بدون نظر
 
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:
عنصر نامطلوبی که در عرصه های سیاسی نظام نفوذ کند، شعاع خود را بازکرده و انقلابیون را کنار می زند/برخی عناصر داخلی معتقدند که باید مسیر انقلاب تغییر کند و مشکل آمریکا را با تعامل حل کرد
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۵ در ۳:۱۴ ب.ظ
 
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: اگر در عرصه های سیاسی جامعه اسلامی عنصری نامطلوب نفوذ کند، بتدریج شعاع اطراف خود را باز کرده وتفکر انقلابی و انقلابیون را کنار خواهد زد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ظهر امروز در جمع مدیران، فعالان فرهنگی، و نخبگان شهرستان تربت حیدریه اظهار کرد: اصرار رهبری نظام بر حکمرانی تفکر انقلابی در همه جریانهای سیاسی کشور به خاطر توسعه انقلاب است که امروز با سطح بالاتری از کلاس انقلاب اسلامی مواجه هستیم.

 

وی اذعان کرد: اگر موفق به تولید مثل انقلابی در احتماع شویم موفق خواهیم بود زیرا دنیا با یک جامعه انقلابی نمی تواند مقابله کند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: کسانی که قصد روبرو شدن با جریان انقلاب را دارند به چیزی جز خوردن و شهوت نمی اندیشند و لذا افرادی که پای صحبت اپوزوسیون ضد انقلاب می نشینند به خاطر آن است که به اهداف خود برسند و اگر غیر از این باشد خود را در خطر دیده و کنار می کشند.

 

آیت الله علم الهدی بیان داشت: پس از دوران دفاع مقدس برخی عناصر داخلی معتقدند که آن دوران تمام شده و افراد انقلابی مخلص و بسیجی دیگر در صحنه حاضر نمی شوند، لذا گفتند که باید مسیر انقلاب تغییر کند و مشکل آمریکا را از طریق تعامل حل کرد تا جنگ دیگری بروز ندهد، اما در جریان اعزام مدافعان حرم به منطقه غرب آسیا نه تنها دوباره چهره دفاع مقدس برای ما تداعی پیدا کرد، بلکه قوی تر و با صلابت تر از گذشته در راه اهداف و سیاست های نظام اسلامی قدم برداشتند.

 

امام جمعه مشهد در واکنش به برخی مشکلات فرهنگی شهرها، گفت: اگر نخبگان و فعالان فرهنگی شهر، ارزشهای اسلامی را در دیار خود حکمفرما کنند تفکر انقلابی در جامعه خواهد ماند، اما اگر منکرات شرعیه ظاهر شود و جوانی به فساد گرفتار شود دیگر این جوان به رنگ افراد انقلابی در نمی آید و در مقابل اهداف و آرمانهای انقلاب می ایستد.

 

پیش از سخنان نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی حسین زنگنه جانباز ۷۰ درصد سپاه اسلام بعنوان نماینده فعالان فرهنگی تربت حیدریه با ارائه گزارشی از مشکلات این شهرستان، حاشیه نشینی را یکی از معضلات اساسی برشمرد و افزود: برخی پابرهنگان این کشور که روزی به فرموده امام راحل ولی نعمتان انقلاب بودند، امروز در حاشیه شهر با مشکلات متعدد فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی مواجه هستند.

 

وی یکی دیگر از دغدغه های مردم دیار خود را حقوق های نجومی مدیران کشور عنوان کرد و بیان داشت: مردمی که با نثار خون فرزندان و اهل بیت خود در دفاع از انقلاب اسلامی هزینه دادند نمی توانند اینگونه رفتارها نسبت به بیت المال را تحمل کنند.

 

سرپرست هیئت رزمندگان اسلام تربت حیدریه در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: جریانی در این شهرستان بنا دارد تا نیروهای انقلابی را از صحنه خارج و به حاشیه براند، لذا به همت جامعه مومن و انقلابی، جبهه مدافعان انقلاب اسلامی شکل گرفته تا در راستای اهداف و سیاست های انقلاب اسلامی قدم بردارند.

 

حسین شعبانی نماینده جامعه نخبگان این شهرستان با تقدیر از حضور آیت الله علم الهدی در تربت حیدریه، خطاب به ایشان گفت: مردم این شهرستان ۴۳ روز زودتر از سایر شهرها انقلاب کردند و انتظار دارند تا حداقل دیدار مردمی سالانه با رهبر انقلاب اسلامی داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظارت استصوابی شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی است صنعت نوغانداری تربت حیدریه قربانی تصمیمات جزیره ای شده است سیاست گذاری صحیح در صنعت نوغانداری باعث تولید ثروت و اشتغال می شود در جنگ اقتصادی اطاعت تحت پرچم ولایت فقیه منجر به پیروزی می شود آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود