بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه:
طرحهای آمریکا در خاورمیانه در راستای پیشگیری از پیروزی های جبهه مقاومت است/ هجوم اسلام تکفیری علیه اسلام ناب محمدی(ص) در سایه هدایتهای آمریکا
تاریخ انتشار : ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۱ ق.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه گفت: جبهه استکبار در سایه حمایت ارتجاع عرب در منطقه خاورمیانه سعی در خاموش کردن نور اسلام ناب محمدی (ص) دارد و در این راه از هیچ جنایتی فروگذار نیست.

حسین محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: اسلام تکفیری مدتهاست در کشورهای منطقه جا خوش کرده و با حمایتهای دولتهای تروریستی ال سعود و قطر و ترکیه دائره نفوذ و عمر این مجموعه تروریستی تا این مقطع بطول انجامیده است.

 

وی ییان کرد: به طور یقین هیچگاه نمی توان نفوذ اتاق های فکر آمریکائی را در این زمینه نادیده گرفت، اما علیرغم این حمایتها، دولتهای سوریه و عراق توانسته اند در برابر نفوذ رو به گسترش تروریستها بایستند.

 

محمدی گفت: باید به این موضوع دقت بیشتری داشت که هر گاه ارتش سوریه و عراق و نیروهای مقاومت مردمی توانسته اند به پیروزی های دلچسب و شیرین برسند دشمنان اسلام با کمک آمریکا سعی کردند تا بنحوی پیشروی جبهه مقاومت را کند کنند.

 

وی با اشاره به طرحهای آمریکا در منطقه خاورمیانه افزود: طرح صلح در حلب، ائتلاف ضد داعش در عراق و طرح طوفان قاطعیت در یمن، ابزار پیشگیرانه ای در راستای پیروزی های های جبهه مقاومت در منطقه است.

 

این استاد دانشگاه گفت: جبهه استکبار در ادامه طرحهای خود انحراف و سوار شدن بر افکار عمومی ایران را نقطه ثقل تقابل اسلام آمریکائی و اسلام ناب محمدی(ص) قرار داده و در صدد است تا با انحراف اذهان ملت ایران به هدف های شوم و پلید خود برسد.

 

محمدی خاطر نشان کرد: پیوند زدن همه چیز به مذاکرات هسته ای و عدم موضع گیری شفاف و صحیح در برابر اقدامات تروریستی آمریکا و ارتجاع عرب برخی دولتمردان را دچار تردید کرده و این بسیار خطرناک است.

 

وی بیان کرد: در این مقطع حساس کنونی که ارتجاع عرب به جان جبهه مقاومت و ایمان افتاده باید توجه داشت که نقش ما چیست و در کجا قرار داریم؟

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود