بدون نظر
 
رئیس اداره محیط زیست:
شکارچی غیر مجاز با رای قاطع قاضی متنبه شد
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۸:۳۰ ق.ظ
 
فردی از اهالی روستاهای حاشیه منطقه شکار ممنوع ژرف و سریشا در تربت حیدریه که اقدام به شکار غیر مجاز دو راس قوچ و میش وحشی کردده بود، با رای قاطع قاضی پرونده به شش ماه حبس، 18 میلیون ریال جریمه کیفری، ضبط آلات وادوات مکشوفه به نفع دولت و پرداخت 36 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 فرمانده یگان حفاظت محیط زیست تربت حیدریه در خصوص ممنوعیت شکار در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: این فرد متخلف پارسال اقدام به شکار غیر مجاز کرده که در بازرسی از منزل وی در همان زمان علاوه بر کشف گوشت قوچ و میش وحشی، تعدادی فشنگ غیر مجاز و یک افشانه فلفل کشف و ضبط شد، که بعلت نگهداری هر یک از اقلام غیر مجاز، برای وی مجازاتی از سوی قاضی پرونده تعیین شد.

 

 

وی افزود: از آنجا که تخلف نامبرده در سال گذشته رخ داده، جریمه ضرر و زیان وصولی نیز براساس مصوبه قدیم شورای عالی محیط زیست تعیین شده و در حال حاضر جرایم شکار و صید غیر مجاز قوچ و میش وحشی بیش از پنج برابر افزایش یافته است.

 

 

مدیر محیط زیست تربت حیدریه به افرادی که دارای سلاح شکاری هستند توصیه کرد: با توجه به برخورد قاطع قضات محترم و افزایش پنج تا ده برابری جرایم شکار و صید، در استفاده از سلاحهای خود تجدید نظر نمایند و بجای خسارت به محیط زیست و اتلاف حیات وحش، در مسابقات تیراندازی تدارک دیده شده شرکت نمایند.

 

وی گفت : پرسنل یگان حفاظت محیط زیست شهرستان تربت حیدریه با همراهی و حمایت مردم و همه ادارات شهرستان، تمام تلاش خود را برای حفظ محیط زیست و تنوع زیستی بکار خواهند بست.

 

انتهای پیام/ 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است