بدون نظر
 
جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام سپاه:
شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ در ۸:۴۲ ق.ظ
 
سردار مجیدرضا حسن زاده گفت: دشمن بداند که با شهادت طهرانی مقدم از موشک های کروز به بالستیک نقطه زن، اوج فناوری دنیا رسیدیم و امروز با شهادت حاج قاسم، بساط شرارت آمیز آمریکایی ها از منطقه برچیده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سردار مجیدرضا حسن زاده، جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام سپاه در شمالشرق دوشنبه شب در ویژه برنامه گرامیداشت اربعین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در بقعه متبرکه بی بی حسنیه تربت حیدریه اظهار کرد: در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران در مرکز کانون نزاع ها و بحران های غرب اسیا قرار داشت جبهه مقاومت به فرماندهی شهید سلیمانی با ایمان و اخلاص مجاهدانه خود بساط داعش، مولود تفکر آمریکا و سعودی را برهم زدند و امنیت و عظمت را برای امت اسلامی و جهان اسلام به ارمغان آوردند.

وی تصریح کرد: جبهه مقاومت از افتخارات انقلاب اسلامی است و حاج قاسم و ابومهدی و سایر شهدای محور مقاومت با اتکا به نیروی خداوندی و به برکت ایمان و اخلاص توانستند توطئه های شوم جبهه استکبار را که سالها برای این منطقه برنامه ریزی کرده بودند نقش بر آب کنند.

حسن زاده بیان داشت: حاج قاسم سردار مبارزه با تروریسم بین المللی و سیدالشهدای جبهه مقاومت شد و این امنیت، اقتدار و عزت مرهون تلاش های مجاهدانه او و همرزمان شهیدش است.

وی به جامعیت و تدبیر کامل حاج قاسم اشاره کرد و افزود: این شهید والامقام با دشمنان اشداء علی الکفار و با دوستان رحماء بینهم بود و تدابیر ارزشمند او در جبهه مقاومت مثال زدنی است.

جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام به ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی اشاره کرد و افزود: حاج قاسم بک نیروی انقلابی، جهادی و متعبد ولایت فقیه بود و هیچگاه ترسی از دشمن به خود راه نداد.

حسن زاده گفت: دشمن بداند که با شهادت طهرانی مقدم از موشک های کروز به بالستیک نقطه زن، اوج فناوری دنیا رسیدیم و امروز با شهادت حاج قاسم، بساط شرارت آمیز آمریکایی ها از منطقه برچیده خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است