بدون نظر
 
علی دایی در خوزستان به میدان می‌رود
تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۳۵ ب.ظ
 
خوزستان اسپورت- شهرهای اهواز و خرمشهر هفته آینده میزبان تیم منتخب ستارگان 98 می شوند.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم منتخب ستارگان 98 طی روزهای دوم و سوم خرداد 94 در دو دیدار خیرخواهانه فوتسال به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در شهرهای اهواز و خرمشهر به میدان خواهد رفت.

تیم منتخب ستارگان 98 با حضور ستارگان اسبق فوتبال ملی و تعدادی از هنرمندان از جمله علی دایی، کریم باقری، خداداد عزیزی، بهروز رهبری فر، پژمان جمشیدی و همایون شجریان به خوزستان سفر می کند و روز شنبه دوم خرداد به مصاف تیم منتخب پیشکسوتان خوزستان خواهد رفت.

تیم منتخب خوزستان که از بازیکنانی نظیر سیدابراهیم تهامی، سیاوش بختیاری زاده، نعیم سعداوی، سهراب بختیاری زاده، حسین کعبی، امید حمدی اصل و … تشکیل می شود، از ساعت 17:30 روز شنبه دوم خرداد در سالن ورزشی نفت اهواز به مصاف تیم منتخب ستارگان 98 خواهد رفت.

علی دایی و یارانش پس از بازی در اهواز عازم خرمشهر می شوند تا روز سوم خردادماه در سالروز آزادسازی خرمشهر در این شهر برگزار کننده دومین بازی خیرخواهانه باشند.

دکتر منصور قمر فرماندار شهرستان ماهشهر که از مدیران ورزشی استان محسوب می شود و در سال های گذشته عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بوده، بانی حضور تیم منتخب ستارگان 98 در استان خوزستان است.

فرماندار ماهشهر در گفت و گو با خوزستان اسپورت ضمن تأیید این خبر گفت: تمامی عواید حاصل از بلیط فروشی این دو مسابقه را به خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد اختصاص خواهیم داد. ضمن اینکه قرار است دکتر مقتدایی استاندار خوزستان برای دقایقی در ترکیب تیم منتخب خوزستان بازی کند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه