بدون نظر
 
فرهاد مجیدی یا تحریک شده و یا عقده‌گشایی کرده
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۷:۲۰ ب.ظ
 
حولات فنی و مدیریتی استقلال به سوژه‌ای برای گفت‌وگو با مربیان اسبق این باشگاه بدل شده است.
در همین راستا عصر دیروز با کاظم اولیایی تماس گرفتیم و با او در رابطه با اتفاقات این باشگاه همکلام شدیم. با هم چکیده حرف‌های مدیرعامل اسبق استقلال را می‌خوانیم. 

گفته‌اند مربیان مد نظر استقلال باید برنامه خودشان را ارائه کنند. خب حالا سؤال اینجاست که این برنامه‌ها را چه کسی باید ارزیابی کند؟ فرض کنیم قلعه‌نویی، مظلومی و … برنامه دادند، چه کسی صلاحیت فنی دارد که کیفیت آنها را ارزیابی کند؟ استقلال باید کمیته فنی داشته باشد. یک کمیته فنی واقعی.

 

در استقلال دایه‌های مهربان‌تر از مادری وجود دارند که نمی‌خواهند این تیم را ترک کنند و یکسری از مشکلات این باشگاه به خاطر همین دایه‌هاست.

 

با شیوه کنونی، سبک اداره شدن استقلال به حالتی درمی‌آید که به آن «خصولتی» می‌گویند! البته این روش در شرق آسیا متداول است و بد هم نیست اما به شرطی که درست اجرا شود و پای شرکت‌های بزرگ سودآور به میان بیاید نه اینکه مردم تاوان هزینه‌های تیمداری کارخانه‌ها را بدهند. الان در کره‌جنوبی و چین کارخانه‌های بسیار بزرگ که وابسته به دولت هستند و خودشان هم علاقه دارند، مدیریت تیم‌های بزرگ را در اختیار می‌گیرند.

 

فرهاد مجیدی یا تحریک شده و یا عقده‌گشایی کرده است. او به کسانی توهین کرده که سابقه حضورشان در استقلال بیشتر از خودش است. فرهاد فراموش نکند که خودش هم روزی پیشکسوت می‌شود و توقع احترام از کوچک‌ترها دارد.
اگر قرار باشد استقلال به لحاظ مالی راه فصل قبل را برود و همان مشکلات را داشته باشد، حفظ امیر قلعه‌نویی بهترین گزینه است اما اگر مشکلات حل شود، گزینه‌های زیادی روی میز خواهد بود.

 

به علیرضا منصوریان توصیه کردم به استقلال نیاید و به جای آن طرح ۳ ساله‌ای را برای موفقیت نفت تهران در ایران و آسیا ارائه بدهد. تازه او پس از آن هم بهتر است به جای مربیگری در ایران راهی اروپا شده و بر دانش فنی‌اش بیفزاید تا به سرمایه‌ خوبی برای فوتبال ایران و تیم ملی بدل شود. امیدوارم این کار را بکند و مسیر دیگری را انتخاب نکند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه