بدون نظر
 
معاون اداره کل بازرسی خراسان رضوی:
طایفه سالاری و اولویت قرار دادن در خواست مسئولان بر مردم از بزرگترین آسیب های شوراهای اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ در ۲:۱۱ ب.ظ
 
معاون اداره کل بازرسی خراسان رضوی طایفه سالاری و اولویت قرار دادن در خواست مسئولان بر مردم را از بزرگترین آسیب های شوراهای اسلامی برشمرد و گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا بدون توجه به فشار مسئولان به وظیفه قانونی خود عمل کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، محمدرضا میرزاده ظهر امروز در نشست هم اندیشی و آموزشی با اعضای شوراهای اسلامی منطقه تربت حیدریه افزود: گاهی در روند تصویب قوانین برای رفاه حال شهروندان، اعضای شورا یا شهرداران تحت فشار مسوولان دستگاه های اجرایی قرار می گیرند که ما توصیه می کنیم بدون توجه به این فشارها وظیفه قانونی خود را انجام بدهند.

 

وی در بخش دیگری با انتقاد از شورای اسلامی شهر تربت حیدریه به دلیل به تصویب نرساندن احداث حداقل یک باب پارکینگ عمومی تا کنون در این شهر، گفت: وجود پارکینگ برای تربت حیدریه بسیار ضروری است.

 

میرزاده اظهار کرد: شوراهای اسلامی موظف هستند درآمدهای شهرداری را از هر بخش را در همان بخش هزینه کنند و یکی از وظایف ما در بازرسی نظارت بر همین تحصیل درآمدها و شیوه های هزینه کرد آن است.

 

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: بهترین و موثرترین مصوبات شوراها اگر به دست یک شهردار خوب اجرا نشوند، نتایج آن ناقص می ماند، از طرفی دستگاه های اجرایی نباید شوراهای اسلامی را رقیب خود بدانند و باید  در سایه تعامل و همکاری دو طرفه نسبت به رفع مشکل شهروندان اقدام کنند.

 

وی در بخش دیگری با انتقاد از حاکمیت فضای حزب بازی در کشور، اظهار کرد: یکی از آفت های بزرگی که اکنون با آن مواجه هستیم قضاوت کردن رفتار مسوولان بر اساس عضویت آن ها در یک حزب و گروه است، لذا بر این اساس خدمت افراد بدلیل عضویت در حزب رقیب نادیده گرفته می شود و اگر بر فرض یکی از اعضای حزب ما مرتکب هر اشتباهی بشود، آن را نادیده می گیریم.

 

وی بهترین شیوه رفتاری را شفاف سازی و شفاف گویی دانست و افزود: به شکلی باید رفتار کنیم که همواره خداوند را ناظر بر اعمال خود بدانیم.

 

ئر این جلسه آموزشی اعضای شوراهای اسلامی شهرهای تربت حیدریه، کدکن، رباط سفید، بایگ، زاوه، مه ولات، شتخوار، خواف، سلامی خواف، نشتیفان خواف، شنگان خواف و جنگل حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است