بدون نظر
 
فرماندهان صدام عضو داعش شدند/تصاویر
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۷:۱۸ ب.ظ
 
نهادهای اطلاعاتی فاش کردند 100 تا 160 فرمانده و عضو ارشد سابق رژیم بعث به داعش ملحق شده‌اند.
به گزارش پایتخت ،با فروپاشی حزب بعث عراق و اعدام “صدام” به دست نظامیان آمریکایی، بسیاری از فرماندهان نظامی و مقامات عالی رتبه رژیم بعث به عضویت گروه تروریستی داعش درآمدند و هم‌اکنون در عراق و سوریه مشغول مبارزات ضد دولتی هستند.
به گزارش دیلی میل؛ اخبار به دست آمده از نهادهای جاسوسی و اطلاعاتی نشان می‌دهد دست‌کم 100 نفر از افسران نظامی و نیروهای اطلاعاتی سابق عراق که برای “صدام” خدمت می کردند به داعش پیوسته‌اند. “ابو مسلم الترکمانی،” معاون سرکرده داعش، پیش از این یک افسر عالی رتبه در ارتش عراق بود. وی نوامبر گذشته (آبان 93) در حمله هوایی ائتلاف آمریکایی کشته شد.
تصاویر تعدادی از این نظامیان حزب بعث که به داعش پیوسته‌اند در ادامه آمده است:
“الترکمانی” (سمت چپ) و “ابو ایمانی،” کلنل سابق نیروی هوایی عراق (سمت راست)
“ابو عبدالرحمان البیلاوی،” رئیس شورای نظامی بغداد، (سمت چپ) و “ابو حجار الصوفی،” یکی از مشاوران مورد اعتماد در مجمع شورای بغداد، (سمت راست)
“ابو عمر البغدادی” (سمت چپ) و “ابو موسی الالوانی” (سمت راست) افسران سابق ارتش عراق
مرجع : باشگاه خبرنگاران
لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود