بدون نظر
 
بیژن میرباقری:
حمایت از هنرمندان فقط در حد وعده بوده است
تاریخ انتشار : ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۰ ق.ظ
 
بیژن میرباقری کارگردان سینما و تلویزیون گفت: علی رغم وعده های داده شده مسئولان در محافل مختلف حمایتی از هنرمندان انجام نگرفته است.

بیژن میرباقری در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: هنرمندان به مانتد بسیاری از طیف های جامعه دارای محبوبیت هستند و این محبوبیت بیشتر از جانب مردم است تا دولت، اما این انتظار هم از مسئولان حکومتی می رود تا به اوضاع معیشتی هنرمندان توجه کنند.
وی افزود: این قشر جامعه به لحاظ معیشتی از موقعیت مناسبی برخوردار نیست و علی رغم وعده های داده شده در محافل مختلف حمایتی تاکنون از هنرمندان انجام نگرفته است.

 

این کارگردان سینما و تلویزیون از رکود اقتصادی و تنگناهای مالی دولت بعنوان دلیل اصلی عدم ارائه آثار فاخر یاد کرد و گفت: در سینما و تلویزیون آثار فاخر و ارزشمندی تولید شده اما با توجه به ظرفیت های داخل کشور این میزان کافی نیست و با توجه به توانمندی های داخلی انتظار برآن است تا آثار هنری و ارزشی بیشتری تولید شود.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
یادواره های شهدا باید سبک زندگی شهدا را در جامعه نهادینه کند/به زودی شاهد فروپاشی نظام های مزدور و ادم کش خواهیم بود نخستین المپیاد ورزشی محلات تربت حیدریه برگزار می شود نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد