بدون نظر
 
رئیس هیئت فوتبال تربت حیدریه خبر داد؛
شرکت ۸ نماینده از تربت حیدریه در لیگ‌‌های دسته اول و برتر فوتبال استان
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ در ۱۰:۳۴ ق.ظ
 
یوسفی از شرکت ۸ نماینده این شهرستان در فصل جاری رقابت‌های فوتبال رده‌های سنی مختلف خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ مصطفی یوسفی، رئیس هیئت فوتبال تربت حیدریه اظهار داشت: تیم نونهالان شاهین در لیگ دسته اول نونهالان زیر 14 سال در گروه دوم با حریفان خود از مشهد(3 تیم)، فریمان و بردسکن مصاف خواهد داد که این مسابقات از هفته گذشته آغاز شده است.

وی تصریح کرد: در رده سنی نوجوانان زیر 15 سال نیز نوین به عنوان نماینده شهرستان حضور دارد که البته وضعیت سهمیه و حضور این تیم هنوز مشخص نشده است.

یوسفی گفت: در رده سنی زیر 16 سال هم دو تیم از باشگاه نوین تربت حیدریه در لیگ دسته اول حضور دارند که امیدواریم شرایط برای حفظ این دو سهمیه در شهرستان فراهم شود.

رئیس هیئت فوتبال تربت حیدریه خاطر نشان کرد: در ردۀ سنی جوانان زیر 19 سال طوفان تربت حیدریه با حریفانی از مشهد (3 تیم)، نیشابور و کاشمر مصاف خواهد داد وتیم پاسارگاد هم در رده سنی بزرگسالان نماینده شهرستان خواهد بود که از انتهای هفته جاری رقابت خود را با حریفانی از مشهد (3تیم)، تایباد، مه‌ولات، سبزوار، سرخس و درگز آغاز خواهد کرد.

وی افزود: همچنین تیم‌های بانوان شاهین و سیمرغ هم نماینده شهرستان در لیگ برتر بانوان استان خواهند بود.

یوسفی گفت: درصدد هستیم تا تمامی تیم‌‌های فوتبال فعال در شهرستان مجوز باشگاه را اخذ کنند و با فراهم نمودن زمینه آموزش مربیان، شرایط را برای اخذ کارت مربیگری مهیا کنیم و با این چشم‌انداز به دنبال حرفه‌ای‌سازی و حرکت تیم‌ها در مسیر درآمدزایی خواهیم بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری