بدون نظر
 
امام جمعه مه ولات:
شهید سلیمانی گذرگاه تهران تا مرزهای رژیم غاصب صهیونیستی را راه اندازی کرد/شهادت فرمانده سپاه قدس مبدا تحول جبهه مقاومت و جهان اسلام است
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۸ در ۳:۱۱ ب.ظ
 
امام جمعه مه ولات با بیان اینکه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گذرگاه تهران تا مرزهای رژیم اشغالگر قدس را راه اتدازی کرده، افزود: یاران این شهید والامقام کار ناتمام را به سر انجام رسانده و پوزه نحس غده سرطانی منطقه را به خاک خواهند مالید.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام مهدی اسلامی ظهر امروز در مراسمی که به یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع تربت حیدریه برگزار شد، با اشاره به اینکه حال باید گذرگاهی که شهید سلیمانی از تهران تا پشت مرزهای اسراییل راه اندازی کرده با فتح قدس به هدب نهایی نزدیک شود، افزود: قرار است یاران قاسم کار او را به اتمام برسانند و هواداران این شهید پوزه نحس غده سرطانی منطقه را به خاک کشیده تا انتقام سختی از آمریکایی ها گرفته شود.

وی با اشاره به ویژگی های بی بدیل سردار شهید سلیمانی، تصریح کرد: شجاعت و بی باکی سپهبد در مبارزه با شیاطین و اشرار از شاخصه های بی بدیل آن شهید والامقام بود و او از هیچ کس جز خدا پروا نداشت و به همین خاطر دشمنان آن شهید والامقام نمی دانند در شهادت او شادی کنند یا باید از وعده انتقام سخت، دلهره داشته باشند.

اسلامی بیان داشت: سردار سلیمانی، دلش منور به نور عظمت پروردگار متعال بود و سخنرانی های وی بیشتر از آن که سخنرانی یک فرمانده جنگی و نظامی باشد به استاد اخلاق و معارف شبیه تر بود.

امام جمعه مه ولات گفت: نکته دیگر در مورد این شهید عزیز اینکه در مقابل هیمنه پوشالی دشمن ؛عظمت خدا به دلش افتاده بود و دلهره ای در وجود نظام سلطه انداخته بود.

وی افزود: وقتی آمریکایی ها پشت بارزانی را خالی کردند دوباره شیر میدان به اربیل آمد و با یک تیم ۷۰ نفره در مقابل داعش ایستاد و موتور داعش را در اقلیم کردستان عراق متوقف کرد.

وی خطاب به مسئولان کشور گفت: درسی که مسئولان باید از سیره این سردار بزرگ بگیرند نترس بودن و شجاعت او می باشد چرا که در روزگاری زندگی می کنیم که مسئولین بیشتر از مردم نیاز به موعظه و نصیحت دارند.

اسلامی همچنین گفت: نباید برخی با ادبیات بزک کرده دم از تعامل و مذاکره با دنیا بزنند و این خود خیانتی خبیثانه است، لذا از هیاهوی ترامپ نترسید و در مقابل دشمن نترس باشید.

وی ابراز داشت: اخلاص کم نظیر شهید سلیمانی و سالها مجاهدت مخلصانه این شهید والامقام که رهبر معظم انقلاب شب گذشته به سبیه این شهید گرانقدر بیان کردند باعث شد تا خدا اراده کند شهادت او شهادتی بزرگ قرار شود.

اسلامی خاطر نشان کرد: هنر جریان انقلابی این است که خط کشی در داخل نداشته باشد و دلهای دیگران را به انقلاب و نظام جذب کند، انسانهای بزرگ بعد از مرگ شان متولد می شوند و کسانی که روح متعالی دارند تازه در لحظه مرگ شان تاثیرشان مانند یک آتشفشان در جامعه شکل می گیرد‌.

وی افزود: راه قاسم سلیمانی متوقف نخواهد شد و دلبستگان به مقاومت و خون خواهان قاسم بدانند که شهادت این بزرگوار مبدا تحول برای جبهه مقاومت و جهان اسلامی خواهد بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام کلیدواژه ضدصهیونیستی ترند سوم توئیتر جهانی شد دست روی دست نتیجه کلنگ زنی های بی نتیجه در تربت حیدریه عطر دل انگیز مواسات و کمک مومنانه در روستاهای مرزی شرق کشور