بدون نظر
 
شهردار تربت حیدریه:
شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۸ در ۹:۰۲ ق.ظ
 
شهردار تربت حیدریه گفت: شهروندان تربتی 25 میلیارد تومان بابت عوارض نوسازی به شهرداری بدهکارند و می توان با ۲۰ درصد این مبلغ اقدامات عمرانی و زیرساختی مهمی را در سطح شهر اجرا کرد.

محمد صادق مجتهدی شهردار تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: شرایط اقتصادی جامعه به گونه ای است که اغلب نهادها ادارات و سازمان های دولتی برای تحقق اهداف خود و ارائه خدمات به مردم با کمبود اعتبارات و بودجه های پیش‌بینی شده مواجه هستند و شهرداری ها که سهم بسیار ناچیزی از بودجه های دولتی دارند و آن اندک اعتبارات قطره چکانی به دستشان می رسد باید از محل درآمدهایی که بر اساس قوانین و ضوابط تعریف شده از شهروندان دریافت می کنند، شهر را اداره کنند..

وی تصریح کرد: در چنین شرایطی مدیریت شهری راهی جز تعامل و مشارکت با شهروندان ندارد و شهروندان نیز برای رفاه و آسایش خود می طلبد که به وظایف و حقوق شهروندی خود عمل کرده و مدیریت شهری را در انجام امور همراهی کنند، چراکه هر جا شهروندان به مدیران شهری اعتماد و مدیران نیز وظایف خود را به نحو احسن انجام دادند نتایج خوبی به دست آمده است.

مجتهدی از اجرای جوی و جدول گذاری و آسفالت محلات بعنوان نمونه بارز مشارکت و همراهی شهروندان طی دو سال گذشته یاد کرد و گفت : طی دو سال گذشته تعداد زیادی از کوچه ها در محلات مختلف به ویژه محلات کمتر برخوردار با مشارکت ساکنین جوی و جدول گذاری و آسفالت شده است.

شهردار تربت حیدریه افزود : از ابتدای امسال 70 هزار مترمربع آسفالت و 9 کیلومتر جوی و جدول گذاری انجام شده که تاثیر زیادی در بهبود کیفیت معابر و هدایت آبهای سطحی دارد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر شهروندان حدود ۲۵ میلیارد تومان بابت عوارض نوسازی به شهرداری بدهکارند که شهرداری می تواند با ۲۰ درصد این مبلغ اقدامات عمرانی و زیرساختی مهمی را در سطح شهر اجرا کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است