بدون نظر
 
عزیزی: مشکلات پدیده و موسسه مالی میزان به زودی تعیین تکلیف می شود
تاریخ انتشار : ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۶:۳۶ ب.ظ
 
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات پدیده و موسسه مالی میزان به زودی تعیین تکلیف و مشکل سهامداران و سرمایه گذاران آن رفع می شود.

khabarnegar

ketabkhan2

kish aria teraket 50001k

rohani log site1

dolat

ghove ghazaee1

majma nezam2

chipax1

nasi11

payamak nasim

talkhand 13

جمعه, 09 مرداد 1394 ساعت 12:06

  • .

عزیزی: مشکلات پدیده و موسسه مالی میزان به زودی تعیین تکلیف می شود

این مورد را ارزیابی کنید

(0 رای‌ها)
عزیزی: مشکلات پدیده و موسسه مالی میزان به زودی تعیین تکلیف می شود

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت:  مشکلات پدیده و موسسه مالی میزان به زودی تعیین تکلیف و مشکل سهامداران و سرمایه گذاران آن رفع می شود.

به گزارش نسیم نیوز، عبدالرضا عزیزی افزود: نمایندگان مردم استان های خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خراسان رضوی در نشست مشترک با وزیر کشور و معاونین این وزارتخانه موضوع موسسه مالی اعتباری میزان و پدیده را بررسی کردند.

وی اظهار داشت: در این نشست مقرر شده است، استانداری خراسان رضوی اطلاعیه ای را در مورد این شرکت ها و موسسات منتشر کند.

نماینده مردم شیروان با بیان اینکه وزیر کشور شخصا این موضوع را پیگیری کرده است گفت: این اطمینان را به مردم می دهیم که حقوق سهامداران پدیده و سپرده گذاران میزان با اقدامات انجام شده از سوی مسئولان حفظ شود و حقی از مردم تضییع نخواهد شد.

وی از انجام فرآیندهای قانونی برای استحصال سرمایه ها و بررسی دارایی ها و دیون پدیده شاندیز خبر داد و یادآور شد: اموال پدیده شاندیز در حال حسابرسی است و وضعیت زمین ها، تغییر کاربری های داده شده و میزان ساخت و سازها مشخص و پس از تعیین تکلیف نهایی آن در اطلاعیه استانداری این موضوع به اطلاع مردم خواهد رسید.

عزیزی به نگرانی کارمندان موسسه میزان و امنیت شغلی آن ها اشاره کرد و با بیان اینکه در این زمینه با مسئولان بانک مرکزی گفت وگو هایی صورت گرفته است، اظهار داشت: مسئولان بانک مرکزی قول اخلاقی داده اند در صورتی که در استان های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی شعبه ای ایجاد و یا نیاز به استخدام کارمند داشته باشند از نیروهای موسسه میزان استفاده کنند.

وی به اقدامات عملی صورت گرفته برای پرداخت وجوه سپرده گذاری شده در موسسه میزان اشاره کرد و گفت: بانک مرکزی حسابی را در بانک صادرات افتتاح و وجوه مربوط به فروش اموال میزان و یا وجوه دیگر را به آن منتقل تا نسبت به بازپرداخت سپرده های مردم در موسسه میزان اقدام کند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود