بدون نظر
 
رئیس شورای شهر تربت حیدریه:
شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۹ در ۸:۰۰ ق.ظ
 
وطندوست گفت: اعضای شورا و شهردار تربت حیدریه ضمن تمرکز بر مطالبات به حق مردم، پاسخگویی به سوالات و مشکلات شهروندان در فضای مجازی را در صورتی که بستر آن مهیا نیست، فقط از مجاری قانونی مانند روابط عمومی و یا رسانه‌ها و خبرنگاران انجام دهند.

به گزارش تابان تربت، احمد وطن دوست، رییس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه صبح امروز در جلسه علنی شورا اظهار کرد: شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری باید تمام توان خود را صرف انجام وظایف ذاتی خود کنند و از پرداختن به حواشی بپرهیزند.

وی تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال که منتهی به ماه های آخر فعالیت پنجمین دوره اسلامی شهر هم می شود، کار برای شهرداری و شورای شهر فشرده تر خواهد شد، لذا می بایست با سعه صدر، برنامه ریزی و دقت نظر خاصی فقط به انجام وظایف خود بپردازیم و با تمام توان و حتی بیش از پیش نسبت به پیگیری امور خود تلاش کنیم و از پرداختن به حواشی بپرهیزیم.

وطندوست خاطر نشان کرد: در حال حاضر فضای مجازی هم فرصت است و هم تهدید و این بسته به استفاده ما از آن دارد که اگر به درستی مدیریت شود می تواند کمک خوبی به توسعه شهر شود.

رییس شورای شهر تربت حیدریه بیان کرد: بر همین اساس مطالبه گری یکی از همین فواید است اما درصورتی که مطالبه گری برمبنای عقلانیت ومعنویت باشد وعاری از اهداف مغرضانه طرح شود.

وی بیان داشت: متاسفانه در فضای مجازی شاهد آن هستیم که عده ای به عمد و یا از روی عدم آگاهی با وارونه نشان دادن حقایق باعث انحراف افکار مخاطبین می شوند و موج کاذب ناامیدی و بدبینی دراجتماع ایجاد می‌کنند که در شرایط فعلی جامعه امری آسیب زاست.

وی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تربت حیدریه خواست تا در این ایام و ماه های پیش رو ضمن تمرکز بر مطالبات به حق مردم وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند وسعه صدری بیشتری از خود نشان دهند و پاسخگویی به سوالات و مشکلات شهروندان در فضای مجازی را در صورتی که بستر آن مهیا نیست، فقط از مجاری قانونی مانند روابط عمومی و یا رسانه‌ها و خبرنگاران انجام دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است