بدون نظر
 
جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام سپاه:
شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ در ۸:۴۲ ق.ظ
 
سردار مجیدرضا حسن زاده گفت: دشمن بداند که با شهادت طهرانی مقدم از موشک های کروز به بالستیک نقطه زن، اوج فناوری دنیا رسیدیم و امروز با شهادت حاج قاسم، بساط شرارت آمیز آمریکایی ها از منطقه برچیده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سردار مجیدرضا حسن زاده، جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام سپاه در شمالشرق دوشنبه شب در ویژه برنامه گرامیداشت اربعین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در بقعه متبرکه بی بی حسنیه تربت حیدریه اظهار کرد: در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران در مرکز کانون نزاع ها و بحران های غرب اسیا قرار داشت جبهه مقاومت به فرماندهی شهید سلیمانی با ایمان و اخلاص مجاهدانه خود بساط داعش، مولود تفکر آمریکا و سعودی را برهم زدند و امنیت و عظمت را برای امت اسلامی و جهان اسلام به ارمغان آوردند.

وی تصریح کرد: جبهه مقاومت از افتخارات انقلاب اسلامی است و حاج قاسم و ابومهدی و سایر شهدای محور مقاومت با اتکا به نیروی خداوندی و به برکت ایمان و اخلاص توانستند توطئه های شوم جبهه استکبار را که سالها برای این منطقه برنامه ریزی کرده بودند نقش بر آب کنند.

حسن زاده بیان داشت: حاج قاسم سردار مبارزه با تروریسم بین المللی و سیدالشهدای جبهه مقاومت شد و این امنیت، اقتدار و عزت مرهون تلاش های مجاهدانه او و همرزمان شهیدش است.

وی به جامعیت و تدبیر کامل حاج قاسم اشاره کرد و افزود: این شهید والامقام با دشمنان اشداء علی الکفار و با دوستان رحماء بینهم بود و تدابیر ارزشمند او در جبهه مقاومت مثال زدنی است.

جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام به ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی اشاره کرد و افزود: حاج قاسم بک نیروی انقلابی، جهادی و متعبد ولایت فقیه بود و هیچگاه ترسی از دشمن به خود راه نداد.

حسن زاده گفت: دشمن بداند که با شهادت طهرانی مقدم از موشک های کروز به بالستیک نقطه زن، اوج فناوری دنیا رسیدیم و امروز با شهادت حاج قاسم، بساط شرارت آمیز آمریکایی ها از منطقه برچیده خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد