بدون نظر
 
با رای پنج عضو شورا؛
شهردار تربت حیدریه انتخاب شد
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۹ در ۹:۴۷ ق.ظ
 
در جلسه علنی شب گدشته شورای شهر تربت حیدریه بلاخره پس از انتخاب گزینه های نهایی، سعید اکبریان با رای ۵ عضو شورا بعنوان چهلمین شهردار تربت حیدریه انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سیدمهدی وقفی، رئیس شورای اسلامی شهر در این جلسه که با دستور کار انتخاب شهردار برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه در سال آخر شورای اسلامی شهر هستیم و از طرفی مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور طی دو سال اخیر معضلات زیادی را به مدیریت شهری وارد کرده و از سویی دیگر شیوع ویروس کرونا این مشکلات را دوچندان کرده، انتخاب شهردار کار حساس و دشواری بود.

وی تصریح کرد: شهردار علاوه بر اینکه باید متخصص و کارشناس باشد باید شهر و شهروندان را بشناسد و بتواند با مردم و صاحبنظران ارتباط برقرار کند.

وقفی از کسانی که به عنوان کاندیدای تصدی شهرداری تربت حیدریه در جلسات فوق‌العاده ای که طی روزهای گذشته در شورای شهر برگزار شد، حضور یافتند و به ارایه رزومه و برنامه‌های کاری خود پرداختند گفت: در انتخاب شهردار باید دستورالعمل های ابلاغی وزارت کشور را مد نظر قرار می‌دادیم لذا از جمع ده نفر کاندیدای تصدی مدیریت شهری شهر تربت حیدریه یک نفر انصراف داد و در ادامه ابتدا هر یک از اعضا سه نفر را به عنوان نامزد مورد نظر خود انتخاب که از جمع ۹ نفر، آقایان سعید اکبریان، مهدی علیان و حیدری بکاولی بعنوان گزینه‌ نهایی انتخاب شدند.

رییس شورای شهر تربت حیدریه بیان کرد: از بین سه گزینه نهایی رای گیری شد که آقای سعید اکبریان با پنج رای موافق بعنوان شهردار تربت حیدریه انتخاب شد.

سعید اکبریان، کارشناسی ارشد مهندسی شهرسازی است که سابقه شهرداری منطقه ۱۲ مشهد، قائم مقام معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد، شهردار بازار تهران، معاون سازمان عمران و بهسازی استان فارس و مدیریت بافت فرسوده مشهد را در کارنامه خود دارد.

وی در حال حاضر مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی است.

محمد صادق مجتهدی شهردار سابق تربت حیدریه پس از ۳۳ ماه خدمت در این پست در ۸ تیرماه جاری توسط پنج عضو شورا استیضاح و برکنار شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد مطالبه گری باید منطقی و سازنده و با حفظ وحدت جامعه اسلامی باشد/عدم رعایت مسایل بهداشتی حق الناس است بانک کشاورزی طلب زعفرانکاران خراسان را بلوکه کرد/نماینده مجلس؛ وزیر جهاد تا هفته آینده تکلیف مطالبات زعفرانکاران را مشخص نکند مجلس از ابزار نظارتی خود استفاده خواهد کرد