بدون نظر
 
فاجعه مرگبار هنگام اجرای کنسرت زنده + عکس
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۴ در ۷:۲۰ ب.ظ
 
در فاجعه‌ای غم‌انگیز جوان نوازنده حین اجرای کنسرت بر اثر سوء مصرف مواد مخدر جان باخت.

به گزارش گلستان ما به نقل از باشگاه خبرنگاران، در فاجعه‌ای غم‌انگیز جوان نوازنده حین اجرای کنسرت بر اثر سوء مصرف مواد مخدر جان باخت.

“آلن ویز” 33 ساله بنا به پیشنهاد یکی از هم گروهی های خود پس از استفاده هروئین در حین اجرای کنسرت جان باخت.

به گزارش پلیس “آلن” بنا به پیشنهاد دوست خود به منظور داشتن روحیه‌ای متفاوت هنگام اجرا، از هروئین به صورت تزریق برای اولین بار استفاده کرد.

به گفته پزشکان بیمارستان سنت ماری در غرب لندن مصرف بیش از حد هروئین پس از تزریق منجر به مرگ “آلن ویز” شد.

بنا به درخواست و شکایت پدر و مادر آلن ” آنجلا” و “کریستوفر ویز”،دوست وی “مارکوس لیندر” به اتهام قتل دستگیر شد و آنان با ارائه مکالمه ضبط شده فرزند خود با “مارکوس” ادعا کردند که دوست وی مقصر و قاتل اصلی فرزندشان است.

به گفته پلیس پس از بازپخش این مکالمه ضبط شده اصرار و پافشاری “مارکوس” برای قبول کردن مصرف مواد از جانب “آلن” غیر عادی و طبیعی است.

حضور پلیس در منزل مسکونی “مارکوس” منجر به کشف مقدار زیادی از انواع قرص‌های روان‌گردان ،هروئین  و کوکائین به ارزش 15 هزار پوند شد.

این سومین فردی است که دراین گروه موسیقی به دلیل سوء مصرف مواد جان باخته است و تحقیقات پلیس برای یافتن جزئیات بیشتر در این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد