بدون نظر
 
فرمانده سپاه قمر بنی هاشم: کسب بخشی از حقوق هسته ای مرهون مقاومت ملت ماست
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۰۰ ب.ظ
 
شهرکرد-ایرنا- فرمانده سپاه قمربنی هاشم (ع)چهارمحال وبختیاری گفت: اگر به موجب بیانیه سوئیس، ما به بخشی از حقوق خود دست یافته ایم، این به برکت نعمت ایستادگی ملت بزرگ ما بوده که خداوند آن را عطا فرموده است.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی بسیج ، سردار رضا محمدسلیمانی در جشن بزرگ میلاد کوثر در شهرکرد با تشریح دیدگاه های موجود در باره بیانیه لوزان افزود: دیدگاهی معتقد است که در حرکت عزیزان ما در وزارت خارجه و دولت محترم جمهوری اسلامی، ما شکست کامل خورده ایم.

وی افزود: دیدگاه دیگر بیانیه هسته ای سوئیس(لوزان) را فتح الفتوح می پندارد در حالی که ما راهی را آغاز کرده ایم و تازه در جهت اهدافمان قرار گرفته ایم و نباید از نیرنگ و حیله های دشمنان نیز غافل بمانیم.

وی اظهار کرد: اگر بخواهیم از دیدگاه فنی نگاه کنیم، می بینیم خیلی چیزها را قبلاً داشته ایم؛ ولی باید بپذیریم که قدرتهای بزرگ جهان از جمله آمریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه و چین نیز در برابر ما صف آرایی و همه آنها قطعنامه های بین المللی قبلی را نیز علیه ما امضا کرده اند.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم با بیان اینکه دشمن قابل اعتماد نیست، ادامه داد: همه دنیا می دانند که ما هیچگاه دنبال بمب اتمی نبوده، نیستیم و نخواهیم بود؛ زیرا طبق فتوای رهبر معظم انقلاب ، آن را حرام شرعی می دانیم.

سردار محمد سلیمانی، لغو تحریم های ظالمانه را خواست مقام معظم رهبری و همه ملت دانست و تأکید کرد: نباید با هلهله دشمنان، یأس بر جامعه ما حاکم شود، اگر ایستادگی ملت ما ادامه داشته باشد، می توانیم حق خود را بطور کامل بگیریم.

وی در ادامه به اینکه زنان جامعه اسلامی با تأسی به حضرت فاطمه(س) در همه عرصه های نظام به ایفای نقش می پردازند، از زحمات خانواده های کارکنان سپاه برای تحقق اهداف و مأموریت های سازمانی تشکر کرد.

سردار محمدسلیمانی در ادامه به خدمات سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در سال گذشته اشاره کرد و افزود: در سال 93 با تلاش کارکنان سپاه استان، 23هزار مترمربع به سرانه ورزشی استان با احداث سالن های ورزشی صالحین و 9 دی افزوده شد.

وی اظهار داشت: ساخت 23 خانه بهداشت و کمک به تکمیل مساجد، خانه های عالم، غسالخانه، حضور پزشکان بسیج جامعه پزشکی در مناطق محروم، برگزاری اردوهای جهادی دانشجویان بسیجی و ارائه خدمت رایگان به نیازمندان از دیگر فعالیت های این سپاه در سال گذشته است.

به گزارش ایرنا، تجلیل از برندگان مسابقات قرآن و اهدای هدیه به همسران کارکنان سپاه که نام های فاطمه و زهرا داشتند و مولودی خوانی از برنامه های جانبی این آیین بود.

7360/6027

انتهای پیام /*

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز عملیات اجرایی ۳ پایگاه اورژانس ۱۱۵ در منطقه تربت حیدریه گود برداری غیر اصولی جان شهروندان تربتی را تهدید کرد/معاون فنی فرماندار: گودبرداری انجام شده فاقد دیوار حائل اصولی و سازه نگهبان است/هر لحظه امکان ریزش سایر دیوارها وجود دارد/خسارت ۲۸۳ میلیون تومانی به تاسیسات شهری دستهای قاتل خاموش بر گریبان مادر و فرزندانش نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم