بدون نظر
 
فرمانده گروه توپخانه ۶۱ محرم:
شهید سلیمانی معمار جبهه مقاومت اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۹ ق.ظ
 
سرتیپ دوم پاسدار عباس حسینی گفت: شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی، معمار جبهه مقاومت اسلامی و رمز پیروزی این شهید عزیز بیداری، مقاومت و بصیرت است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سرتیپ دوم پاسدار عباس حسینی، فرمانده گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی ۶۱ محرم شنبه شب در ویژه برنامه گرامیداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی که در محل هیئت حیدری برگزار شد، اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ دشمنان نظام با ترور های ناجوانمردانه نخبگان و فرهیختگان انقلاب درصدد فروپاشی نهال انقلاب برخاستند و در ادامه با تحمیل جنگ سخت تحمیلی و تحریک صدام بعثی بدنبال براندازی نظام بودند.

وی تصریح کرد: پس از سرخوردگی در جنگ و دوران دفاع مقدس، با فتنه ها، تحریم ها و تهدیدات برنامه های براندازانه خود را دنبال کردند و در نهایت در فتنه ۸۸ قریب به ۹ ماه کشور را به آشوب کشاندند اما حضور بموقع و بصیرت گونه مردم در کنار رهبری نظام این فتنه عظیم بین المللی نیز خنثی شد.

حسینی خاطر نشان کرد: در دهه اخیر با با راه اندازی فرقه ضاله تکفیری داعش و تجهیز و تسلیح آنان در غرب آسیا اسلام ناب محمدی صلی الله را هدف قرار دادند و در شرایطی که اروپایی ها تشنه اسلام بودند می خواستند از اسلام چهره دیگری به دنیا منعکس کنند، اما حضور با صلابت سردار دلها در صحنه میدان، اسلام ناب واقعی به دنیا معرفی شد.

فرمانده گروه توپخانه ۶۱ محرم بیان داشت: سردار سلیمانی برای اینکه اسلام و حرم اهل بیت علیه السلام بماند تنها یک راهبرد را تدوین و طراحی کرد و آن تشکیل جبهه مقاومت بود.

سرتیپ دوم پاسدار عباس حسینی گفت: شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی، معمار جبهه مقاومت اسلامی و رمز پیروزی این شهید عزیز بیداری، مقاومت و بصیرت است.

وی افزود: پدیده مکتب ساز حاح قاسم نهال میوه شیرینی در دل کودکان، نوحوانان و جوانان جهان اسلام کاشت که در آینده نزدیک این میوه به شیرینی برداشت می شود و کشور را خواهد ساخت.

فرمانده گروه توپخانه ۶۱ محرم به شاخصه های مکتب حاج قاسم اشاره کرد و افزود: اخلاص، ولایتمداری و ولایت پذیری، دینمداری، مردمی بودن، تیزهوشی، دشمن شناسی از شاخصه های مهم مکتب حاج قاسم بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران قرارگاه ولایت در تربت‌ حیدریه راه اندازی شد رشد ۱۵ درصدی کمک های مردمی خراسان رضوی به ستاد بازسازی عتبات عالیات مجموعه فرهنگی تاریخی شیخ حیدر کدکنی ساماندهی می شود زمین های بایر بخش رخ تربت حیدریه به واحدهای تولید قارچ تبدیل شد تکمیل ساخت مجتمع فرهنگی هنری تربت حیدریه معطل ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار تغییر در قالب استکبار، ماهیت آن را عوض نمی کند/با همه کارشکنی ها هنوز عده ای مذاکره و مراوده با آمریکا را در سر دارند آشوب در آمریکا، فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را هشدار می‌دهد آیت الله مصباح یزدی پیشران تحول حوزه های علمیه است