بدون نظر
 
در پی حواشی بوجود آمده نشست خبری؛
فرماندار تربت حیدریه عذرخواهی کرد
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ در ۱:۴۷ ب.ظ
 
فرماندار تربت حیدریه ضمن دعوت همه جریانهای سیاسی به خویشتن داری، اظهار داشت: چنانچه حواشی بوجود آمده در نشست خبری باعث رنجش علاقمندان به نظام و انقلاب شده عذرخواهی و پوزش می طلبم.

به گزارش تابان تربت؛ پس از حاشیه های بوجود آمده در نشست خبری فرماندار تربت حیدریه پیرامون برخی مسایل سیاسی و التهابات در فضای مجازی، علی رستمی فرماندار تربت حیدریه ضمن دعوت همه جریانهای سیاسی به خویشتن داری، اظهار داشت: چنانچه این سخنان باعث رنجش علاقمندان به نظام و انقلاب شده عذرخواهی و پوزش می طلبم.

وی در بخشی از جوابیه خود که در فضای مجازی منتشر کرده این چنین گفت: در خصوص انتصاب بخش هایی از مصاحبه اینجانب به منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری، به استحضار می رساند در طول ۹۴ دقیقه از‌ این نشست رسانه ای، همواره عرایض من همگام و هم سو با مواضع و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ایستادگی، مقاومت و پایداری به عنوان مهمترین راهبرد اساسی در مواجهه با دشمنی های استکبار جهانی بوده است.

رستمی افزود: در فایل صوتی منتشر شده به صراحت این مهم بیان شده و خدایی ناکرده هیچ قصد و نیتی در صحبت های من نبوده است.

وی خاطر نشان کرد: در روزهای گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی همه دلسوزان، جریانهای سیاسی و فکری را به خویشتن داری دعوت می کنم و چنانچه این سخنان باعث رنجش علاقمندان به نظام و انقلاب شده عذرخواهی و پوزش می طلبم.

گعتنی است فرماندار تربت حیدریه روز شنبه ۱۱ بهمن ماه در بخشی از نشست خبری خود با اصحاب رسانه گرفتاریهای فعلی کشور را به مجلس جوان و انقلابی منتسب دانست و گفت: وقتی مصوب می کنید ۲۵ سال آینده اسرائیل نباشد تبعات دارد.

وی همچنین از تعامل اصلاحطلبان با غرب برای امور کشور این چتین گفت: اصولا دنیا با اصلاحطلبان همواره بهتر کار کرده است.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه