بدون نظر
 
بیژن میرباقری:
حمایت از هنرمندان فقط در حد وعده بوده است
تاریخ انتشار : ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۰ ق.ظ
 
بیژن میرباقری کارگردان سینما و تلویزیون گفت: علی رغم وعده های داده شده مسئولان در محافل مختلف حمایتی از هنرمندان انجام نگرفته است.

بیژن میرباقری در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: هنرمندان به مانتد بسیاری از طیف های جامعه دارای محبوبیت هستند و این محبوبیت بیشتر از جانب مردم است تا دولت، اما این انتظار هم از مسئولان حکومتی می رود تا به اوضاع معیشتی هنرمندان توجه کنند.
وی افزود: این قشر جامعه به لحاظ معیشتی از موقعیت مناسبی برخوردار نیست و علی رغم وعده های داده شده در محافل مختلف حمایتی تاکنون از هنرمندان انجام نگرفته است.

 

این کارگردان سینما و تلویزیون از رکود اقتصادی و تنگناهای مالی دولت بعنوان دلیل اصلی عدم ارائه آثار فاخر یاد کرد و گفت: در سینما و تلویزیون آثار فاخر و ارزشمندی تولید شده اما با توجه به ظرفیت های داخل کشور این میزان کافی نیست و با توجه به توانمندی های داخلی انتظار برآن است تا آثار هنری و ارزشی بیشتری تولید شود.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود مرحله استانی رقابت های قرآن کریم در تربت حیدریه برگزار شد برگزاری هفتمین رویداد استارت آپی در تربت حیدریه امروز دشمن بنیان خانواده را هدف قرار داده است اهدای عضو بیمار مرگ مغزی به سه نفر حیات دوباره بخشید