بدون نظر
 
شهردار تربت حیدریه مطرح کرد؛
شهرداری تربت حیدریه ۲۳۰ میلیارد ریال بدهی دارد
تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۶ ق.ظ
 
شهردار تربت حیدریه با اشاره به بدهی 230 میلیارد ریالی شهرداری افزود: این بدهی بدون در نظر گرفتن بافت فرسوده شهر تربت حیدریه و در حوزه های معوقات به تامین اجتماعی، احکام قضایی، پیمانکاران، کارکنان و کارگران شهرداری می باشد.

به گزارش تابان تربت، رمضانعلی شورابی در نشست خبری و درجمع خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: رویکرد جدید شهرداری در خصوص بودجه های عمرانی و تامین اعتبارات، وصول معوقات شهرداری از مردم و نهادها و همچنین عدم ایجاد بدهی جاری است و برای ادامه پروژه ها نیز باید هزینه آن را تامین کنیم.

 

وی گفت: شهرداری تربت حیدریه 600 میلیارد ریال از مردم و نهادها طلب دارد که این بدهی ها برای اشخاص و سازمانها از یک میلیون تا 800 تومان را شامل می شود.

 

شورابی گفت: ما به مردم اعلام کردیم که هر منطقه با کمک شورایاری محله بدهی های خود به شهرداری را جمع اوری کنند و برای محله خود در هر حوزه ای از شهرداری که نیاز است برنامه ریزی و هزینه کنند.

 

شهردار تربت حیدریه در پاسخ به سئوالی مبنی بر ساماندهی مشاغل اذعان داشت: ورودی شهر تربت حیدریه تهدیدی است که باید تبدیل به فرصت شود و مشاغل مزاحم ورودی های و بعضا خیابانهای اصلی شهر را نازیبا کرده است.

 

وی گفت: تاکنون سه گروه مشاور و سرمایه گذار کار مطالعاتی خود را در خصوص انتقال و ساماندهی مشاغل مزاحم آغاز کردند و امیدواریم با همکاری اصناف پس از شناسائی مشاغل مزاحم سطح شهر کار مطالعاتی تا دو ماه آینده به پایان برسد..

 

وی اظهار کرد: درخصوص انتقال مشاغل مزاحم زمینی 50 هکتاری بین بولوار امام رضا(ع) و کنار گذر شناسائی شده که پس از تکمیل کار مطالعاتی و تحقیقاتی و اخذ مجوز های لازم کار انتقال مشاغل مزاحم به سرعت آغاز خواهد شد.

 

شورابی به چالش های پیش روی این طرح هم اشاره کرد و گفت: برای انتقال مشاغل مزاحم نیاز مند سرمایه عظیمی هستیم که با رایزنی با یک بانک عامل، تسهیلاتی در این خصوص در اختیار سرمایه گذار قرار می گیرد و اقساط آن بر اساس شرایط، توسط کاسبان مشاغل پرداخت خواهد شد.

 

وی گفت: یکی از مهمترین معضلات فصل زمستان شهر تربت حیدریه آب افتادگی معابر و گسیل آن به مرکز شهر است که تا کنون 32 نقطه را شناسائی و در حال احداث کانالهای زیر زمینی هستیم.

 

شهردار تربت حیدریه در خصوص پارک جنگلی 800 هکتاری پیشگوه هم اذعان داشت: در صدیم تا مدیریت کل اراضی پیشکوه را که در حال حاضر در اختیار برخی نهادها و مردم قرار دارد بصورت کامل در اختیار بگیریم و با حفظ شرایط زیست محیطی یک فضای با نشاط برای مردم مهیا کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است