بدون نظر
 
سرپرست شهرداری تربت حیدریه:
شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۷ ق.ظ
 
محمد مهدی علیان با بیان اینکه اولویت اصلی را بر آسفالت معابر قرار دادیم، از مشارکت بیشتر شهروندان حاشیه شهر و مناطق کم برخوردار در امر آسفالت خبر داد و افزود: در حال حاضر مناطق حیدرآباد و بولوار امام رضا علیه السلام را در دست اقدام داریم.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، مهدی علیان، سرپرست شهرداری تربت حیدریه صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: از خبرنگاران انتظار داریم توجه خود را به سمت مناطق محروم بیشتر جلب کنند و عملکرد ما را در این حوزه به چالش بکشند.

وی تصریح کرد: البته بخش اعظم خدمات ما در حوزه شهری معطوف به مناطق محروم است و خوشبختانه شهروندان ناین مناطق همکاری و مشارکت بهتری با شهرداری دارند.

علیان گفت: این بدان معناست که بواسطه تعامل خوب ساکنان مناطق محروم، دست شهرداری در ارایه خدمات شهری بیش از مناطق برخوردار است.

شهردار اکبریان خواهد آمد

مدتی است از انتخاب سعید اکبریان به عنوان شهردار تربت حیدریه توسط ۵ عضو شورای شهر می‌گذرد اما همچنان مهدی علیان بعنوان سرپرست بر صندلی شهرداری نشسته است و خبری از منتخب شورا نیست و این مسئله شایعاتی را در فضای مجازی اعم از به مشکل خوردن روند استعلامات و امضای حکم اکبریان را بدنبال داشته است.

مرتضی شبان مدیر روابط عمومی شهرداری تربت حیدریه در این نشست خبری پیرامون شایعات مطرح شده، اظهار کرد: شهردار اکبریان چند بار به تربت حیدریه سفر کرده و مراسم معارفه غیر رسمی وی هم حتی با مدیران شهری برگزار شده است.

وی افزود: تجربه این را نشان داده که در سالهای قبل هم کمتر از دو ماه استعلام های چهارگانه شهردار دریافت نمی شده و حکم اصطلاحا در زمان کوتاه نمی خورد و باید حکم شهردار به امضاء آقای استاندار برسد‌.

شبان در خصوص شایعه ابتلا سعید اکبریان به کرونا این توضیح را داد که تا ده روز پیش که کرونا نداشته اند و ابتلای وی را به کووید ۱۹ را تکذیب می کنم و مدتی دیگر شهردار بر صندلی شهرداری خواهد نشست.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سازمان بورس، مقصر اصلی روند فعلی این بازار است/مکانیزم ماشه آمریکا جنگ روانی است ضرورت رفع موانع قانونی بر سر راه مشکلات ساخت و ساز در شهرهای کوچک انتقاد رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی از قوانین ۶۰ سال گذشته شهرداری‌ها جهش تولید حوزه کشاورزی کدکن با افزایش سطح کشت گلخانه ای پناهجویان نهضت آزادی و ترور شخصیت پناهیان/ترور دیده بان های انقلاب، شیوه تاریخی منافقین آغاز عملیات اجرایی طرح دوبانده شدن محور تربت حیدریه به رشتخوار بیش از ۱۴ هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در جلگه رخ تربت حیدریه خریداری شد نامه فعالان فضای مجازی به مجلس درباره کارنامه پراشکال وزیر ارتباطات در حوزه فضای مجازی مردم تربت حیدریه از نبود مهندس ناظر گلایه‌مند هستند ۴۱ درصد جامعه هدف روستایی تربت حیدریه تحت پوشش بیمه هستند اهانت به ساحت مقدس رسول خدا از سیاست‌های اسلام ستیزیانه غرب است پلمپ ۴۸ حلقه چاه غیر مجاز در تربت حیدریه