بدون نظر
 
عجیب اما واقعی/ پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به بیک‌زاده
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۴ در ۷:۲۵ ب.ظ
 
پرسپولیس نیوز : باشگاه پرسپولیس خواهان عقد قرارداد با بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال استقلال شده است.

هاشم بیک‌زاده که در لیست مازاد استقلال قرار گرفت، مورد توجه تیم پرسپولیس قرار گرفته است. پرسپولیسی‌ها با مدیربرنامه‌های بیک‌زاده صحبت‌های ابتدایی را انجام داده‌اند اما هنوز توافقی صورت نگرفته است.

هاشم بیک‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، ضمن تأیید این خبر گفت: مدیربرنامه‌های من در حال مذاکره با پرسپولیسی‌هاست و در چند روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد.

 

هاشم بیک‌زاده در مورد پیشنهاد باشگاه پرسپولیس، جدایی‌اش از استقلال و … صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

*  در مورد پیشنهاد پرسپولیس صحبت کن.
پرسپولیسی‌ها با حسین کریمی، مدیربرنامه‌های من صحبت کردند و دو طرف فعلاً در حال مذاکره هستند. تا چند روز آینده سعی می‌کنم بهترین تصمیم را برای فصل آینده بگیرم.

*  تصمیم داری به پرسپولیس بروی؟
نمی‌خواهم در مورد پیشنهاداتم صحبت کنم و هنوز هیچ تصمیمی نگرفته‌ام.

*  با توجه به مطالباتی که از باشگاه استقلال داری، حاضری با مسئولان این باشگاه برای فسخ قرارداد توافق کنی؟
من بیش از یک میلیارد از باشگاه استقلال طلب دارم. باید در جلسه‌ای صحبت‌ها را انجام دهیم و مشکلات را حل کنیم.

*  آیا این درست است که در لیست پرویز مظلومی قرار نداشتی اما به خاطر طلب سنگین و درخواستی که برای دریافت مطالباتت داشتی در لیست مازاد قرار گرفته‌ای؟
پرویز مظلومی لیست بازیکنان مازاد را به مدیربرنامه‌هایم نشان داده بود که نام من در این لیست قرار نداشت. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که از این تیم جدا شدم.

*  فکر می‌کنی افرادی بودند که نمی‌خواستند در استقلال بمانی؟
راجع به این مسئله دوست ندارم صحبت کنم. همیشه بازیکن بی‌حاشیه‌ای بودم و دوست نداشتم از استقلال جدا شوم اما دیگر مرا نمی‌خواستند و ناچار به جدایی شدم.

*  این روزها با جواد نکونام و چند ملی‌پوش دیگر در کمپ تیم‌‌های ملی تمرین می‌کنید؟
بله، با بچه‌ها دور هم جمع شده‌ایم و تمرینات خوبی انجام می‌دهیم تا بدن‌مان آماده بماند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دستهای قاتل خاموش بر گریبان مادر و فرزندانش نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند