بدون نظر
 
خطیب جمعه موقت تربت حیدریه:
عزل و نصب های مدیریتی کشور نباید دستخوش روابط سیاسی و انتخاباتی شود/مسوولان مراقب وعده های توخالی اروپایی ها باشند
تاریخ انتشار : ۰۷ تیر ۱۳۹۸ در ۱:۵۳ ب.ظ
 
خطیب جمعه موقت تربت حیدریه گفت: معمولا در دوره های متعدد عزل و نصب ها و مدیریت ها در خیلی از موارد بر اساس روابط سیاسی و انتخاباتی بوده و مملکت از این انتصابات ضررهای فراوان کرده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمد کازری در آئین خطبه های نماز جمعه تربت خیدریه اظهار کرد: زمانی که ما تعهد و تخصص را کنار هم قرار ندادیم و روابط انتخاباتی و سیاسی را مد نظر قرار دادیم مسایل حاشیه ای بوحود می آید و آنچه که باید در زمان خودش از آن ممانعت می شد غفلت و مایه سر شکستگی شده است.

 

وی تصریح کرد: ساختارهای مدیریتی اگر به درستی مورد توجه قرار نگیرد این چالش ها بوجود می آید، کما اینکه برخی پرونده ها و نظارت ها از دستگاههای قانونی در زمان مقتضی انجام نشده، لذا مردم هم اگر خیلی از خلاف ها را گزارش می دادند بسیاری از این مشکلات بوجود نمی آمد.

 

کازری افزود: بسیاری از عملکردها و صرف بودجه ها بدون رعایت تعهد و تخصص بخصوص در بودجه بیت المال ضمام آور است و چنانچه در عرصه های مختلف مدیریتی این مسایل مورد توجه قرار گیرد اصلاح ساختاری در حوزه مدیریتی انجام می شود.

 

وی الگو و نمونه بارز مدیریت را تحول مدیریتی حجت الاسلام رییسی در آستان قدس و قوه قضاییه عنوان کرد و گفت: این تحول مدیریتی قابل توجه است و امبدواریم با این الگو گیری عرصه مدیریتی کشور به سرعت اصلاح شود.

 

خطیب جمعه موقت تربت حیدریه بیان داشت: امروز اگر امریکا تحریم نهادهای رهبری را در اولویت قرار داده و در مسایل بین المللی ۲۴ ساعته یک تصمیم و واکنش دارد فقط بدان خاطر است که هر سمت از دنیا را که می نگرد یک سیلی محکم از نظام اسلامی می خورد.

 

وی خاطر نشان کرد: همه این راهبردها از استراتژی مقاومت بدست آمده که ولی فقیه جامعه آن را برای کارگزاران نظام ترسیم کردند و آنانکه به این استراتژی عمل نکردتد امروز خجل هستند.

 

وی افزود: توصیه می کنیم مسوولان فرمایشات رهبری در خصوص مذاکرات و مسایل پیرامونی آن شامل fatf و پالرمو را جدی بگیرند و بخصوص در گام دوم پاسخ به بدعهدی اروپایی ها دچار وعده های پوج و توخالی غربی ها نشوند.

 

وی با بیان اینکه عمق راهبردی جمهوری اسلامی ایران قابل مذاکره نیست، افزود: دشمن سالها در عملیات روانی و جنگ اقتصادی راه به جایی نبرده و امرور صاحبان اصلی این عزت و اقتدار و نعمت بعد ار ولایت فقیه به برکت خون شهدا و مقاومت ملت قهرمان ایران هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است