بدون نظر
 
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:
عنصر نامطلوبی که در عرصه های سیاسی نظام نفوذ کند، شعاع خود را بازکرده و انقلابیون را کنار می زند/برخی عناصر داخلی معتقدند که باید مسیر انقلاب تغییر کند و مشکل آمریکا را با تعامل حل کرد
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۵ در ۳:۱۴ ب.ظ
 
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: اگر در عرصه های سیاسی جامعه اسلامی عنصری نامطلوب نفوذ کند، بتدریج شعاع اطراف خود را باز کرده وتفکر انقلابی و انقلابیون را کنار خواهد زد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ظهر امروز در جمع مدیران، فعالان فرهنگی، و نخبگان شهرستان تربت حیدریه اظهار کرد: اصرار رهبری نظام بر حکمرانی تفکر انقلابی در همه جریانهای سیاسی کشور به خاطر توسعه انقلاب است که امروز با سطح بالاتری از کلاس انقلاب اسلامی مواجه هستیم.

 

وی اذعان کرد: اگر موفق به تولید مثل انقلابی در احتماع شویم موفق خواهیم بود زیرا دنیا با یک جامعه انقلابی نمی تواند مقابله کند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: کسانی که قصد روبرو شدن با جریان انقلاب را دارند به چیزی جز خوردن و شهوت نمی اندیشند و لذا افرادی که پای صحبت اپوزوسیون ضد انقلاب می نشینند به خاطر آن است که به اهداف خود برسند و اگر غیر از این باشد خود را در خطر دیده و کنار می کشند.

 

آیت الله علم الهدی بیان داشت: پس از دوران دفاع مقدس برخی عناصر داخلی معتقدند که آن دوران تمام شده و افراد انقلابی مخلص و بسیجی دیگر در صحنه حاضر نمی شوند، لذا گفتند که باید مسیر انقلاب تغییر کند و مشکل آمریکا را از طریق تعامل حل کرد تا جنگ دیگری بروز ندهد، اما در جریان اعزام مدافعان حرم به منطقه غرب آسیا نه تنها دوباره چهره دفاع مقدس برای ما تداعی پیدا کرد، بلکه قوی تر و با صلابت تر از گذشته در راه اهداف و سیاست های نظام اسلامی قدم برداشتند.

 

امام جمعه مشهد در واکنش به برخی مشکلات فرهنگی شهرها، گفت: اگر نخبگان و فعالان فرهنگی شهر، ارزشهای اسلامی را در دیار خود حکمفرما کنند تفکر انقلابی در جامعه خواهد ماند، اما اگر منکرات شرعیه ظاهر شود و جوانی به فساد گرفتار شود دیگر این جوان به رنگ افراد انقلابی در نمی آید و در مقابل اهداف و آرمانهای انقلاب می ایستد.

 

پیش از سخنان نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی حسین زنگنه جانباز ۷۰ درصد سپاه اسلام بعنوان نماینده فعالان فرهنگی تربت حیدریه با ارائه گزارشی از مشکلات این شهرستان، حاشیه نشینی را یکی از معضلات اساسی برشمرد و افزود: برخی پابرهنگان این کشور که روزی به فرموده امام راحل ولی نعمتان انقلاب بودند، امروز در حاشیه شهر با مشکلات متعدد فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی مواجه هستند.

 

وی یکی دیگر از دغدغه های مردم دیار خود را حقوق های نجومی مدیران کشور عنوان کرد و بیان داشت: مردمی که با نثار خون فرزندان و اهل بیت خود در دفاع از انقلاب اسلامی هزینه دادند نمی توانند اینگونه رفتارها نسبت به بیت المال را تحمل کنند.

 

سرپرست هیئت رزمندگان اسلام تربت حیدریه در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: جریانی در این شهرستان بنا دارد تا نیروهای انقلابی را از صحنه خارج و به حاشیه براند، لذا به همت جامعه مومن و انقلابی، جبهه مدافعان انقلاب اسلامی شکل گرفته تا در راستای اهداف و سیاست های انقلاب اسلامی قدم بردارند.

 

حسین شعبانی نماینده جامعه نخبگان این شهرستان با تقدیر از حضور آیت الله علم الهدی در تربت حیدریه، خطاب به ایشان گفت: مردم این شهرستان ۴۳ روز زودتر از سایر شهرها انقلاب کردند و انتظار دارند تا حداقل دیدار مردمی سالانه با رهبر انقلاب اسلامی داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است