بدون نظر
 
رئیس حوزه انتخابیه تربت حیدریه:
شورای نگهبان زمینه مشارکت همه جریان ها و گروههای سیاسی در انتخابات را فراهم کرده است/رقابت ۲۲ نفر در حوزه انتخابیه تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۰ ق.ظ
 
علی رستمی گفت: لازمه مشارکت سیاسی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی، شرکت تمام جریان‌ ها و گروه‌های سیاسی در این رویداد است و شورای نگهبان نیز با در نظر گرفتن این اصل مهم، نسبت به تایید نامردهای انتخاباتی اقدام کرد تا انتخاباتی پرشور برگزار شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌حیدریه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه بیش از چهار هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی و انتظامی در روند برگزاری این رویداد مهم سیاسی مشارکت و نظارت دارند.

وی از درنظر گرفتن ۲۸۰ شعبه اخذ رای برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه خبر داد و افزود: از این تعداد، ۱۰۶ شعبه اخذ رای در شهر تربت‌ حیدریه و بخش مرکزی، ۳۸ شعبه در بخش جلگه رخ، ۱۷ شعبه در بخش کدکن، ۱۱شعبه در بخش بایگ، ۲۴ شعبه در شهر فیض اباد و بخش مرکزی، ۲۳ شعبه در بخش شادمهر، ۳۶ شعبه در شهر دولت اباد و بخش مرکزی و ۲۵ شعبه نیز در بخش سلیمان آرای مردم را جمع‌آوری می‌ کنند.

رستمی ادامه داد: لازمه مشارکت سیاسی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی، شرکت تمام جریان‌ ها و گروه‌های سیاسی در این رویداد است و شورای نگهبان نیز با در نظر گرفتن این اصل مهم، نسبت به تایید نامردهای انتخاباتی اقدام کرد تا انتخاباتی پرشور برگزار شود.

رییس حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه گفت: برگزاری انتخابات متعدد در کشورمان بیانگر حاکمیت مردم سالاری دینی در نظام اسلامی است و با تلاش‌های صورت گرفته تمام مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت الکترونیکی در این حوزه انتخابیه فراهم شده است.

رستمی افزود: برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند با حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای را از رویکردهای اصلی دلتمردان است و بی‌شک از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای تحقق این مهم به شکل مطلوب استفاده می‌شود.

فرماندار تربت حیدریه بیان کرد: از مجموع ۳۷ داوطلب نامزدی نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه، صلاحیت ۲۲ نفر توسط هیات نظارت شورای نگهبان تایید شد که یک نفر آنان زن است.

حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه، زاوه و مه‌ولات دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی است.

۲۲ بهمن ماه امسال نتیجه نهایی بررسی‌های هیات نظارت استان خراسان رضوی به طور عام در اختیار افکار عمومی قرار می‌گیرد و افراد تایید صلاحیت شده از ۲۴ بهمن تا ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رای برای تبلیغات انتخاباتی فرصت دارند.

استان ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی ۱۲ حوزه انتخاباتی دارد و ۱۸ نفر از مجموع ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی را نمایندگان این استان در خانه ملت تشکیل می‌دهند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری دوم اسفند ماه امسال برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است