بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه خبر داد؛
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی
تاریخ انتشار : ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ در ۱:۰۰ ب.ظ
 
علی رستمی، از غربالگری 7791 نفر طی 24 ساعت گذشته در دو ایستگاه ورودی تربت حیدریه خبر داد و افزود: از این تعداد 9 نفر با علائم مشکوک به مراکز درمانی ارجاع داده شدند.

علی رستمی، فرماندار تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته منتهی به دیروز 7791 نفر در دو ورودی تربت حیدریه توسط تیم های امدادی کنترل و تب سنجی شدند که از این تعداد 9 نفر مشکوک و به مراکز درمانی ارجاع داده شدند.

وی تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته منتهی به امروز این میزان غربالگری به 1919 نفر کاهش داشته که از این تعداد 34 نفر مشکوک به دانشگاه علوم پزشکی گزارش شده است.

فرماندار تربت حیدریه خاطر نشان کرد: طی 24 ساعت گذشته منتهی به امروز 15 فقره خودروی غیر بومی با جریمه 500 هزار تومانی و دو خودروی دیگر با توقیف توسط پلیس راه اعمال قانون شدند، ضمن آنکه یک خودروی پراید نیز در میدان 22 بهمن که قصد جابجایی مسافر داشته با جریمه 500 هزار تومانی اعمال قانون شد.

وی گفت: همچنین 9 واحد صنفی متخلف نیز طی 24 ساعت گذشته در شهر تربت حیدریه پلمپ شدند.

بارش32.5 میلی متری باران در تربت حیدریه

احسان کریمی، معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه اظهار داشت: تا ساعت 10 صبح امروز در ایستگاه تربت حیدریه 32.5 میلی متر باران داشتیم که در برخی از ایستگاههای منطقه این میزان بارش کمتر و در برخی نقاط نیز بیشتر گزارش شده است.

وی بیان کرد: روان آب ها در تمام رودخانه های فصلی شهرستان بدون مشکل جریان دارد و از شب گذشته تاکنون پرسنل شهرداری نسبت به آب گرفتگی معابر در خیابان ها و معابر فرعی اقدام کردند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام