بدون نظر
 
فرمانده گروه توپخانه ۶۱ محرم:
شهید سلیمانی معمار جبهه مقاومت اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۹ ق.ظ
 
سرتیپ دوم پاسدار عباس حسینی گفت: شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی، معمار جبهه مقاومت اسلامی و رمز پیروزی این شهید عزیز بیداری، مقاومت و بصیرت است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سرتیپ دوم پاسدار عباس حسینی، فرمانده گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی ۶۱ محرم شنبه شب در ویژه برنامه گرامیداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی که در محل هیئت حیدری برگزار شد، اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ دشمنان نظام با ترور های ناجوانمردانه نخبگان و فرهیختگان انقلاب درصدد فروپاشی نهال انقلاب برخاستند و در ادامه با تحمیل جنگ سخت تحمیلی و تحریک صدام بعثی بدنبال براندازی نظام بودند.

وی تصریح کرد: پس از سرخوردگی در جنگ و دوران دفاع مقدس، با فتنه ها، تحریم ها و تهدیدات برنامه های براندازانه خود را دنبال کردند و در نهایت در فتنه ۸۸ قریب به ۹ ماه کشور را به آشوب کشاندند اما حضور بموقع و بصیرت گونه مردم در کنار رهبری نظام این فتنه عظیم بین المللی نیز خنثی شد.

حسینی خاطر نشان کرد: در دهه اخیر با با راه اندازی فرقه ضاله تکفیری داعش و تجهیز و تسلیح آنان در غرب آسیا اسلام ناب محمدی صلی الله را هدف قرار دادند و در شرایطی که اروپایی ها تشنه اسلام بودند می خواستند از اسلام چهره دیگری به دنیا منعکس کنند، اما حضور با صلابت سردار دلها در صحنه میدان، اسلام ناب واقعی به دنیا معرفی شد.

فرمانده گروه توپخانه ۶۱ محرم بیان داشت: سردار سلیمانی برای اینکه اسلام و حرم اهل بیت علیه السلام بماند تنها یک راهبرد را تدوین و طراحی کرد و آن تشکیل جبهه مقاومت بود.

سرتیپ دوم پاسدار عباس حسینی گفت: شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی، معمار جبهه مقاومت اسلامی و رمز پیروزی این شهید عزیز بیداری، مقاومت و بصیرت است.

وی افزود: پدیده مکتب ساز حاح قاسم نهال میوه شیرینی در دل کودکان، نوحوانان و جوانان جهان اسلام کاشت که در آینده نزدیک این میوه به شیرینی برداشت می شود و کشور را خواهد ساخت.

فرمانده گروه توپخانه ۶۱ محرم به شاخصه های مکتب حاج قاسم اشاره کرد و افزود: اخلاص، ولایتمداری و ولایت پذیری، دینمداری، مردمی بودن، تیزهوشی، دشمن شناسی از شاخصه های مهم مکتب حاج قاسم بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۲۰۰ تن گل محمدی از مزارع جلگه رخ ۴۱۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه توزیع شد تجهیز ۱۲ هزار هکتار از اراضی بخش رخ تربت حیدریه به آبیاری نوین آزادی ۸ زندانی تربت حیدریه در طرح نذر هشتم تولید بیش از ۵۰ تن آلوئه ورا در تربت حیدریه واژگونی اتوبوس در کمربندی تربت حیدریه با ۱۲ مصدوم ۱۱۴ مورد ابتلا به کرونا در تربت‌حیدریه شناسایی شد مشارکت ۶۴ درصدی مردم تربت حیدریه در انتخابات فرآیند برگزاری انتخابات در پایتخت ابریشم ایران/سلیمانی ها به میدان آمدند   آثار انتخاب اصلح تا سالها در کشور می ماند جمهوری اسلامی حلقه اتصال بعثت تا ظهور است/ رییس جمهور منتخب گام دوم انقلاب را ریل گذاری خواهد کرد رئیسی؛ اولین رئیس قوه که بعد از سی سال وارد تالار بورس شد