بدون نظر
 
جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام سپاه:
شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ در ۸:۴۲ ق.ظ
 
سردار مجیدرضا حسن زاده گفت: دشمن بداند که با شهادت طهرانی مقدم از موشک های کروز به بالستیک نقطه زن، اوج فناوری دنیا رسیدیم و امروز با شهادت حاج قاسم، بساط شرارت آمیز آمریکایی ها از منطقه برچیده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سردار مجیدرضا حسن زاده، جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام سپاه در شمالشرق دوشنبه شب در ویژه برنامه گرامیداشت اربعین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در بقعه متبرکه بی بی حسنیه تربت حیدریه اظهار کرد: در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران در مرکز کانون نزاع ها و بحران های غرب اسیا قرار داشت جبهه مقاومت به فرماندهی شهید سلیمانی با ایمان و اخلاص مجاهدانه خود بساط داعش، مولود تفکر آمریکا و سعودی را برهم زدند و امنیت و عظمت را برای امت اسلامی و جهان اسلام به ارمغان آوردند.

وی تصریح کرد: جبهه مقاومت از افتخارات انقلاب اسلامی است و حاج قاسم و ابومهدی و سایر شهدای محور مقاومت با اتکا به نیروی خداوندی و به برکت ایمان و اخلاص توانستند توطئه های شوم جبهه استکبار را که سالها برای این منطقه برنامه ریزی کرده بودند نقش بر آب کنند.

حسن زاده بیان داشت: حاج قاسم سردار مبارزه با تروریسم بین المللی و سیدالشهدای جبهه مقاومت شد و این امنیت، اقتدار و عزت مرهون تلاش های مجاهدانه او و همرزمان شهیدش است.

وی به جامعیت و تدبیر کامل حاج قاسم اشاره کرد و افزود: این شهید والامقام با دشمنان اشداء علی الکفار و با دوستان رحماء بینهم بود و تدابیر ارزشمند او در جبهه مقاومت مثال زدنی است.

جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام به ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی اشاره کرد و افزود: حاج قاسم بک نیروی انقلابی، جهادی و متعبد ولایت فقیه بود و هیچگاه ترسی از دشمن به خود راه نداد.

حسن زاده گفت: دشمن بداند که با شهادت طهرانی مقدم از موشک های کروز به بالستیک نقطه زن، اوج فناوری دنیا رسیدیم و امروز با شهادت حاج قاسم، بساط شرارت آمیز آمریکایی ها از منطقه برچیده خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث