بدون نظر
 
بازهم حادثه در بند خاکی؛
غرق شدن پسر بچه ۱۲ ساله دربند خاکی روستای رودخانه جلگه رخ
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۱ ق.ظ
 
پسر بچه ۱۲ساله ای بر اثر بازی گوشی و غفلت خانواده در بند خاکی روستای رودخانه جلگه رخ تربت حیدریه غرق شد.

به گزارش تابان تربت؛ براساس اعلام مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، پسر بچه ۱۲ ساله ای که همراه پدرش در حوالی بند خاکی روستای رودخاته جلگه رخ تربت حیدریه مشغول چرای دام هایشان بودند ناگهان به همراه دوستش از پدرش جدا شده و دور از چشم پدر در نزدیکی بند خاکی سرگرم بازی می شوند که بر اثر بی احتیاطی و سُرخوردگی در قسمت خروجی آب بند، دچار حادثه می شود.

براساس این گزارش جسد این پسر بچه بر اثر جاری بودن آب زیاد در حوالی بند توسط افراد حاضر از آب گرفته می شود و پس از حضور نیروی انتظامی و عوامل اورژانس در محل صحنه، تحویل پزشکی قانونی شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام