بدون نظر
 
شهردار تربت حیدریه:
شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۸ در ۹:۰۲ ق.ظ
 
شهردار تربت حیدریه گفت: شهروندان تربتی 25 میلیارد تومان بابت عوارض نوسازی به شهرداری بدهکارند و می توان با ۲۰ درصد این مبلغ اقدامات عمرانی و زیرساختی مهمی را در سطح شهر اجرا کرد.

محمد صادق مجتهدی شهردار تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: شرایط اقتصادی جامعه به گونه ای است که اغلب نهادها ادارات و سازمان های دولتی برای تحقق اهداف خود و ارائه خدمات به مردم با کمبود اعتبارات و بودجه های پیش‌بینی شده مواجه هستند و شهرداری ها که سهم بسیار ناچیزی از بودجه های دولتی دارند و آن اندک اعتبارات قطره چکانی به دستشان می رسد باید از محل درآمدهایی که بر اساس قوانین و ضوابط تعریف شده از شهروندان دریافت می کنند، شهر را اداره کنند..

وی تصریح کرد: در چنین شرایطی مدیریت شهری راهی جز تعامل و مشارکت با شهروندان ندارد و شهروندان نیز برای رفاه و آسایش خود می طلبد که به وظایف و حقوق شهروندی خود عمل کرده و مدیریت شهری را در انجام امور همراهی کنند، چراکه هر جا شهروندان به مدیران شهری اعتماد و مدیران نیز وظایف خود را به نحو احسن انجام دادند نتایج خوبی به دست آمده است.

مجتهدی از اجرای جوی و جدول گذاری و آسفالت محلات بعنوان نمونه بارز مشارکت و همراهی شهروندان طی دو سال گذشته یاد کرد و گفت : طی دو سال گذشته تعداد زیادی از کوچه ها در محلات مختلف به ویژه محلات کمتر برخوردار با مشارکت ساکنین جوی و جدول گذاری و آسفالت شده است.

شهردار تربت حیدریه افزود : از ابتدای امسال 70 هزار مترمربع آسفالت و 9 کیلومتر جوی و جدول گذاری انجام شده که تاثیر زیادی در بهبود کیفیت معابر و هدایت آبهای سطحی دارد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر شهروندان حدود ۲۵ میلیارد تومان بابت عوارض نوسازی به شهرداری بدهکارند که شهرداری می تواند با ۲۰ درصد این مبلغ اقدامات عمرانی و زیرساختی مهمی را در سطح شهر اجرا کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهیدی که بر سر مزار حاج قاسم آرزوی شهادت کرد انقلاب اسلامی تا کنار کاخ سفید آمریکا به پیش رفته است پیروزی انقلاب اسلامی یکی از پایه های قدرت آمریکا در خاورمیانه را فروریخت/انتفاضه فلسطین فرزند انقلاب اسلامی است رزمایش مواسات باعث ترویج روحیه همدلی و تلاش شد دامادی که پدر همسر سابقش را آتش زد تجمع اعتراضی زعفرانکاران تربت حیدریه مقابل فرمانداری مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت