بدون نظر
 
خطیب جمعه موقت تربت حیدریه:
عزل و نصب های مدیریتی کشور نباید دستخوش روابط سیاسی و انتخاباتی شود/مسوولان مراقب وعده های توخالی اروپایی ها باشند
تاریخ انتشار : ۰۷ تیر ۱۳۹۸ در ۱:۵۳ ب.ظ
 
خطیب جمعه موقت تربت حیدریه گفت: معمولا در دوره های متعدد عزل و نصب ها و مدیریت ها در خیلی از موارد بر اساس روابط سیاسی و انتخاباتی بوده و مملکت از این انتصابات ضررهای فراوان کرده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمد کازری در آئین خطبه های نماز جمعه تربت خیدریه اظهار کرد: زمانی که ما تعهد و تخصص را کنار هم قرار ندادیم و روابط انتخاباتی و سیاسی را مد نظر قرار دادیم مسایل حاشیه ای بوحود می آید و آنچه که باید در زمان خودش از آن ممانعت می شد غفلت و مایه سر شکستگی شده است.

 

وی تصریح کرد: ساختارهای مدیریتی اگر به درستی مورد توجه قرار نگیرد این چالش ها بوجود می آید، کما اینکه برخی پرونده ها و نظارت ها از دستگاههای قانونی در زمان مقتضی انجام نشده، لذا مردم هم اگر خیلی از خلاف ها را گزارش می دادند بسیاری از این مشکلات بوجود نمی آمد.

 

کازری افزود: بسیاری از عملکردها و صرف بودجه ها بدون رعایت تعهد و تخصص بخصوص در بودجه بیت المال ضمام آور است و چنانچه در عرصه های مختلف مدیریتی این مسایل مورد توجه قرار گیرد اصلاح ساختاری در حوزه مدیریتی انجام می شود.

 

وی الگو و نمونه بارز مدیریت را تحول مدیریتی حجت الاسلام رییسی در آستان قدس و قوه قضاییه عنوان کرد و گفت: این تحول مدیریتی قابل توجه است و امبدواریم با این الگو گیری عرصه مدیریتی کشور به سرعت اصلاح شود.

 

خطیب جمعه موقت تربت حیدریه بیان داشت: امروز اگر امریکا تحریم نهادهای رهبری را در اولویت قرار داده و در مسایل بین المللی ۲۴ ساعته یک تصمیم و واکنش دارد فقط بدان خاطر است که هر سمت از دنیا را که می نگرد یک سیلی محکم از نظام اسلامی می خورد.

 

وی خاطر نشان کرد: همه این راهبردها از استراتژی مقاومت بدست آمده که ولی فقیه جامعه آن را برای کارگزاران نظام ترسیم کردند و آنانکه به این استراتژی عمل نکردتد امروز خجل هستند.

 

وی افزود: توصیه می کنیم مسوولان فرمایشات رهبری در خصوص مذاکرات و مسایل پیرامونی آن شامل fatf و پالرمو را جدی بگیرند و بخصوص در گام دوم پاسخ به بدعهدی اروپایی ها دچار وعده های پوج و توخالی غربی ها نشوند.

 

وی با بیان اینکه عمق راهبردی جمهوری اسلامی ایران قابل مذاکره نیست، افزود: دشمن سالها در عملیات روانی و جنگ اقتصادی راه به جایی نبرده و امرور صاحبان اصلی این عزت و اقتدار و نعمت بعد ار ولایت فقیه به برکت خون شهدا و مقاومت ملت قهرمان ایران هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی