بدون نظر
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:
شمار مبتلایان به کرونا در تربت حیدریه به ۵۷ نفر رسید
تاریخ انتشار : ۰۲ فروردین ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۹ ق.ظ
 
سعید رضا قنیری زاده، با بیان اینکه شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در جمعیت تحت پوشش این دانشگاه به ۵۷ نفر رسیده، افزود: قطعا بدون مشارکت و همراهی مردم با مشکلات بسیاری در خدمت رسانی مواجه خواهیم بود.

سعید رضا قنبری زاده، رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ با بیان اینکه شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در جمعیت تحت پوشش این دانشگاه به ۵۷ نفر رسیده، اظهار کرد: قطعا بدون مشارکت و همراهی مردم با مشکلات بسیاری در خدمت رسانی مواجه خواهیم بود.

 

وی با بیان اینکه نتایج آزمایشات 9 بیمار دیگر از جمعیت تحت پوشش این دانشگاه مثبت قطعی اعلام شده افزود: جمع مبتلایان قطعی به این بیماری تا ساعت 14 اول فروردین به 57 نفر رسیده است.

قنبری زاده با هشدار مجدد در خصوص افزایش مبتلایان به این بیماری گفت: علی رغم اینکه از تمام توان و ظرفیت دانشگاه در ارائه خدمت به بیماران بهره خواهیم گرفت اما چنانچه مردم در مسیر مبارزه با بیماری کرونا همراهی نداشته باشند با توجه به ظرفیت تخت های بیمارستانی موجود در آینده نزدیک با مشکلات جدی در خدمت رسانی روبرو خواهیم شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همچنین گفت: رفت و آمدهای غیر ضرور و حضور در تجمع ها میتواند علاوه بر انتشار بیماری و تحمیل چالش های بسبار به حوزه بهداشت و درمان؛ جان عزیزانمان را نیز به مخاطره بیندازد پس بیایید با ماندن در منزل چرخه انتقال این بیماری را قطع و به آنهایی که دوستشان داریم زندگی را هدیه کنیم.

در حال حاضر مرکز اورژانس ذوالفقاری و بخش اطفال بیمارستان نهم دی تربت حیدریه بعنوآن مرکز بستری بیماران حاد تنفسی در نظر گرفته شده که در صورت تداوم وضع موجود علاوه بر سایر بخشهای بستری بیمارستان، بیمارستان های ۵۵۱ تیپ ۱۷۷ ارتش و تامین اجتناعی نیز بعنوان معین به کادر درمانی منطقه افزوده خواهد شد.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با تحت پوشش قراردادن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به بالغ بر نیم میلیون نفر در جنوب خراسان رضوی خدمات درمانی، بهداشتی و آموزشی ارایه می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث لزوم بومی سازی سیاست ها در خصوص کرونا کشتارگاه قدیمی تربت حیدریه بر لبه‌ تیغ وضعیت مطلوب بهداشتی شمار مبتلایان به کرونا در تربت حیدریه به ۵۷ نفر رسید تقدیر خیر تربت حیدریه از کادر درمانی تربت حیدریه و مشهد با اختصاص یک میلیارد تومان