بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
شهدای غواص فضای جامعه را به عطر عزت و مقاومت معطر کردند/تکیه بر توان داخلی امری ارشادی نیست، بلکه یک راهبرد مهم اقتصادی است
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۲:۳۷ ب.ظ
 
خطیب جمعه تربت حیدریه با اشاره به حضور شکوهمند ملت ایران در تشیع پیکر شهدای غواص افزود: ملت با بصیر ایران اسلامی حماسه ای دیگر آفرید و با حضور با صلابت خود در کنار شهدا، فرهنگ ایثار و مقاومت را برای همگان یادآور شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: تشیع با شکوه شهدای غواص فضای جامعه را به سوی مقاومت و پایداری سوق داد و بار دیگر حماسه 9 دی 88 را در اذهان القا کرد.

 

وی گفت: برای مقابله با قلدری و زیاده خواهی جبهه استکبار به احیای فرهنگ ایثار و مقاومت نیازمندیم و باید این فرهنگ را به نسلهای بعدی نیز منتقل کرد.

 

مدیرعامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی خطاب به مسئولان اذعان داشت: پیام حضور شکوهمند مردم در تشیع شهدای غواص، عزت و مقاومت و کوتاه نیامدن در برابر دشمن و اتکا به وعده های الهی است.

 

شریعتی تبار تصریح کرد: نباید در برابر زیاده خواهی و گستاخی جبهه استکبار احساس عجز و ناتوانی کرد و این بر خلاف اندیشه های سیاسی امام و شهداست.

 

امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به ادعاهای برخی مسئولین در خصوص تحریمها افزود: نباید همه مشکلات کشور را به تحریمها گره بزنیم، چرا که این امر باعث تقویت اردوگاه دشمن می شود و لذا باید توان داخلی و تولید در کشور را رونق دهیم.

 

شریعتی تبار گفت: تکیه بر توان داخلی و میدان دادن به جوانان مومن و متعهد یک امر ارشادی و نصیحت نیست بلکه این یک راهبرد مهم اقتصادی در برابر تحریمهای ظالمانه دشمن است.

 

امام جمعه تربت حیدریه در ابتدای خطبه های نماز جمعه، ماه رمضان را فرصتی طلایی برای رسیدن به کمال و خودسازی و همدلی و توفیق درک ضیافت آسمانی عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود