بدون نظر
 
با هدف برپایی جشنواره سرخ و سفید؛
ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ در ۵:۱۱ ب.ظ
 
ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی از مسیر مشهد به تربت حیدریه عصر امروز به همراه ۱۲۰ نفر مسافر شامل هنرمندان و دست اندرکاران صنعت ابریشم و عقیق کشور و به منظور برپایی جشنواره سرخ و سفید وارد ایستگاه راه آهن تربت حیدریه شد.

به گزارش تابان تربت؛ معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه که به همراه جمعی از مدیران به استقبال این گردشگران آمده بود، در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون پنج قطار گردشگری شامل چهار مورد درون استانی و یک قطار برون استانی وارد نیشابور شده و تین ششمین قطار گردشگری است که از مسیر مشهد وارد تربت حیدریه می شود.

 

علی رستمی افزود: .مسافران قطار شامل هنرمندان و دست اندرکاران صنعت ابریشم و عقیق کشور هستند.

 

وی تصریح کرد: علاوه بر این افراد رییس سازمان ملی فرش ایران، چهار مدیرکل استانی و چند گروه مردم نهاد در حوزه عقیق و ابریشم نیز در بین مسافران قطار به چشم می خورند.

 

فرماندار تربت حیدریه گفت:  این گردشگران برای شرکت در نخستین جشنواره ملی فرهنگی و گردشگری “سفید و سرخ” که از امروز آغاز و تا فردا ادامه دارد، وارد تربت حیدریه شده اند.

 

شایان ذکر است  بعد مسیرهای مشهد نیشابور و مشهد سرخس، تربت حیدریه سومین مسیر قطار گردشگری در سطح استان می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی