بدون نظر
 
رئیس شورای شهر تربت حیدریه:
شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۹ در ۸:۰۰ ق.ظ
 
وطندوست گفت: اعضای شورا و شهردار تربت حیدریه ضمن تمرکز بر مطالبات به حق مردم، پاسخگویی به سوالات و مشکلات شهروندان در فضای مجازی را در صورتی که بستر آن مهیا نیست، فقط از مجاری قانونی مانند روابط عمومی و یا رسانه‌ها و خبرنگاران انجام دهند.

به گزارش تابان تربت، احمد وطن دوست، رییس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه صبح امروز در جلسه علنی شورا اظهار کرد: شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری باید تمام توان خود را صرف انجام وظایف ذاتی خود کنند و از پرداختن به حواشی بپرهیزند.

وی تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال که منتهی به ماه های آخر فعالیت پنجمین دوره اسلامی شهر هم می شود، کار برای شهرداری و شورای شهر فشرده تر خواهد شد، لذا می بایست با سعه صدر، برنامه ریزی و دقت نظر خاصی فقط به انجام وظایف خود بپردازیم و با تمام توان و حتی بیش از پیش نسبت به پیگیری امور خود تلاش کنیم و از پرداختن به حواشی بپرهیزیم.

وطندوست خاطر نشان کرد: در حال حاضر فضای مجازی هم فرصت است و هم تهدید و این بسته به استفاده ما از آن دارد که اگر به درستی مدیریت شود می تواند کمک خوبی به توسعه شهر شود.

رییس شورای شهر تربت حیدریه بیان کرد: بر همین اساس مطالبه گری یکی از همین فواید است اما درصورتی که مطالبه گری برمبنای عقلانیت ومعنویت باشد وعاری از اهداف مغرضانه طرح شود.

وی بیان داشت: متاسفانه در فضای مجازی شاهد آن هستیم که عده ای به عمد و یا از روی عدم آگاهی با وارونه نشان دادن حقایق باعث انحراف افکار مخاطبین می شوند و موج کاذب ناامیدی و بدبینی دراجتماع ایجاد می‌کنند که در شرایط فعلی جامعه امری آسیب زاست.

وی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تربت حیدریه خواست تا در این ایام و ماه های پیش رو ضمن تمرکز بر مطالبات به حق مردم وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند وسعه صدری بیشتری از خود نشان دهند و پاسخگویی به سوالات و مشکلات شهروندان در فضای مجازی را در صورتی که بستر آن مهیا نیست، فقط از مجاری قانونی مانند روابط عمومی و یا رسانه‌ها و خبرنگاران انجام دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران قرارگاه ولایت در تربت‌ حیدریه راه اندازی شد رشد ۱۵ درصدی کمک های مردمی خراسان رضوی به ستاد بازسازی عتبات عالیات مجموعه فرهنگی تاریخی شیخ حیدر کدکنی ساماندهی می شود زمین های بایر بخش رخ تربت حیدریه به واحدهای تولید قارچ تبدیل شد تکمیل ساخت مجتمع فرهنگی هنری تربت حیدریه معطل ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار تغییر در قالب استکبار، ماهیت آن را عوض نمی کند/با همه کارشکنی ها هنوز عده ای مذاکره و مراوده با آمریکا را در سر دارند آشوب در آمریکا، فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را هشدار می‌دهد آیت الله مصباح یزدی پیشران تحول حوزه های علمیه است