بدون نظر
 
قائم مقام مدیر عامل شرکت توزیع برق در شرق خراسان رضوی:
شرکت توانیر ۵۰ درصد هزینه های انرژی خورشیدی را پرداخت می کند
تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۴:۱۹ ب.ظ
 
قائم مقام مدیر عامل شرکت توزیع برق منطقه شرق خراسان رضوی از پرداخت نیمی از هزینه های انرژی خورشیدی برای مصارف خانگی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، احمد شهریاری ظهر سه شنبه در حاشیه بیستمین همایش علمی و تخصصی ایمنی خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: شرکت توانیر از محل هدفمندی یارانه ها 50 درصد هزینه های انرژی خورشیدی در مصارف خانگی را تا سقف 90 میلیون ریال پرداخت می کند.

 

وی گفت: در حال حاضر این استان در حوزه کمبود و یا انشعاب برق مشکلی ندارد و متقاضیان انشعاب بعد از طی مرحل قانونی ظرف مدت 24 ساعت از خدمات شرکت توانیر بهره مند می شوند.

 

شهریاری اذعان کرد: شرکت توانیر در خراسان رضوی به بیش از یک میلیون و 100 هزار مشترک در شهرها و روستاهای بالای 10 خانوار خدمات و سرویس دهی ارائه می کند.

 

وی هدف از برگزاری این همایش را اطلاع رسانی در سطح وسیع و کاهش حوادث عنوان کرد و افزود: در سال 88 حدود 12 حادثه کلی در این استان رخ داده که با برنامه ریزی، آموزش و برگزاری کارگاههای مختلف شاهد کاهش حوادث کلی و جزئی بودیم، بطوریکه در سال 93 هیچگونه حادثه کلی در این استان رخ نداده است.

 

بیستمین همایش علمی و تخصصی ایمنی خراسان رضوی با حضور 250 نفر از کارشناسان، تکنسین هاو مدیران اجرائی 13 شهر خراسان رضوی عصر امروز در تربت حیدریه به کار خود خاتمه داد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است