بدون نظر
 
عیدی همراه اول به مشترکان اعتباری وفادار
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۱۲ ب.ظ
 
همراه اول به مشترکان اعتباری خود که پس از یک دوره غیر فعال بودن، با شرکت در کمپین نوروزی مجدداً فعال شده‌اند، عیدی می‌دهد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، در طرح وفاداری مشترکان فعال شده در نوروز 1394، به مشترکان اعتباری که پس از یک دوره غیر فعال بودن، تا 30 اردیبهشت ماه مجدداً فعال می‌شوند، معادل ۵۰ درصد مبلغ شارژ شده عیدی تعلق می‌گیرد.

در این طرح که از یکم تا 30 اردیبهشت ماه اجرا می‌شود، برای مشترک پیامکی ارسال خواهد شد که طی آن اعلام می‌شود، وی مشمول دریافت ۵۰ درصد شارژ هدیه درون شبکه شامل مکالمه، پیامک، پیام چندرسانه ای داخل شبکه و اینترنت همراه است و نحوه فعال سازی آن نیز توضیح داده می شود.

مشترکان مشمول این طرح می‌توانند از طریق کد دستوری PIN# *۱۲۶* *۱۱۱* یا ارسال PIN *۱۲۶ به سرشماره ۱۱۱ از طریق پیام کوتاه، عیدی خود را فعال و پس از فعال سازی به مدت ۳۰روز از این اعتبار هدیه استفاده کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود