بدون نظر
 
صف کاندیداتوری احمدی‏‌نژادی‏‌ها شلوغ‌‏تر شد؛ حرکت خزنده حامیان احمدی نژاد برای حضور در مجلس
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۲۴ ب.ظ
 
*در حالی که شائبه‌‏ها درباره فعال‌شدن شبکه مدیران احمدی‌‏نژاد برای انتخابات مجلس دهم اوج می‏‌گیرد، اندک اندک خبرهایی از فعال‌شدن آنها در گوشه و کنار کشور به گوش می‏‌رسد. در آخرین نمونه از این فعالیت‏‌ها مجید نامجو، وزیر نیروی دولت دهم و مجید دوستعلی، دبیر هیات دولت احمدی‏‌نژاد در دوره نهم فعالیت‌‏های انتخاباتی خود را در زادگاهشان، کرمان کلید زده‌‏اند.

خوزآنلاین: در حالی که قاطبه اصولگرایان در مقام سخن همچنان به انکار احمدی‌نژاد مشغول هستند اما به نظر می‏‌رسد رئیس دولت‏‌های نهم و دهم همانند آخرین سال‏‌های حضورش در پاستور مشغول جلو بردن پروژه خودش است تا در نهایت در اسفند ۹۴ تبدیل به یکی از قطب‌‏های اصلی انتخابات شود.
احمدی‏‌نژاد برای آن زمان دل به شبکه گسترده مدیران و وابستگان سیاسی و اقتصادی خویش دارد که به احتمال زیاد می‏‌توانند با چراغ خاموش در لیست‏‌های انتخاباتی حاضر و به مدد شهرت و اعتبار کسب کرده در دوران دولت‏‌های او وارد مجلس دهم شوند. در حالی که چندی پیش سید محمد حسینی، وزیر ارشاد دولت دهم عملا مقدمات تشکیل ستادهای انتخاباتی‏‌اش را در شهرستان رفسنجان کلید زده بود اکنون دو عضو دیگر دولت احمدی‏‌نژاد هم سودای راهیابی به مجلس از حوزه‌‏های انتخابیه استان کرمان را دارند.
مجید نامجو، وزیر نیروی دولت دهم و مجید دوستعلی، دبیر هیات دولت نهم می‏‌روند تا در کرمان به یک زوج انتخاباتی برای مجلس دهم تبدیل شوند. دوستعلی پیش از اینها نیز در انتخابات‏‌های مجالس هفتم و نهم از کرمان و تهران نامزد انتخابات مجلس شده بود. نامجو نیز برای اولین بار است که بخت خود را برای حضور در جمع مجلسی‏‌ها می‌آزماید.
این دو چهره تا کنون جلساتی را با نزدیکان و وابستگان جبهه پایداری در کرمان برگزار کرده‌‏اند و به احتمال زیاد تحت عنوان لیست انتخاباتی این جریان وارد گود رقابت خواهند شد. این در حالی است که هم اکنون نیز یکی دیگر از وزرای اسبق احمدی‌‏نژاد یعنی مهدی زاهدی نمایندگی کرمان در مجلس را به عهده دارد و در ارتباطی نزدیک با جبهه پایداری به حضورش در بهارستان ادامه می‏‌دهد.
حضور همزمان این سه نفر، یعنی مجید نامجو و مجید دوستعلی از یک سو و مهدی زاهدی از سوی دیگر در انتخابات مجلس البته منوط به استانی شدن انتخابات است. چرا که شهرستان کرمان دو سهمیه برای حضور در مجلس دارد و جبهه پایداری و حامیان دولت احمدی‏‌نژاد نمی‌‏توانند از سه نامزد به طور همزمان حمایت کنند.
فعالیت‌‏های انتخاباتی احمدی‏‌نژادی‏ها در کرمان البته به همین موارد ختم نشده است. چرا که محمد جلال مآب، از اعضای حلقه علم و صنعتی‏‌ها و دوستان نزدیک احمدی‌‏نژاد که در دولت او معاون استاندار و سپس مدیر عامل شرکت سنگ آهن گل گهر، از بزرگترین مجموعه‌‏های صنعتی و معدنی ایران شد نیز خود را برای حضور در انتخابات آماده می‏‌کند.
این در حالی است که پیشتر اعلام شده بود برخی وزرا و مدیران محمود احمدی‌‏نژاد نیز قصد نامزدی از مناطق دیگر ایران را دارند. در این خصوص می‏توان به فعالیت‏‌های حیدر مصلحی وزیر اطلاعات و علیرضا علی احمدی وزیر آموزش و پرورش او در اصفهان، میرتاج‏الدینی معاون پارلمانی دولت دهم در تبریز و کامران باقری لنکرانی وزیر بهداشت کابینه نهم در شیراز اشاره کرد.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای