بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
عید فطر مظهر انسجام جامعه اسلامی در برابر نظام سلطه است
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ در ۸:۱۸ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: روز عید فطر مظهر اتحاد و انسجام امت اسلامی است و اگر جامعه دل به سوی خدا داشته باشد در برابر نظام سلطه و استکبار جهانی قطعا پیروز نهایی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در خطبه های نماز عید فطر اظهار کرد: امت اسلامی باید بدون تفرقه و اختلاف در مقابل نظام سلطه و استکبار تا آخرین لحظه مقاومت کرده تا شاهد پیروزی و احتزاز پرچم اسلام در سراسر جهان باشیم.

 

وی افزود: روز عید فطر مظهر اتحاد و انسجام امت اسلامی است و اگر جامعه دل به سوی خدا داشته باشد در برابر نظام سلطه و استکبار جهانی پیروز نهایی است.

 

امام جمعه تربت حیدریه توجه به معیشت درماندگان و یتیمان جامعه با پرداخت زکات فطره را از دیگر شاخصه های این روز دانست که سنت حسنه رسول خدا(ص) و واجب الهی است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!