بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
علمی که در بسیج تعلیم می شود همراه با عمل است
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۱۴۰۰ در ۱۲:۵۱ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی گفت: بسیج محل تعلیم و تربیت و تزکیه است و این همان هدف عالی انبیا است که در شجره طیبه صالحین بسیج این رسالت در حال انجام و عمل است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام عصمتی، در آیین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: بسیج محل تعلیم و تربیت و تزکیه است و این همان هدف عالی انبیا است که در شجره طیبه صالحین بسیج این رسالت در حال انجام و عمل است.

وی تصریح کرد: این نوع تعلیم و تربیت با برخی تعلیم در مراکز آموزش تفاوت دارد و در بسیج از علمی که سعادت دنیا و آخرت را تامین نکند و علمی که سود ندارد خبری نیست، بلکه علمی همراه با عمل است و این آوای هر مومن دلباخته الهی است که در کنار آن تزکیه و تربیت است.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان داشت: تفکر بسیجی استکبار ستیز است و در مقابل دشمنان هرگز عقب نشینی نمی کند تا دشمن را در میدان نبرد زمین گیر کند اما در میدان برادری، مومنانه فعالیت می کند.

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: تفکر بسیجی با ساده زیستی و پرهیز از تجمل گرایی آمیخته است و کار و خدمتش برای مردم فراوان اما هزینه زندگی بسیار کم و ساده زیست است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دیدار چهره به چهره و بدون واسطه با مردم پای میز خدمت/میز خدمت فرصتی برای پاسخگویی بدون واسطه مدیران به مطالبات مردم است سوء مدیریت‌های گذشته در حوزه اقتصاد بیشترین ضربه را حتی بیش از تحریم‌ها به حوزه تولید و صنعت وارد کرده است/حلقه مفقوده اقتصاد کشور استراتژی اقتصادی است مجموعه آبی سرپوشیده شهدای غواص بسیج تربت حیدریه سال آینده به بهره برداری می رسد شهدا اسوه های اخلاق ملت ایران هستند/مهمترین شاخصه شهدا اطاعت پذیری از ولی فقیه بود حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی قطعی است بیمارستان امام حسین علیه السلام قطب درمانی جنوب خراسان رضوی می‌شود تکریم خانواده معظم شهدا باید عملی باشد/واکسیناسیون یک واجب اجتماعی است دشمن در بستر فضای مجازی به دنبال القای یاس و ناامیدی در جامعه است/جوانان ظرفیت های شهرستان را به مردم معرفی کنند ایجاد ۵۰۰ هزار شغل برای جامعه هدف کمیته امداد در سال ۱۴۰۱ خارج شدن از لیست سیاه اولویت نخست فروش اراضی بافت فرسوده است خاشعی سیوکی سرپرست دانشگاه تربت حیدریه شد احداث سایت پردازش زباله در دومین زباله گاه بحرانی کشور معطل اعتبار است