بدون نظر
 
‍رییس شورای شهر تربت حیدریه تاکید کرد:
ضرورت تعیین تکلیف سهام شهرداری و شرکت زعفرانیه در پروژه بافت فرسوده
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۱ ق.ظ
 
رییس شورای شهر تربت حیدریه بر ضرورت تعیین تکلیف نهایی سهام شهرداری و شرکت زعفرانیه در پروژه بافت فرسوده تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، نادر سلیمانی صبح امروز در نشست علنی شورا گفت : پروژه بافت فرسوده و زعفرانیه تبدیل به سوال بزرگی در ذهن همه مردم شده و باید هر چه سریعتر سهام شهرداری و شرکت زعفرانیه در این پروژه تعیین تکلیف شود.

 

وی تصریح کرد: اعضای شورای شهر بهترین راهکار برای تسریع در انجام امور و باز شدن گره این پروژه را در این می دانند که یا شهرداری سهام شرکت زعفرانیه را خریداری و یا شرکت زعفرانیه نسبت به خرید سهام شهرداری اقدام کتد و تمام پروژه در اختیار یکی از این مجموعه ها باشد.

 

سلیمانی افزود: تصمیم نهایی در خصوص تعیین تکلیف سهام شهرداری در پروژه بافت فرسوده را اعضای شورای شهر با هماهنگی شهردار و رای گیری در صحن علنی اتخاذ خواهند کرد.

 

در ادامه این نشست اخلاقی پور مدیر عامل شرکت زعفرانیه، روند اجرای پروژه بافت فرسوده و نیز N2 را تشریح و گفت: پروژه N2 با رفع سه مشکل تاسیسات، اسانسور و پله برقی و نیز انجام نازک کاری ها به مرحله پایانی و تکمیلی خود می رسد و آماده تحویل و بهره برداری است که این مهم نیاز به همراهی و همکاری شورای شهر و شهرداری دارد.

 

شهردار تربت حیدریه نیز گفت: یکی از آسیب های جدی که باعث خسارت به شهر و شهرداری شده است زمان بر شدن امورات و عدم اتخاذ تصمیمات درست بنا به هر دلیلی در زمان خودش است.

 

محمدصادق مجتهدی بیان داشت: باید برای پروژه زعفرانیه هم به لحاظ اداری و هم اجرایی تصمیم گیری جدی بشود و ادامه این روند به صلاح شهر و شهرداری نیست.

 

وی افزود: اگر قرار است نگاه مردم به این پروژه عوض شود و به این سوال بزرگ پاسخ داده شود باید برای آن مدیریت واحدی تصمیم بگیرد و شوکی مدیریتی به آن وارد شود.

 

لازم به ذکر است تصمیم گیری نهایی در این خصوص به جلسه بعدی شورای شهر موکول شد.

 

پروژه بافت فدسوده تربت حیدریه در خیابان آیت الله طالقانی به تصویب شورای سوم در دهه هشتاد تخریب و برای احرای آن ۱۰ هکتار در نظر گرفته شد اما این پروژه به جز شرکت زعفرانیه علاوه بر اینکه پیشرفتی نداشته بالغ بر ۸۸ میلیارد تومان بدهی برای مدیریت شهری به ارمغان آورده است.

 

این در شرایطی است که اگر تدبیری برای این پروژه و بدهی های مربوط به آن در بانک شهر اتخاذ نشود دهها سال همان درآمد اندک شهرداری باید به سود تسهیلاتی تعلق گیرد که هیچ گره ای از بافت فرسوده باز نکرد!

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظارت استصوابی شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی است صنعت نوغانداری تربت حیدریه قربانی تصمیمات جزیره ای شده است سیاست گذاری صحیح در صنعت نوغانداری باعث تولید ثروت و اشتغال می شود در جنگ اقتصادی اطاعت تحت پرچم ولایت فقیه منجر به پیروزی می شود آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود