بدون نظر
 
عیدی همراه اول به مشترکان اعتباری وفادار
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۱۲ ب.ظ
 
همراه اول به مشترکان اعتباری خود که پس از یک دوره غیر فعال بودن، با شرکت در کمپین نوروزی مجدداً فعال شده‌اند، عیدی می‌دهد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، در طرح وفاداری مشترکان فعال شده در نوروز 1394، به مشترکان اعتباری که پس از یک دوره غیر فعال بودن، تا 30 اردیبهشت ماه مجدداً فعال می‌شوند، معادل ۵۰ درصد مبلغ شارژ شده عیدی تعلق می‌گیرد.

در این طرح که از یکم تا 30 اردیبهشت ماه اجرا می‌شود، برای مشترک پیامکی ارسال خواهد شد که طی آن اعلام می‌شود، وی مشمول دریافت ۵۰ درصد شارژ هدیه درون شبکه شامل مکالمه، پیامک، پیام چندرسانه ای داخل شبکه و اینترنت همراه است و نحوه فعال سازی آن نیز توضیح داده می شود.

مشترکان مشمول این طرح می‌توانند از طریق کد دستوری PIN# *۱۲۶* *۱۱۱* یا ارسال PIN *۱۲۶ به سرشماره ۱۱۱ از طریق پیام کوتاه، عیدی خود را فعال و پس از فعال سازی به مدت ۳۰روز از این اعتبار هدیه استفاده کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام