بدون نظر
 
علی دایی در خوزستان به میدان می‌رود
تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۳۵ ب.ظ
 
خوزستان اسپورت- شهرهای اهواز و خرمشهر هفته آینده میزبان تیم منتخب ستارگان 98 می شوند.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم منتخب ستارگان 98 طی روزهای دوم و سوم خرداد 94 در دو دیدار خیرخواهانه فوتسال به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در شهرهای اهواز و خرمشهر به میدان خواهد رفت.

تیم منتخب ستارگان 98 با حضور ستارگان اسبق فوتبال ملی و تعدادی از هنرمندان از جمله علی دایی، کریم باقری، خداداد عزیزی، بهروز رهبری فر، پژمان جمشیدی و همایون شجریان به خوزستان سفر می کند و روز شنبه دوم خرداد به مصاف تیم منتخب پیشکسوتان خوزستان خواهد رفت.

تیم منتخب خوزستان که از بازیکنانی نظیر سیدابراهیم تهامی، سیاوش بختیاری زاده، نعیم سعداوی، سهراب بختیاری زاده، حسین کعبی، امید حمدی اصل و … تشکیل می شود، از ساعت 17:30 روز شنبه دوم خرداد در سالن ورزشی نفت اهواز به مصاف تیم منتخب ستارگان 98 خواهد رفت.

علی دایی و یارانش پس از بازی در اهواز عازم خرمشهر می شوند تا روز سوم خردادماه در سالروز آزادسازی خرمشهر در این شهر برگزار کننده دومین بازی خیرخواهانه باشند.

دکتر منصور قمر فرماندار شهرستان ماهشهر که از مدیران ورزشی استان محسوب می شود و در سال های گذشته عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بوده، بانی حضور تیم منتخب ستارگان 98 در استان خوزستان است.

فرماندار ماهشهر در گفت و گو با خوزستان اسپورت ضمن تأیید این خبر گفت: تمامی عواید حاصل از بلیط فروشی این دو مسابقه را به خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد اختصاص خواهیم داد. ضمن اینکه قرار است دکتر مقتدایی استاندار خوزستان برای دقایقی در ترکیب تیم منتخب خوزستان بازی کند.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شفافیت و مطالبه گری از ویژگی های اصلی حوزه خبر رسانی است مرگ یک کوهنورد در قله پیشکوه تربت حیدریه برداشت جو در بیش از ۷ هزار هکتار مزارع جلگه رخ تربت حیدریه اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است حوض انباری تاریخی، زیر پای شهر تربت حیدریه شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان