بدون نظر
 
علی دایی در خوزستان به میدان می‌رود
تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۳۵ ب.ظ
 
خوزستان اسپورت- شهرهای اهواز و خرمشهر هفته آینده میزبان تیم منتخب ستارگان 98 می شوند.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم منتخب ستارگان 98 طی روزهای دوم و سوم خرداد 94 در دو دیدار خیرخواهانه فوتسال به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در شهرهای اهواز و خرمشهر به میدان خواهد رفت.

تیم منتخب ستارگان 98 با حضور ستارگان اسبق فوتبال ملی و تعدادی از هنرمندان از جمله علی دایی، کریم باقری، خداداد عزیزی، بهروز رهبری فر، پژمان جمشیدی و همایون شجریان به خوزستان سفر می کند و روز شنبه دوم خرداد به مصاف تیم منتخب پیشکسوتان خوزستان خواهد رفت.

تیم منتخب خوزستان که از بازیکنانی نظیر سیدابراهیم تهامی، سیاوش بختیاری زاده، نعیم سعداوی، سهراب بختیاری زاده، حسین کعبی، امید حمدی اصل و … تشکیل می شود، از ساعت 17:30 روز شنبه دوم خرداد در سالن ورزشی نفت اهواز به مصاف تیم منتخب ستارگان 98 خواهد رفت.

علی دایی و یارانش پس از بازی در اهواز عازم خرمشهر می شوند تا روز سوم خردادماه در سالروز آزادسازی خرمشهر در این شهر برگزار کننده دومین بازی خیرخواهانه باشند.

دکتر منصور قمر فرماندار شهرستان ماهشهر که از مدیران ورزشی استان محسوب می شود و در سال های گذشته عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بوده، بانی حضور تیم منتخب ستارگان 98 در استان خوزستان است.

فرماندار ماهشهر در گفت و گو با خوزستان اسپورت ضمن تأیید این خبر گفت: تمامی عواید حاصل از بلیط فروشی این دو مسابقه را به خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد اختصاص خواهیم داد. ضمن اینکه قرار است دکتر مقتدایی استاندار خوزستان برای دقایقی در ترکیب تیم منتخب خوزستان بازی کند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت موشک‌ های شلیک شده به عین‌الاسد محصول دانایی نیروی انسانی کشور بود/به کسانی که خلع سلاح نیروهای مسلح را دنبال می کنند به چشم خائن نگاه کنید