بدون نظر
 
شهردار تربت حیدریه مطرح کرد؛
شهرداری تربت حیدریه ۲۳۰ میلیارد ریال بدهی دارد
تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۶ ق.ظ
 
شهردار تربت حیدریه با اشاره به بدهی 230 میلیارد ریالی شهرداری افزود: این بدهی بدون در نظر گرفتن بافت فرسوده شهر تربت حیدریه و در حوزه های معوقات به تامین اجتماعی، احکام قضایی، پیمانکاران، کارکنان و کارگران شهرداری می باشد.

به گزارش تابان تربت، رمضانعلی شورابی در نشست خبری و درجمع خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: رویکرد جدید شهرداری در خصوص بودجه های عمرانی و تامین اعتبارات، وصول معوقات شهرداری از مردم و نهادها و همچنین عدم ایجاد بدهی جاری است و برای ادامه پروژه ها نیز باید هزینه آن را تامین کنیم.

 

وی گفت: شهرداری تربت حیدریه 600 میلیارد ریال از مردم و نهادها طلب دارد که این بدهی ها برای اشخاص و سازمانها از یک میلیون تا 800 تومان را شامل می شود.

 

شورابی گفت: ما به مردم اعلام کردیم که هر منطقه با کمک شورایاری محله بدهی های خود به شهرداری را جمع اوری کنند و برای محله خود در هر حوزه ای از شهرداری که نیاز است برنامه ریزی و هزینه کنند.

 

شهردار تربت حیدریه در پاسخ به سئوالی مبنی بر ساماندهی مشاغل اذعان داشت: ورودی شهر تربت حیدریه تهدیدی است که باید تبدیل به فرصت شود و مشاغل مزاحم ورودی های و بعضا خیابانهای اصلی شهر را نازیبا کرده است.

 

وی گفت: تاکنون سه گروه مشاور و سرمایه گذار کار مطالعاتی خود را در خصوص انتقال و ساماندهی مشاغل مزاحم آغاز کردند و امیدواریم با همکاری اصناف پس از شناسائی مشاغل مزاحم سطح شهر کار مطالعاتی تا دو ماه آینده به پایان برسد..

 

وی اظهار کرد: درخصوص انتقال مشاغل مزاحم زمینی 50 هکتاری بین بولوار امام رضا(ع) و کنار گذر شناسائی شده که پس از تکمیل کار مطالعاتی و تحقیقاتی و اخذ مجوز های لازم کار انتقال مشاغل مزاحم به سرعت آغاز خواهد شد.

 

شورابی به چالش های پیش روی این طرح هم اشاره کرد و گفت: برای انتقال مشاغل مزاحم نیاز مند سرمایه عظیمی هستیم که با رایزنی با یک بانک عامل، تسهیلاتی در این خصوص در اختیار سرمایه گذار قرار می گیرد و اقساط آن بر اساس شرایط، توسط کاسبان مشاغل پرداخت خواهد شد.

 

وی گفت: یکی از مهمترین معضلات فصل زمستان شهر تربت حیدریه آب افتادگی معابر و گسیل آن به مرکز شهر است که تا کنون 32 نقطه را شناسائی و در حال احداث کانالهای زیر زمینی هستیم.

 

شهردار تربت حیدریه در خصوص پارک جنگلی 800 هکتاری پیشگوه هم اذعان داشت: در صدیم تا مدیریت کل اراضی پیشکوه را که در حال حاضر در اختیار برخی نهادها و مردم قرار دارد بصورت کامل در اختیار بگیریم و با حفظ شرایط زیست محیطی یک فضای با نشاط برای مردم مهیا کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود