نویی بهترین گزینه است اما اگر مشکلات حل شود، گزینه‌های زیادی روی میز خواهد بود.

 

به علیرضا منصوریان توصیه کردم به استقلال نیاید و به جای آن طرح ۳ ساله‌ای را برای موفقیت نفت تهران در ایران و آسیا ارائه بدهد. تازه او پس از آن هم بهتر است به جای مربیگری در ایران راهی اروپا شده و بر دانش فنی‌اش بیفزاید تا به سرمایه‌ خوبی برای فوتبال ایران و تیم ملی بدل شود. امیدوارم این کار را بکند و مسیر دیگری را انتخاب نکند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است