بدون نظر
 
رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه:
شهرداری تربت حیدریه سرمایه های ارزشمندی در بافت زعفرانیه دارد
تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۲ ق.ظ
 
ریاحی گفت: علی رغم بدهی سنگین شهرداری تربت حیدریه به بانک شهر در عین حال این نکته قابل توجه است که این نهاد سرمایه های ارزشمندی در بافت فرسوده دارد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ اردشیر ریاحی رییس شورای شهر تربت حیدریه صبح امروز در جلسه علنی شورا اظهار کرد: شهروندان باید بدانند که علت به وجود آمدن این میزان بدهی چه بوده اما از طرفی باید این را هم بدانند که علیرغم به وجود آمدن این بدهی سنگین، شهرداری در محدوده بافت زعفرانیه از محل اراضی خود یک سرمایه ای دارد که قابل توجه است.

وی تصریح کرد: همه تلاش این است که به بهترین شکل ممکن بدهی بانک شهر در کوتاه ترین زمان حل و فصل شود،  نگرانی هایی که مردم به خاطر پایانه دارند به جاست اما این اطمینان خاطر را می‌دهیم که یقینا احداث پایانه مسافربری به طور جد در دستور کار قرار دارد و به زودی این پایانه در محدوده شهرک ولیعصر ( عجل الله) جانمایی خواهد شد.

ریاحی در خصوص آسافلت معابر شهر گفت: شرایط آسفالت معابر در خور شان شهروندان نیست اما از طرفی در حال حاضر با توجه به اینکه کارخانه آسفالت و ماشین آلات حوزه عمران نیاز به بهسازی و بازسازی دارند و از طرفی تهیه قیر، با توجه به تنگناهای مالی شهرداری، دشوار است مقرر شد تا شهرداری با ارائه لایحه ای فعلا نسبت به نحوه چگونگی اجرای تعهدات آسفالت برنامه ریزی و موضوع آسفالت همه معابر شهر از طریق بخش خصوصی با جدیت پیگیری شود.

در این جلسه مقرر شد تا پرونده بانک شهر از لحاظ حقوقی پیگیری شود و با اداره مسکن و شهرسازی جهت جانمایی مکان جدید پایانه رایزنی شود.

همچنین رایزنی با مالکین واقع در پایانه جهت نحوه همکاری انجام و تغییر کاربری پایانه از طریق کمیسیون ماده ۵ در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری