بدون نظر
 
فاجعه مرگبار هنگام اجرای کنسرت زنده + عکس
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۴ در ۷:۲۰ ب.ظ
 
در فاجعه‌ای غم‌انگیز جوان نوازنده حین اجرای کنسرت بر اثر سوء مصرف مواد مخدر جان باخت.

به گزارش گلستان ما به نقل از باشگاه خبرنگاران، در فاجعه‌ای غم‌انگیز جوان نوازنده حین اجرای کنسرت بر اثر سوء مصرف مواد مخدر جان باخت.

“آلن ویز” 33 ساله بنا به پیشنهاد یکی از هم گروهی های خود پس از استفاده هروئین در حین اجرای کنسرت جان باخت.

به گزارش پلیس “آلن” بنا به پیشنهاد دوست خود به منظور داشتن روحیه‌ای متفاوت هنگام اجرا، از هروئین به صورت تزریق برای اولین بار استفاده کرد.

به گفته پزشکان بیمارستان سنت ماری در غرب لندن مصرف بیش از حد هروئین پس از تزریق منجر به مرگ “آلن ویز” شد.

بنا به درخواست و شکایت پدر و مادر آلن ” آنجلا” و “کریستوفر ویز”،دوست وی “مارکوس لیندر” به اتهام قتل دستگیر شد و آنان با ارائه مکالمه ضبط شده فرزند خود با “مارکوس” ادعا کردند که دوست وی مقصر و قاتل اصلی فرزندشان است.

به گفته پلیس پس از بازپخش این مکالمه ضبط شده اصرار و پافشاری “مارکوس” برای قبول کردن مصرف مواد از جانب “آلن” غیر عادی و طبیعی است.

حضور پلیس در منزل مسکونی “مارکوس” منجر به کشف مقدار زیادی از انواع قرص‌های روان‌گردان ،هروئین  و کوکائین به ارزش 15 هزار پوند شد.

این سومین فردی است که دراین گروه موسیقی به دلیل سوء مصرف مواد جان باخته است و تحقیقات پلیس برای یافتن جزئیات بیشتر در این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شفافیت و مطالبه گری از ویژگی های اصلی حوزه خبر رسانی است مرگ یک کوهنورد در قله پیشکوه تربت حیدریه برداشت جو در بیش از ۷ هزار هکتار مزارع جلگه رخ تربت حیدریه اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است حوض انباری تاریخی، زیر پای شهر تربت حیدریه شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان