بدون نظر
 
علی دایی در خوزستان به میدان می‌رود
تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۳۵ ب.ظ
 
خوزستان اسپورت- شهرهای اهواز و خرمشهر هفته آینده میزبان تیم منتخب ستارگان 98 می شوند.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم منتخب ستارگان 98 طی روزهای دوم و سوم خرداد 94 در دو دیدار خیرخواهانه فوتسال به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در شهرهای اهواز و خرمشهر به میدان خواهد رفت.

تیم منتخب ستارگان 98 با حضور ستارگان اسبق فوتبال ملی و تعدادی از هنرمندان از جمله علی دایی، کریم باقری، خداداد عزیزی، بهروز رهبری فر، پژمان جمشیدی و همایون شجریان به خوزستان سفر می کند و روز شنبه دوم خرداد به مصاف تیم منتخب پیشکسوتان خوزستان خواهد رفت.

تیم منتخب خوزستان که از بازیکنانی نظیر سیدابراهیم تهامی، سیاوش بختیاری زاده، نعیم سعداوی، سهراب بختیاری زاده، حسین کعبی، امید حمدی اصل و … تشکیل می شود، از ساعت 17:30 روز شنبه دوم خرداد در سالن ورزشی نفت اهواز به مصاف تیم منتخب ستارگان 98 خواهد رفت.

علی دایی و یارانش پس از بازی در اهواز عازم خرمشهر می شوند تا روز سوم خردادماه در سالروز آزادسازی خرمشهر در این شهر برگزار کننده دومین بازی خیرخواهانه باشند.

دکتر منصور قمر فرماندار شهرستان ماهشهر که از مدیران ورزشی استان محسوب می شود و در سال های گذشته عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بوده، بانی حضور تیم منتخب ستارگان 98 در استان خوزستان است.

فرماندار ماهشهر در گفت و گو با خوزستان اسپورت ضمن تأیید این خبر گفت: تمامی عواید حاصل از بلیط فروشی این دو مسابقه را به خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد اختصاص خواهیم داد. ضمن اینکه قرار است دکتر مقتدایی استاندار خوزستان برای دقایقی در ترکیب تیم منتخب خوزستان بازی کند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟