بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
شهدای ۱۵ خرداد به ملت ایران درس استقلال و آزادی دادند/توافقی که به عزت کشور خدشه وارد کند ملت آن را وتو خواهد کرد
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۴:۰۰ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: قیام خونین 15 خرداد سال 42 آغاز نهضت جهانی حکومت حضرت مهدی(عج) است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه افزود: امام خمینی(ره) برای پیروزی انقلاب و تشکیل حکومت و تمدن اسلامی اصولی را برای خود مشخص کرده بود که تا لحظه وفات، ایشان حتی ذره ای از آرمانها و اصول خود پا عقب نگذاشت.

 

وی افزود: امام راحل در 13 خرداد سال 42 با شحاعت و صلابت برگرفته از معنویت و عبادت در برابر شاه مقتدر آن زمان ایستاد و به او هشدار داد کاری نکند که برای رفتنش ملت جشن به پا کند.

 

شریعتی تبار بیان داشت: قیام خونین 15 خرداد سال 42 آغاز نهضت انقلاب اسلامی ایران و نهضت جهانی حضرت مهدی(ع) است که تاکنون خونهای زیادی در عرصه های مختلف به پای این نهضت ریخته شده و به فضل الهی با رهبری خلف صالح امام بزرگوار مقام معظم رهبری همچنان در استمرار است.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه به تبیین فرمایشات دیروز رهبری نظام  در حرم امام راحل پرداخت و افزود: امام خمینی(ره) هیچ اعتماد و اعتقادی به آمریکائی ها و روباه صفتان عالم نداشت و با اعتماد به وعده های الهی و تکیه بر توان داخل این انقلاب را به پیش برد.

 

وی گفت: مذاکره کننده گان هسته ای ما هوشیارند و انشاالله هوشیارتر باشند تا خدعه ای از جانب غربی ها بر این کشور تحمیل نشود، چون هر توافقی که آسیبی به عزت و شرف و اقتدار این کشور وارد شود ملت ایران با قاطعیت آن را وتو خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص هزینه جشن های نیمه شعبان به معیشت محرومان در تربت حیدریه مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن