بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه:
طرحهای آمریکا در خاورمیانه در راستای پیشگیری از پیروزی های جبهه مقاومت است/ هجوم اسلام تکفیری علیه اسلام ناب محمدی(ص) در سایه هدایتهای آمریکا
تاریخ انتشار : ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۱ ق.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه گفت: جبهه استکبار در سایه حمایت ارتجاع عرب در منطقه خاورمیانه سعی در خاموش کردن نور اسلام ناب محمدی (ص) دارد و در این راه از هیچ جنایتی فروگذار نیست.

حسین محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: اسلام تکفیری مدتهاست در کشورهای منطقه جا خوش کرده و با حمایتهای دولتهای تروریستی ال سعود و قطر و ترکیه دائره نفوذ و عمر این مجموعه تروریستی تا این مقطع بطول انجامیده است.

 

وی ییان کرد: به طور یقین هیچگاه نمی توان نفوذ اتاق های فکر آمریکائی را در این زمینه نادیده گرفت، اما علیرغم این حمایتها، دولتهای سوریه و عراق توانسته اند در برابر نفوذ رو به گسترش تروریستها بایستند.

 

محمدی گفت: باید به این موضوع دقت بیشتری داشت که هر گاه ارتش سوریه و عراق و نیروهای مقاومت مردمی توانسته اند به پیروزی های دلچسب و شیرین برسند دشمنان اسلام با کمک آمریکا سعی کردند تا بنحوی پیشروی جبهه مقاومت را کند کنند.

 

وی با اشاره به طرحهای آمریکا در منطقه خاورمیانه افزود: طرح صلح در حلب، ائتلاف ضد داعش در عراق و طرح طوفان قاطعیت در یمن، ابزار پیشگیرانه ای در راستای پیروزی های های جبهه مقاومت در منطقه است.

 

این استاد دانشگاه گفت: جبهه استکبار در ادامه طرحهای خود انحراف و سوار شدن بر افکار عمومی ایران را نقطه ثقل تقابل اسلام آمریکائی و اسلام ناب محمدی(ص) قرار داده و در صدد است تا با انحراف اذهان ملت ایران به هدف های شوم و پلید خود برسد.

 

محمدی خاطر نشان کرد: پیوند زدن همه چیز به مذاکرات هسته ای و عدم موضع گیری شفاف و صحیح در برابر اقدامات تروریستی آمریکا و ارتجاع عرب برخی دولتمردان را دچار تردید کرده و این بسیار خطرناک است.

 

وی بیان کرد: در این مقطع حساس کنونی که ارتجاع عرب به جان جبهه مقاومت و ایمان افتاده باید توجه داشت که نقش ما چیست و در کجا قرار داریم؟

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر