بدون نظر
 
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خراسان رضوی تاکید کرد؛
ضرورت بازنگری درون سازمانی دستگاههای اجرایی
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ در ۵:۱۷ ب.ظ
 
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: دستگاه ها و نهادهای درون حاکمیت ضرورت دارد به خود بازگردند، درون خویش را بازنگری و اشکالاتشان را شناسایی کنند و اجازه سوء استفاده به دشمن را ندهند.

به گزارش تابان تربت؛ محمد رحیم نوروزیان ظهر امرور در آیین تکریم و معارفه فرماندار تربت حیدریه اظهار داشت: اکنون جمهوری اسلامی ایران چه در عرصه داخلی و چه در عرصه خارجی، از افراطی گری بیش از دشمنان خارجی و به خصوص رفتارهای آمریکا، در عذاب است.

 

وی با بیان اینکه اکنون کشور درگیر سه خطر عمده است، افزود:
تهدید نخست دشمن خارجی و به خصوص رفتارهای خصمانه دولت آمریکا، مشکل دوم وجود عناصر افراطی و تندرو و سوم نیاز کشور به بازنگری دستگاه ها و نهادهای درون حاکمیت است.

 

وی در تبیین خطر نخست گفت: هر چند امروز دولت آمریکا در حالت انزوا قرار دارد و حتی اروپا نیز با این کشور همسو نیست و از سوی دیگر شرایط ایران همچون گذشته به واسطه قطعنامه های مختلف در وضعیت تهدید قرار ندارد، اما در مقابل فضای روانی کشور بسیار خراب است.

 

نوروزیان افزود: کشف انبارهای احتکار حاکی از آن است که عقبه فکری افراد خاطی با نوعی چالش فکری مواجه شده که مبادا تهدیدات آمریکا عملی شود و این در حالی است که از یکسو قدرت بازدارندگی ایران در سطح بسیار بالایی قرار دارد و از سوی دیگر آمریکا بیش از هر دوران دیگری در انزوا قرار گرفته و لذا در شرایط کنونی ایران بیش از هر چیز دیگری به فضای تلطیف و آرامش نیاز دارد که در پیوند با این موضوع نقش رسانه های جمعی بسیار مهم و تاثیرگذار است.

 

وی در تشریح افراط گری و تندروی نیز گفت: رفتارهای افراط گری از سوی هر جناحی، پسندیده نیست و سیستم سیاسی با آن برخورد می کند، کما اینکه نماد و نمونه بارز آن را ظرف روزهای اخیر در قم دیدیم و آیات عظام و مراجع دینی نسبت به این حرکت افراطیون در مدرسه فیضیه قم واکنش نشان دادند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی به مشکل سوم کشور اشاره و اظهار داشت: اکنون دستگاه ها و نهادهای درون حاکمیت ضرورت دارد به خود بازگردند، درون خویش را بازنگری و اشکالاتشان را شناسایی کنند و اگر کسانی در بین ما باشند که متاسفانه هستند، که به شکلی رفتار می کنند که دشمن از آن بهره برداری می کند، این برای ما مشکل آفرین و لذا ارزیابی درونی، نیاز کنونی و حساس کشور است.
وی در ادامه اظهار داشت: امروز کشور به حاکمیت فضای تلطیف بیش از هر چیز دیگری نیاز دارد و تحقق این مهم وظیفه رسانه های جمعی است

 

.
در این آیین علی رستمی به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه معرفی و از خدمات احمدعلی موهبتی فرماندار سابق این شهرستان تجلیل شد.

 

رستمی پیشتر فرماندار تربت جام بود و موهبتی اکنون فرماندار مشهد است.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص ۷ میلیارد ریال برای تجهیز فضای حاشیه شهر تربت حیدریه اساس تشکیل بسیج اخلاص است/موفقیت بسیج مرهون ولایت پذیری این نهاد مقدس است بسیج جهان اسلام در حال شکل گیری است/اجرای ۲۴۰ عنوان برنامه در هفته بسیج افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت طلای سرخ پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند