بدون نظر
 
با حضور معاون پژوهشی دانشگاه آزاد:
طرح دانش بنیانی بالش ضد آسم در تربت حیدریه رونمایی شد
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۹:۰۰ ق.ظ
 
اولین طرح دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه با حضور معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه در این خصوص در گفتگو با خبرنگاران افزود: طرح بالش ضد آسم توسط مخترع جوان فرشید مومنی عضو باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد تربت حیدریه تولید شده و  پس از طی مراحل قانونی به زودی وارد بازار می شود.

 

محمدعلی علیزاده اظهار کرد: این نوع بالش با کاربردی نظامی ساخته شده و جایگزین کپسول اکسیژن بیماران می شود.

 

وی گفت: این طرح در جشنواره خوارزمی موفق به کسب افتخارات علمی شده و همچنین بعنوان طرح برگزیده سازمان جهانی مالکیت های فکری در جشنواره اختراعات دفاعی انتخاب شده است.

 

رئیس دانشگاه آزاد تربت حیدریه اظهار داشت: این بالش هنگام کمبود رطوبت و استفاده از سیستم تولید یون منفی هوشمند است و کمک به تنفس بیمار و مرطوب نگه داشتن اطراف سر بیمار از دیگر مزیت های این طرح دانش بنیان می باشد.

 

علیزاده بیان کرد: یکی از مهمترین سیاست های دانشگاه آزاد اسلامی در دهه سوم کیفیت و توسعه طرحهای پژوهشی و دانش بنیان است.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه اذعان کرد: پیگیری چهار طرح جلیقه کاهش تب، بالش ضدآسم، دستگاه تشخیص خلوص آهن از سنگ آهن و نوعی تولید نوشابه فراسودمند ازعصاره برگ به در دستور کار این دانشگاه بوده و بزودی سه طرح باقیمانده پس از تولید وارد بازار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه