بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه در گفتگو با«تابان تربت»:
«فتنه ۸۸»دشمن را امیدوار به سرنگونی نظام کرد؛ اما درایت رهبری وحضور در صحنه مردم دندان طمع جبهه استکبار را ریشه کن کرد/فتنه ۸۸ سناریوی مشترک سران فتنه و جبهه استکبار بود
تاریخ انتشار : ۰۷ دی ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۶ ق.ظ
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه گفت: فتنه 88 طمع دشمنان انقلاب را برای سرنگونی نظام اسلامی افزایش داد و آنها را امیدوار به اجرای پروژه ای کرد که در کشورهای غربی به نتجیه رسیده بود؛ اما درایت رهبری و حضور در صحنه مردم این امیدواری را به یأس تبدیل کرد.

سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی فرمانده سپاه تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اذعان کرد: پس از رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی، عده ای به دنبال پایان دادن نهضت امام راحل بودند و سالها برای تحقق آن برنامه ریزی و کادرسازی کردند تا به اهداف خود نزدیک شوند.

 

وی تصریح کرد: بعد از آشوب های دهه ۷۰در مشهد و شیراز و اصفهان و همچنین حوادث سال ۷۸ کوی دانشگاه، این طراحی ها و برنامه ریزی ها به بلوغ رسیده بود تا بتوانند با پشتوانه اجتماعی و مردمی دوران سازندگی  و اصلاحات، و با تقسیم کاری بین احزاب داخلی و معاندین خارجی  و ضد انقلاب ها کشور را دچار آشوب و در نهایت به ورطه سرنگونی برسانند.

 

گرایلی اظهار کرد: این برنامه ریزی ها قبل  از انتخابات ریاست جمهوری  سال ۸۸ با کلید واژه صیانت از آرای مردم و همچنین زمینه سازی بداخلاقی انتخاباتی پس از اعلام نتایج، پروزه مشترک سران فتنه و ضد انقلاب ها و جبهه استکبار را وارد فاز جدیدی کرد و با دعوت از مردم برای اعتراض به نتیجه انتخابات و آشوب های خیابانی اراذل و اوباش، چهره نظام اسلامی را مخدوش ساخت.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه به پدیده نفوذ در جریان فتنه ۸۸ اشاره کرد و افزود: دشمن از مدتها قبل با نفوذ در برخی عناصر تاثیر گذار نظام و نخبگان و خواص بی بصیرت که دنیا طلبی چشم بینای آنها را کور کرده بود سعی در بر هم زدن فضای جامعه را داشت که تا حدودی نیز موفق عمل کرد؛ اما امدادهای غیبی و روشنگری ها و رهبری داعیانه مقام معظم رهبری و حضور حماسی مردم اجازه اجرای پروژه براندازی نظام را به فتنه گران داخلی و خارجی نداد.

 

گرایلی تبعات این فتنه را برای نظام اسلامی بسیار سنگین توصیف کرد و گفت: در عرصه بین المللی ضمن مخدوش شدن چهره نظام اسلامی و دموکراسی حاکم بر کشور، بسیاری از تحریم های ظالمانه اقتصادی و سیاسی بعد از فتنه ۸۸ اعمال شد و از سوی دیگر خسارت های مادی و معنوی فراوانی بر پیکره نظام در داخل کشور وارد شد.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه اذعان کرد: صف بندی ها در پاینبدی به اصول انقلاب اسلامی و نمایان شدن چهره برخی نخبگان و خواص بی بصیرت که مخالف سیاست های انقلاب و نظام اسلامی بودند یکی از مهمترین موئلفه های قابل اشاره در جریان فتنه ۸۸ است.

 

وی ادامه داد: در خنثی سازی این فتنه سپاه و بسیج بعنوان مدافعان انقلاب و بازوی توانمند رهبری وارد میدان شد و ابتدا با روشنگری ها و تبیین مواضع رهبری و ارمانهای انقلاب و بیان سناریوی دشمنان نظام سعی در آرام کردن فضای جامعه داشت که تا حدود زیادی نیز موفق عمل کرد، لذا از همان سال به بعد بر شدت هجمه ها به بسیج و سپاه و سایر ارکان اصلی انقلاب افزوده شد، بطوریکه این موضوع در آستانه انتخابات سال ۹۲ بصورت رسمی نمایان شد.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه مهمترین عامل در عبور از این برهه حساس را امدادهای غیبی و درایت رهبری و حضور حماسی مردم برشمرد و افزود: خدواند متعال در قرآن فرموده که هر ملتی در برابر هجمه های استکبار استقامت ورزد پیروزی از آن اوست و لذا امدادهای غیبی در کنار مدیریت مدبرانه مقام معظم رهبری و حضور حماسی مردم در نهم دیماه سال ۸۸ دندان طمع دشمن برای اجرای پروزه انقلاب مخملی در جمهوری اسلامی ایران را ریشه کن کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور