بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه عنوان کرد؛
عملیات اجرائی هنرستان جدید فنی و حرفه ای تربت حیدریه از نیمه دوم اردیبهشت آغاز می شود/هنرستان فنی طالقانی به اردوگاه دانش آموزی تبدیل می شود
تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۱ ب.ظ
 
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه با بیان اینکه ساخت هنرستان جدید فنی و حرفه ای این شهرستان بزودی آغاز می شود، افزود: عملیات اجرائی این پروژه به همراه یک سالن اجتماعات بزرگ در محل فعلی هنرستان امیرکبیر با اعتبار 165 میلیارد ریال از نیمه دوم اردیبشهت آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سعید نیرویی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: با توجه به رویکرد نظام تعلیم و تربیت مبنی بر هدایت دانش آموزان به رشته های کار و دانش و فنی و حرفه ای و تعلیم آنان در حوزه های کار آفرینی  ساختمان جدید هنرستان فنی و حرفه ای در مرکز شهر احداث می شود.

 

وی  با بیان اینکه ساخت هنرستان جدید فنی و حرفه ای این شهرستان بزودی آغاز می شود، افزود: عملیات اجرائی  این پروژه به همراه یک سالن اجتماعات بزرگ در محل فعلی هنرستان امیرکبیر با اعتبار ۱۶۵ میلیارد ریال با ظرفیت ۸ کارگاه و حدود ۷۰۰ میلیارد ریال تجهزات و امکانات فنی و آموزشی از نیمه دوم اردیبشهت آغاز می شود.

 

نیروئی به سایر پروژه های در حال احداث آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ۶ پروژه با اعتبار بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال توسط خیرین و سازمان نوسازی مدارس  در حال ساخت است که تا ابتدای مهر امسال به بهره برداری برسد.

 

مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه، احداث سه آموزشگاه در روستای باغ میان، ضیاء الدین علیا، و آموزشگاه عصمت در حاشیه شهر و همچنین نماز خانه صالحان را از جمله این پروژه ها دانست و گفت: علاوه بر این پروژه ها سالن چند منظوره و خیر ساز زنده یاد مروج تربتی  در پارک جنگلی پیشکوه نیز در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

 

وی در ادامه با تشریح برنامه های هفته معلم ازبرگزاری همایش فرهنگیان در روز ۱۲ اردیبهشت با سخنرانی رییس مجلس شورای اسلامی خبر داد و افزود: دیدار با امام جمعه تربت حیدریه، غبارروبی گلزار شهدا، همایش نقش فارغ التحصیلان در فرآیند تعلیم و تربیت، تجلیل از معلمان نمونه و همچنین دبیران نمونه مدارس غیر انتفاعی، همایش یاد مطهر و یادواره شهدای فرهنگی و همچنین همایش بزرگ خانواده و فرزند پروری،  بخش مهمی از برنامه های هفته معلم در شهرستان تربت حیدریه می باشد.

 

مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه از تبدیل هنرستان فنی آیت الله طالقانی در روستای ملکی به اردوگاه دانش آموزی خبر داد و گفت: با توجه به ساخت هنرستان جدید در مرکز شهر و کمبود یک اردوگاه دانش آموزی در سطح منطقه و همچنین پتانسیل بالای هنرستان طالقانی، این مکان برای سال آینده به اردوگاه دانش آموزی تبدیل می شود.

 

وی بیان داشت: در این مکان با توجه به ظرفیت ۱۸ ساعته آب از چاه موتور و همچنین سوله های بزرگ کارگاهی و سالن ورزشی و امکان اسکان برای ۲۵۰ نفر، این ظرفیت مهیاست تا علاوه بر اردوگاه دانش آموزی مشکل اسکان و خوابگاه برای سایر برنامه های شهرستان مانند مسابقات ورزشی نیز فراهم شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Dirty Factual Statements About free spins Unveiled Celebrating the Women at Tufts کمیته برنامه ریزی شهرستان بی خاصیت است Top Five casino real money Urban myths تخلف دفاتر پیشخوان دولت در تربت حیدریه خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی