بدون نظر
 
فرهاد مجیدی یا تحریک شده و یا عقده‌گشایی کرده
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۷:۲۰ ب.ظ
 
حولات فنی و مدیریتی استقلال به سوژه‌ای برای گفت‌وگو با مربیان اسبق این باشگاه بدل شده است.
در همین راستا عصر دیروز با کاظم اولیایی تماس گرفتیم و با او در رابطه با اتفاقات این باشگاه همکلام شدیم. با هم چکیده حرف‌های مدیرعامل اسبق استقلال را می‌خوانیم. 

گفته‌اند مربیان مد نظر استقلال باید برنامه خودشان را ارائه کنند. خب حالا سؤال اینجاست که این برنامه‌ها را چه کسی باید ارزیابی کند؟ فرض کنیم قلعه‌نویی، مظلومی و … برنامه دادند، چه کسی صلاحیت فنی دارد که کیفیت آنها را ارزیابی کند؟ استقلال باید کمیته فنی داشته باشد. یک کمیته فنی واقعی.

 

در استقلال دایه‌های مهربان‌تر از مادری وجود دارند که نمی‌خواهند این تیم را ترک کنند و یکسری از مشکلات این باشگاه به خاطر همین دایه‌هاست.

 

با شیوه کنونی، سبک اداره شدن استقلال به حالتی درمی‌آید که به آن «خصولتی» می‌گویند! البته این روش در شرق آسیا متداول است و بد هم نیست اما به شرطی که درست اجرا شود و پای شرکت‌های بزرگ سودآور به میان بیاید نه اینکه مردم تاوان هزینه‌های تیمداری کارخانه‌ها را بدهند. الان در کره‌جنوبی و چین کارخانه‌های بسیار بزرگ که وابسته به دولت هستند و خودشان هم علاقه دارند، مدیریت تیم‌های بزرگ را در اختیار می‌گیرند.

 

فرهاد مجیدی یا تحریک شده و یا عقده‌گشایی کرده است. او به کسانی توهین کرده که سابقه حضورشان در استقلال بیشتر از خودش است. فرهاد فراموش نکند که خودش هم روزی پیشکسوت می‌شود و توقع احترام از کوچک‌ترها دارد.
اگر قرار باشد استقلال به لحاظ مالی راه فصل قبل را برود و همان مشکلات را داشته باشد، حفظ امیر قلعه‌نویی بهترین گزینه است اما اگر مشکلات حل شود، گزینه‌های زیادی روی میز خواهد بود.

 

به علیرضا منصوریان توصیه کردم به استقلال نیاید و به جای آن طرح ۳ ساله‌ای را برای موفقیت نفت تهران در ایران و آسیا ارائه بدهد. تازه او پس از آن هم بهتر است به جای مربیگری در ایران راهی اروپا شده و بر دانش فنی‌اش بیفزاید تا به سرمایه‌ خوبی برای فوتبال ایران و تیم ملی بدل شود. امیدوارم این کار را بکند و مسیر دیگری را انتخاب نکند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر