بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
شهدای غواص فضای جامعه را به عطر عزت و مقاومت معطر کردند/تکیه بر توان داخلی امری ارشادی نیست، بلکه یک راهبرد مهم اقتصادی است
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۲:۳۷ ب.ظ
 
خطیب جمعه تربت حیدریه با اشاره به حضور شکوهمند ملت ایران در تشیع پیکر شهدای غواص افزود: ملت با بصیر ایران اسلامی حماسه ای دیگر آفرید و با حضور با صلابت خود در کنار شهدا، فرهنگ ایثار و مقاومت را برای همگان یادآور شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: تشیع با شکوه شهدای غواص فضای جامعه را به سوی مقاومت و پایداری سوق داد و بار دیگر حماسه 9 دی 88 را در اذهان القا کرد.

 

وی گفت: برای مقابله با قلدری و زیاده خواهی جبهه استکبار به احیای فرهنگ ایثار و مقاومت نیازمندیم و باید این فرهنگ را به نسلهای بعدی نیز منتقل کرد.

 

مدیرعامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی خطاب به مسئولان اذعان داشت: پیام حضور شکوهمند مردم در تشیع شهدای غواص، عزت و مقاومت و کوتاه نیامدن در برابر دشمن و اتکا به وعده های الهی است.

 

شریعتی تبار تصریح کرد: نباید در برابر زیاده خواهی و گستاخی جبهه استکبار احساس عجز و ناتوانی کرد و این بر خلاف اندیشه های سیاسی امام و شهداست.

 

امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به ادعاهای برخی مسئولین در خصوص تحریمها افزود: نباید همه مشکلات کشور را به تحریمها گره بزنیم، چرا که این امر باعث تقویت اردوگاه دشمن می شود و لذا باید توان داخلی و تولید در کشور را رونق دهیم.

 

شریعتی تبار گفت: تکیه بر توان داخلی و میدان دادن به جوانان مومن و متعهد یک امر ارشادی و نصیحت نیست بلکه این یک راهبرد مهم اقتصادی در برابر تحریمهای ظالمانه دشمن است.

 

امام جمعه تربت حیدریه در ابتدای خطبه های نماز جمعه، ماه رمضان را فرصتی طلایی برای رسیدن به کمال و خودسازی و همدلی و توفیق درک ضیافت آسمانی عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود