بدون نظر
 
عجیب اما واقعی/ پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به بیک‌زاده
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۴ در ۷:۲۵ ب.ظ
 
پرسپولیس نیوز : باشگاه پرسپولیس خواهان عقد قرارداد با بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال استقلال شده است.

هاشم بیک‌زاده که در لیست مازاد استقلال قرار گرفت، مورد توجه تیم پرسپولیس قرار گرفته است. پرسپولیسی‌ها با مدیربرنامه‌های بیک‌زاده صحبت‌های ابتدایی را انجام داده‌اند اما هنوز توافقی صورت نگرفته است.

هاشم بیک‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، ضمن تأیید این خبر گفت: مدیربرنامه‌های من در حال مذاکره با پرسپولیسی‌هاست و در چند روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد.

 

هاشم بیک‌زاده در مورد پیشنهاد باشگاه پرسپولیس، جدایی‌اش از استقلال و … صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

*  در مورد پیشنهاد پرسپولیس صحبت کن.
پرسپولیسی‌ها با حسین کریمی، مدیربرنامه‌های من صحبت کردند و دو طرف فعلاً در حال مذاکره هستند. تا چند روز آینده سعی می‌کنم بهترین تصمیم را برای فصل آینده بگیرم.

*  تصمیم داری به پرسپولیس بروی؟
نمی‌خواهم در مورد پیشنهاداتم صحبت کنم و هنوز هیچ تصمیمی نگرفته‌ام.

*  با توجه به مطالباتی که از باشگاه استقلال داری، حاضری با مسئولان این باشگاه برای فسخ قرارداد توافق کنی؟
من بیش از یک میلیارد از باشگاه استقلال طلب دارم. باید در جلسه‌ای صحبت‌ها را انجام دهیم و مشکلات را حل کنیم.

*  آیا این درست است که در لیست پرویز مظلومی قرار نداشتی اما به خاطر طلب سنگین و درخواستی که برای دریافت مطالباتت داشتی در لیست مازاد قرار گرفته‌ای؟
پرویز مظلومی لیست بازیکنان مازاد را به مدیربرنامه‌هایم نشان داده بود که نام من در این لیست قرار نداشت. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که از این تیم جدا شدم.

*  فکر می‌کنی افرادی بودند که نمی‌خواستند در استقلال بمانی؟
راجع به این مسئله دوست ندارم صحبت کنم. همیشه بازیکن بی‌حاشیه‌ای بودم و دوست نداشتم از استقلال جدا شوم اما دیگر مرا نمی‌خواستند و ناچار به جدایی شدم.

*  این روزها با جواد نکونام و چند ملی‌پوش دیگر در کمپ تیم‌‌های ملی تمرین می‌کنید؟
بله، با بچه‌ها دور هم جمع شده‌ایم و تمرینات خوبی انجام می‌دهیم تا بدن‌مان آماده بماند.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام