بدون نظر
 
رئیس شورای فرهنگ عمومی تربت حیدریه تاکید کرد؛
طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۳۰ ق.ظ
 
رئیس شورای فرهنگ عمومی تربت حیدریه با تاکید بر اینکه باید نقش مردم در طرح مثلث اقتصادی دیده شود، اقزود: این طرح مستلزم فرهنگ سازی در بین مردم و مسئولان است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در سومین نشست شورای فرهنگ عمومی تربت حیدریه اظهار کرد: طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است که باید در بین مردم و مسئولان هر منطقه بنا به ظرفیت های موجود در قالب فرهنگ و هنر انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه باید نقش مردم در طرح مثلث اقتصادی دیده شود، اقزود: این بدان معناست که باید سرمایه های کوچک جمع اوری و به سمت تولید و اشتغال هدایت شوند.

عصمتی با اشاره به اینکه همه این فعل و انفعالات کارافرینی را بهمراه دارد، گفت: اینکه مردم بدانند سرمایه های خود را به جای اینکه در بانک سپرده گذاری کنند به سمت تولید و اشتغال هدایت شود بسیار مهم است و این وظیفه ما در شورای فرهنک عمومی و دیگر نهادهاست که بتوانیم این موضوع را برای مردم تبیین کنیم.

در طرح مثلث اقتصادی مردم جایگاهی ندارند

فرمانده سپاه تربت حیدریه با بیان اینکه در طرح مثلث اقتصادی اصلا مردم دیده نشدند، گفت: در موضوع قلعه گنج که توسط استاندار مطرح می شود بحث معبن اقتصادی جایگاهی ندارد و بلکه این مردم بودند که با پشتیبانی بنیاد مستضعفان و بنیاد برکت سرمایه های خود را جمع کرده و به سمت تولید و اشتغال هدایت کردند.

سرهنگ علی نیک یاد بیان داشت: امروز هم اگر در طرح مثلث اقتصادی مردم نادیده گرفته شوند و محوریت با سرمایه داران باشد مشکلی برطرف نخواهد شد ضمن آنکه به اذعان معین های اقتصادی هنوز کار خاصی برای آنها تعریف نشده است.

وی خاطر نشان کرد: اگر در مسیر اشتغال مردم فدمی بر می داریم پازل تکمیل کننده آن بازار فروش محصولات و تولیدات داخلی هر منطقه است که باید توسط دستگاههای مربوط برنامه ریزی شود که چنانچه در منطقه یا روستایی کارگاه کوچک و زود بازده ای راه اندازی می شود برای ان بازار فروش نیز مهیا باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است