بدون نظر
 
صف کاندیداتوری احمدی‏‌نژادی‏‌ها شلوغ‌‏تر شد؛ حرکت خزنده حامیان احمدی نژاد برای حضور در مجلس
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۲۴ ب.ظ
 
*در حالی که شائبه‌‏ها درباره فعال‌شدن شبکه مدیران احمدی‌‏نژاد برای انتخابات مجلس دهم اوج می‏‌گیرد، اندک اندک خبرهایی از فعال‌شدن آنها در گوشه و کنار کشور به گوش می‏‌رسد. در آخرین نمونه از این فعالیت‏‌ها مجید نامجو، وزیر نیروی دولت دهم و مجید دوستعلی، دبیر هیات دولت احمدی‏‌نژاد در دوره نهم فعالیت‌‏های انتخاباتی خود را در زادگاهشان، کرمان کلید زده‌‏اند.

خوزآنلاین: در حالی که قاطبه اصولگرایان در مقام سخن همچنان به انکار احمدی‌نژاد مشغول هستند اما به نظر می‏‌رسد رئیس دولت‏‌های نهم و دهم همانند آخرین سال‏‌های حضورش در پاستور مشغول جلو بردن پروژه خودش است تا در نهایت در اسفند ۹۴ تبدیل به یکی از قطب‌‏های اصلی انتخابات شود.
احمدی‏‌نژاد برای آن زمان دل به شبکه گسترده مدیران و وابستگان سیاسی و اقتصادی خویش دارد که به احتمال زیاد می‏‌توانند با چراغ خاموش در لیست‏‌های انتخاباتی حاضر و به مدد شهرت و اعتبار کسب کرده در دوران دولت‏‌های او وارد مجلس دهم شوند. در حالی که چندی پیش سید محمد حسینی، وزیر ارشاد دولت دهم عملا مقدمات تشکیل ستادهای انتخاباتی‏‌اش را در شهرستان رفسنجان کلید زده بود اکنون دو عضو دیگر دولت احمدی‏‌نژاد هم سودای راهیابی به مجلس از حوزه‌‏های انتخابیه استان کرمان را دارند.
مجید نامجو، وزیر نیروی دولت دهم و مجید دوستعلی، دبیر هیات دولت نهم می‏‌روند تا در کرمان به یک زوج انتخاباتی برای مجلس دهم تبدیل شوند. دوستعلی پیش از اینها نیز در انتخابات‏‌های مجالس هفتم و نهم از کرمان و تهران نامزد انتخابات مجلس شده بود. نامجو نیز برای اولین بار است که بخت خود را برای حضور در جمع مجلسی‏‌ها می‌آزماید.
این دو چهره تا کنون جلساتی را با نزدیکان و وابستگان جبهه پایداری در کرمان برگزار کرده‌‏اند و به احتمال زیاد تحت عنوان لیست انتخاباتی این جریان وارد گود رقابت خواهند شد. این در حالی است که هم اکنون نیز یکی دیگر از وزرای اسبق احمدی‌‏نژاد یعنی مهدی زاهدی نمایندگی کرمان در مجلس را به عهده دارد و در ارتباطی نزدیک با جبهه پایداری به حضورش در بهارستان ادامه می‏‌دهد.
حضور همزمان این سه نفر، یعنی مجید نامجو و مجید دوستعلی از یک سو و مهدی زاهدی از سوی دیگر در انتخابات مجلس البته منوط به استانی شدن انتخابات است. چرا که شهرستان کرمان دو سهمیه برای حضور در مجلس دارد و جبهه پایداری و حامیان دولت احمدی‏‌نژاد نمی‌‏توانند از سه نامزد به طور همزمان حمایت کنند.
فعالیت‌‏های انتخاباتی احمدی‏‌نژادی‏ها در کرمان البته به همین موارد ختم نشده است. چرا که محمد جلال مآب، از اعضای حلقه علم و صنعتی‏‌ها و دوستان نزدیک احمدی‌‏نژاد که در دولت او معاون استاندار و سپس مدیر عامل شرکت سنگ آهن گل گهر، از بزرگترین مجموعه‌‏های صنعتی و معدنی ایران شد نیز خود را برای حضور در انتخابات آماده می‏‌کند.
این در حالی است که پیشتر اعلام شده بود برخی وزرا و مدیران محمود احمدی‌‏نژاد نیز قصد نامزدی از مناطق دیگر ایران را دارند. در این خصوص می‏توان به فعالیت‏‌های حیدر مصلحی وزیر اطلاعات و علیرضا علی احمدی وزیر آموزش و پرورش او در اصفهان، میرتاج‏الدینی معاون پارلمانی دولت دهم در تبریز و کامران باقری لنکرانی وزیر بهداشت کابینه نهم در شیراز اشاره کرد.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه