بدون نظر
 
صف کاندیداتوری احمدی‏‌نژادی‏‌ها شلوغ‌‏تر شد؛ حرکت خزنده حامیان احمدی نژاد برای حضور در مجلس
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۲۴ ب.ظ
 
*در حالی که شائبه‌‏ها درباره فعال‌شدن شبکه مدیران احمدی‌‏نژاد برای انتخابات مجلس دهم اوج می‏‌گیرد، اندک اندک خبرهایی از فعال‌شدن آنها در گوشه و کنار کشور به گوش می‏‌رسد. در آخرین نمونه از این فعالیت‏‌ها مجید نامجو، وزیر نیروی دولت دهم و مجید دوستعلی، دبیر هیات دولت احمدی‏‌نژاد در دوره نهم فعالیت‌‏های انتخاباتی خود را در زادگاهشان، کرمان کلید زده‌‏اند.

خوزآنلاین: در حالی که قاطبه اصولگرایان در مقام سخن همچنان به انکار احمدی‌نژاد مشغول هستند اما به نظر می‏‌رسد رئیس دولت‏‌های نهم و دهم همانند آخرین سال‏‌های حضورش در پاستور مشغول جلو بردن پروژه خودش است تا در نهایت در اسفند ۹۴ تبدیل به یکی از قطب‌‏های اصلی انتخابات شود.
احمدی‏‌نژاد برای آن زمان دل به شبکه گسترده مدیران و وابستگان سیاسی و اقتصادی خویش دارد که به احتمال زیاد می‏‌توانند با چراغ خاموش در لیست‏‌های انتخاباتی حاضر و به مدد شهرت و اعتبار کسب کرده در دوران دولت‏‌های او وارد مجلس دهم شوند. در حالی که چندی پیش سید محمد حسینی، وزیر ارشاد دولت دهم عملا مقدمات تشکیل ستادهای انتخاباتی‏‌اش را در شهرستان رفسنجان کلید زده بود اکنون دو عضو دیگر دولت احمدی‏‌نژاد هم سودای راهیابی به مجلس از حوزه‌‏های انتخابیه استان کرمان را دارند.
مجید نامجو، وزیر نیروی دولت دهم و مجید دوستعلی، دبیر هیات دولت نهم می‏‌روند تا در کرمان به یک زوج انتخاباتی برای مجلس دهم تبدیل شوند. دوستعلی پیش از اینها نیز در انتخابات‏‌های مجالس هفتم و نهم از کرمان و تهران نامزد انتخابات مجلس شده بود. نامجو نیز برای اولین بار است که بخت خود را برای حضور در جمع مجلسی‏‌ها می‌آزماید.
این دو چهره تا کنون جلساتی را با نزدیکان و وابستگان جبهه پایداری در کرمان برگزار کرده‌‏اند و به احتمال زیاد تحت عنوان لیست انتخاباتی این جریان وارد گود رقابت خواهند شد. این در حالی است که هم اکنون نیز یکی دیگر از وزرای اسبق احمدی‌‏نژاد یعنی مهدی زاهدی نمایندگی کرمان در مجلس را به عهده دارد و در ارتباطی نزدیک با جبهه پایداری به حضورش در بهارستان ادامه می‏‌دهد.
حضور همزمان این سه نفر، یعنی مجید نامجو و مجید دوستعلی از یک سو و مهدی زاهدی از سوی دیگر در انتخابات مجلس البته منوط به استانی شدن انتخابات است. چرا که شهرستان کرمان دو سهمیه برای حضور در مجلس دارد و جبهه پایداری و حامیان دولت احمدی‏‌نژاد نمی‌‏توانند از سه نامزد به طور همزمان حمایت کنند.
فعالیت‌‏های انتخاباتی احمدی‏‌نژادی‏ها در کرمان البته به همین موارد ختم نشده است. چرا که محمد جلال مآب، از اعضای حلقه علم و صنعتی‏‌ها و دوستان نزدیک احمدی‌‏نژاد که در دولت او معاون استاندار و سپس مدیر عامل شرکت سنگ آهن گل گهر، از بزرگترین مجموعه‌‏های صنعتی و معدنی ایران شد نیز خود را برای حضور در انتخابات آماده می‏‌کند.
این در حالی است که پیشتر اعلام شده بود برخی وزرا و مدیران محمود احمدی‌‏نژاد نیز قصد نامزدی از مناطق دیگر ایران را دارند. در این خصوص می‏توان به فعالیت‏‌های حیدر مصلحی وزیر اطلاعات و علیرضا علی احمدی وزیر آموزش و پرورش او در اصفهان، میرتاج‏الدینی معاون پارلمانی دولت دهم در تبریز و کامران باقری لنکرانی وزیر بهداشت کابینه نهم در شیراز اشاره کرد.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است