بدون نظر
 
رئیس شورای فرهنگ عمومی تربت حیدریه تاکید کرد؛
طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۳۰ ق.ظ
 
رئیس شورای فرهنگ عمومی تربت حیدریه با تاکید بر اینکه باید نقش مردم در طرح مثلث اقتصادی دیده شود، اقزود: این طرح مستلزم فرهنگ سازی در بین مردم و مسئولان است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در سومین نشست شورای فرهنگ عمومی تربت حیدریه اظهار کرد: طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است که باید در بین مردم و مسئولان هر منطقه بنا به ظرفیت های موجود در قالب فرهنگ و هنر انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه باید نقش مردم در طرح مثلث اقتصادی دیده شود، اقزود: این بدان معناست که باید سرمایه های کوچک جمع اوری و به سمت تولید و اشتغال هدایت شوند.

عصمتی با اشاره به اینکه همه این فعل و انفعالات کارافرینی را بهمراه دارد، گفت: اینکه مردم بدانند سرمایه های خود را به جای اینکه در بانک سپرده گذاری کنند به سمت تولید و اشتغال هدایت شود بسیار مهم است و این وظیفه ما در شورای فرهنک عمومی و دیگر نهادهاست که بتوانیم این موضوع را برای مردم تبیین کنیم.

در طرح مثلث اقتصادی مردم جایگاهی ندارند

فرمانده سپاه تربت حیدریه با بیان اینکه در طرح مثلث اقتصادی اصلا مردم دیده نشدند، گفت: در موضوع قلعه گنج که توسط استاندار مطرح می شود بحث معبن اقتصادی جایگاهی ندارد و بلکه این مردم بودند که با پشتیبانی بنیاد مستضعفان و بنیاد برکت سرمایه های خود را جمع کرده و به سمت تولید و اشتغال هدایت کردند.

سرهنگ علی نیک یاد بیان داشت: امروز هم اگر در طرح مثلث اقتصادی مردم نادیده گرفته شوند و محوریت با سرمایه داران باشد مشکلی برطرف نخواهد شد ضمن آنکه به اذعان معین های اقتصادی هنوز کار خاصی برای آنها تعریف نشده است.

وی خاطر نشان کرد: اگر در مسیر اشتغال مردم فدمی بر می داریم پازل تکمیل کننده آن بازار فروش محصولات و تولیدات داخلی هر منطقه است که باید توسط دستگاههای مربوط برنامه ریزی شود که چنانچه در منطقه یا روستایی کارگاه کوچک و زود بازده ای راه اندازی می شود برای ان بازار فروش نیز مهیا باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دستهای قاتل خاموش بر گریبان مادر و فرزندانش نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند