بدون نظر
 
مسوول بسیج اصناف خراسان رضوی در گفت و گو با«تابان تربت»:
طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۱ ق.ظ
 
مسوول سازمان بسیج اصناف خراسان رضوی گفت: طرح جهاد همبستگی ملی از سوی سازمان بسیج ظرفیتی ایجاد کرده تا مانند گذشته دو سنگر مهم و اساسی کشور یعنی مسجد و اصناف برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور پیشقدم شوند.

محمد هادی قوی پنجه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، با اشاره به طرح جهاد همبستگی ملی که از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام شده، گفت: طرح جهاد همبستگی ملی با محوریت مساجد و اصناف طی هفته اخیر و در مناطق سیل زده توسط سردار غیب پرور توجیه شده تا در حل مشکلات مناطق سیل زده نیز تسریع شود.

 

وی تصریح کرد: مساجد و اصناف همچون دوران دفاع مقدس که پشتیبانی های مهم و اساسی جبهه را بعهده داشتند امروز هم رسالتی به مانند همان زمان دارند تا هر مسجد و صنف به اندازه توان خود و در کنار سایر کمک های امدادی و دولتی آلامی را از مردم سیل زده برطرف کنند.

 

قوی پنجه به اجرای طرح هر کاسب یک دانش آموز در سال گذشته توسط سازمان بسیج اشاره کرد و افزود: این طرح که شهریور سال گذشته ابلاغ شد با کمک کسبه برای ۱۰۵۰ دانش اموز توسط یکهزار و ۵۰ کسبه لوازم التحریر فراهم و بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

 

مسوول سازمان بسیج اصناف خراسان رضوی گفت: طرح جهاد همبستگی ملی از سوی سازمان بسیج ظرفیتی ایجاد کرده تا مانند گذشته دو سنگر مهم و اساسی کشور یعنی مسجد و اصناف  برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور پیشقدم شوند.

 

وی با بیان اینکه این طرح یک کار بزرگ جهادی است، افزود: البته تکلیفی نیست که هر مسجد باید حتما یک منزل مسکونی و یا کاسب یک کالای اساسی را متقبل شوند، بلکه به دنبال ان هستیم به اندازه توان افراد در مساجد و اصناف در ساخت منازل مسکونی و تامین کالاهای اساسی سیل زدگان کشور سهیم باشیم.

 

قوی پنجه بیان داشت: بسیج از متن مردم است و اعتماد همه صنوف به بسیج باعث می شود که مشارکت ویژه ای را در زمینه طرح جهاد همبستگی ملی شاهد باشیم.

 

براساس طرح «جهاد همبستگی ملی» هر مسجد در سراسر کشور یک منزل مسکونی را می‎سازد و هر کاسب تأمین یک کالای اساسی را عهده‎دار می‎شود.

 

در قالب این طرح از مردم سراسر کشور با محوریت مساجد دعوت شده تا در بازسازی و نوسازی منازل مسکونی سیل‎زدگان مشارکت کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Dirty Factual Statements About free spins Unveiled Celebrating the Women at Tufts کمیته برنامه ریزی شهرستان بی خاصیت است Top Five casino real money Urban myths تخلف دفاتر پیشخوان دولت در تربت حیدریه خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی