بدون نظر
 
مرثیه آداک
عضو شورای شهر تربت حیدریه خواستار توقف فعالیت پاساژ آداک شد
تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۶ ق.ظ
 
عضو شورای شهر تربت حیدریه گفت: اجرای ناقص قرارداد در احداث پاساژ آداک تخلفاتی را بوجود آورده و این پروژه هر چه سریعتر باید متوقف شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ جلسه شورای اسلامی شهر تربت حیدریه صبح امرور با حضور همه اعضاء در محل سالن جلسات این شورا با نطق پیش از دستور رییس کمیسیون محلات و اصناف آغاز و وی در خصوص بررسی قرارداد پاساژ آداک گزارشی را ارائه کرد.

 

رامین مصطفوی در این خصوص با قرائت گزارشی مفصل از مفاد قرارداد و تخلفاتی که در اجرای آن صورت گرفته گفت : قرارداد در زمان تصدی شهردار سابق و با مصوبه شورای چهارم منعقد شده و با توجه به اجرای ناقص قرارداد اکنون باید پاسخگوی افکار عمومی و همچنین کسبه ای که در این پاساژ مشغول بکار هستند باشند.

 

وی افزود: با توجه به این گزارش و تخلفات متعدد در اجرای آن، بنده بعنوان نماینده مردم خواستار توقف فعالیت این پاساژ هستم.

 

رییس شورای اسلامی شهر ، در ادامه جلسه اظهار داشت: تاکنون برای این موضوع جلسات متعددی برگزار شده و در نهایت طبق مصوبه شورای شهر، شهرداری و پیمانکار مکلف به اجرای تمام بند های قرارداد می باشند و آنچه مهم است تصمیمی است که در صحن علنی شورا و با اکثریت آرا گرفته می شود.

 

نادر سلیمانی به برخی از موضوعاتی که وقت زیادی از شورای شهر گرفته اشاره کرد و بیان داشت: بعنوان مثال موضوع آسفالت معابر و کوچه هایی که به صورت مشارکتی قرار بوده انجام شود و هزینه آن نیز از ساکنین دریافت شده ولی مدت زمان زیادی گذشته و همچنان کار معطل مانده و شهرداری موظف است تا قبل از سال جدید نسبت به انجام آن اقدام کند.

 

وی افزود: همچنین موضوع طبقات مازاد و صدور پروانه برای املاک مشاع هر چه زود تر از سوی کمیسیون عمران و کمیسیون اقتصاد برای تصمیم گیری نهایی به صحن علنی باید ارائه شود.

 

پاساژ آداک در زمینی متعلق به موقوفه اداره اوقاف و امور خیریه توسط سرمایه گذار بخش خصوصی در خیابان آیت الله کاشانی کوچه پاساژ دالان احداث شده و در این چند ماه اخیر زمزمه های فراوانی در فضای مجازی مبنی بر تخلف در نحوه ساخت آن بوجود آمده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حماسه فتح خرمشهر با مقاومت و مبارزه به دست آمد/هر زمان محکم ایستادیم دشمن عقب نشینی کرد اینفوگرافی/فتح خرمشهر آینده نگری برای افزایش ۲۰ درصدی سهمیه مدیریتی بانوان تربت حیدریه نخستین تالار بورس زعفران جهان در تربت حیدریه راه اندازی شد خسارت ۹۵ میلیارد ریالی سیل در تربت حیدریه پیروزی ائتلاف مقاومت و ضد آمریکایی در انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی مردم عراق است/پیروزی محور مقاومت در حال تسری به میدان سیاسی است اروپا با سیاست چماق و هویچ عمق استراتژیک و قدرت منطقه ای ایران را هدف قرار داده است/سران اروپا تکمیل کننده پازل بازی ترامپ هستند کشف منطقه تاریخی در تربت حیدریه بهره برداری از پردیس سینمایی تربت حیدریه تا پایان شهریور تقویت اراده پولادین، موفقیت در عرصه های مختلف را رقم می زند ورزشکار معلول تربت حیدریه قهرمان مسابقات دو ومیدانی کشور شد