بدون نظر
 
با حضور وزیر صنعت:
عملیات احرایی فاز نخست فولاد رخ تربت حیدریه آغاز شد
تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۱۳۹۷ در ۴:۱۷ ب.ظ
 
عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ تربت حیدریه عصر امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت آعاز شد.

مدیر عامل فولاد رخ تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: این پروژه با ظرفیت سالانه ۴.۱ میلیون تن در زمینی به مساحت ۵۵۰ هکتار برای ۱۲ هزار نفر بصورت مستقیم و غیر مستقبم اشتعال ایجاد می کند.

 

مسعود گل شیرازی افزود: در این پروژه سه طرح وارداتی حال حاضر فولاد کشور شامل آهن اسفنجی با تولید ۲ میلیون تن، ذوب و ریخته گری با یک میلیون ۶۰۰ تن و همچنین تولید ورق فولادی با ۱.۵ میلیون تن در سال با تامین مواد اولیه از معادن سنگان خواف راه اندازی می شود و بخشی از نیاز کشور را برطرف خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه مجموع هزینه بری این پروژه یک میلیارد یورو برآورد شده، افزود: این پروژه بر اساس استانداردهای ایمیدرو ۲۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و فاز نخست آن که شامل احیاست ظرف ۳۰ ماه آینده به بهره برداری می رسد.

 

مدیرعامل فولاد رخ تربت حیدریه گفت: بخشی از اعتبارات این پروژه از محل منابع صندوق توسعه ملی و بخشی از طریق فاینانس چین تامین می شود‌

در شهرستان تربت حیدریه سه طرح فولاد بر زمین مانده وجود دارد که یک طرح مربوط به بخش خصوصی، یک طرح بنیاد مستضعفان و طرح دیگر نیز مربوط به بانک ملی است که بنا است با سرمایه گذاری ایمیدرو تکمیل شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است