بدون نظر
 
رییس اداره حفاظت محیط زیست تربت حیدریه:
صیاد پرندگان وحشی دستگیر شد
تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۹ ق.ظ
 
رییس اداره حفاظت محیط زیست تربت حیدریه گفت: با همکاری پرسنل انتظامی یک صیاد متخلف به همراه لاشه سه قطعه کبک، لاشه سه قطعه تیهو و 2 قطعه کبک زنده که به عنوان طعمه استفاده می شدند، کشف و ضبط و نامبرده تحویل مقامات قضایی شد.

داوود نورمحمدی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: با آغاز فصل بهار و شروع زاد و ولد پرندگان، افراد سود جو اقدام به صید پرندگان وحشی و به خصوص کبک و تیهو می کنند.

 

وی با بیان اینکه حذف این گونه های ارزشمند تاثیر منفی زیادی در اکوسیستم طبیعی دارد، گفت: وجود این پرندگان کمک به حفظ پوشش گیاهی و حذف حشراتی از قبیل سن گندم که از آفات اصلی گندم است، دارد.

 

رییس اداره حفاظت محیط زیست تربت حیدریه گفت: در همین راستا و با همکاری پرسنل انتظامی یک صیاد متخلف به همراه لاشه سه قطعه کبک، لاشه سه قطعه تیهو و ۲ قطعه کبک زنده که به عنوان طعمه استفاده می شدند، کشف و ضبط و نامبرده تحویل مقامات قضایی شد.

 

نورمحمدی همچنین اظهار داشت: پارسال نیز تعداد چهارده پرونده تخلف که ۲ مورد شکار قوچ وحشی و بقیه شکار و صید پرندگان با کشف ۲۷۳ قطعه پرنده در تربت حیدریه تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Dirty Factual Statements About free spins Unveiled Celebrating the Women at Tufts کمیته برنامه ریزی شهرستان بی خاصیت است Top Five casino real money Urban myths تخلف دفاتر پیشخوان دولت در تربت حیدریه خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی