بدون نظر
 
عزیزی: مشکلات پدیده و موسسه مالی میزان به زودی تعیین تکلیف می شود
تاریخ انتشار : ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۶:۳۶ ب.ظ
 
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات پدیده و موسسه مالی میزان به زودی تعیین تکلیف و مشکل سهامداران و سرمایه گذاران آن رفع می شود.

khabarnegar

ketabkhan2

kish aria teraket 50001k

rohani log site1

dolat

ghove ghazaee1

majma nezam2

chipax1

nasi11

payamak nasim

talkhand 13

جمعه, 09 مرداد 1394 ساعت 12:06

  • .

عزیزی: مشکلات پدیده و موسسه مالی میزان به زودی تعیین تکلیف می شود

این مورد را ارزیابی کنید

(0 رای‌ها)
عزیزی: مشکلات پدیده و موسسه مالی میزان به زودی تعیین تکلیف می شود

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت:  مشکلات پدیده و موسسه مالی میزان به زودی تعیین تکلیف و مشکل سهامداران و سرمایه گذاران آن رفع می شود.

به گزارش نسیم نیوز، عبدالرضا عزیزی افزود: نمایندگان مردم استان های خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خراسان رضوی در نشست مشترک با وزیر کشور و معاونین این وزارتخانه موضوع موسسه مالی اعتباری میزان و پدیده را بررسی کردند.

وی اظهار داشت: در این نشست مقرر شده است، استانداری خراسان رضوی اطلاعیه ای را در مورد این شرکت ها و موسسات منتشر کند.

نماینده مردم شیروان با بیان اینکه وزیر کشور شخصا این موضوع را پیگیری کرده است گفت: این اطمینان را به مردم می دهیم که حقوق سهامداران پدیده و سپرده گذاران میزان با اقدامات انجام شده از سوی مسئولان حفظ شود و حقی از مردم تضییع نخواهد شد.

وی از انجام فرآیندهای قانونی برای استحصال سرمایه ها و بررسی دارایی ها و دیون پدیده شاندیز خبر داد و یادآور شد: اموال پدیده شاندیز در حال حسابرسی است و وضعیت زمین ها، تغییر کاربری های داده شده و میزان ساخت و سازها مشخص و پس از تعیین تکلیف نهایی آن در اطلاعیه استانداری این موضوع به اطلاع مردم خواهد رسید.

عزیزی به نگرانی کارمندان موسسه میزان و امنیت شغلی آن ها اشاره کرد و با بیان اینکه در این زمینه با مسئولان بانک مرکزی گفت وگو هایی صورت گرفته است، اظهار داشت: مسئولان بانک مرکزی قول اخلاقی داده اند در صورتی که در استان های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی شعبه ای ایجاد و یا نیاز به استخدام کارمند داشته باشند از نیروهای موسسه میزان استفاده کنند.

وی به اقدامات عملی صورت گرفته برای پرداخت وجوه سپرده گذاری شده در موسسه میزان اشاره کرد و گفت: بانک مرکزی حسابی را در بانک صادرات افتتاح و وجوه مربوط به فروش اموال میزان و یا وجوه دیگر را به آن منتقل تا نسبت به بازپرداخت سپرده های مردم در موسسه میزان اقدام کند.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود