بدون نظر
 
رئیس شورای شهر تربت حیدریه مطرح کرد؛
شرکت آب و فاضلاب مکلف به اعمال نرخ های تعدیل شده تبصره ۳
تاریخ انتشار : ۰۷ آبان ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۲ ب.ظ
 
رئیس شورای شهر تربت حیدریه با بیان اینکه شرکت آبفا مکلف به اعمال نرخ های تعدیل شده تبصره ۳ است، افزود: عواقب عدم پرداخت قبوض توسط مشترکین بعد از ابلاغ مصوبه جدید به عهده مسئولان آبفا خواهد بود.

نادر سلیمانی در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: تعدیل نرخ تبصره ۳ در تاریخ ۲۰ شهریور امسال برای اجرا به اداره آبفا اعلام شده که از آن تاریخ نرخ های جدید باید در قبوض آب شهروندان منظور شود.

 

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه این مصوبه باید از طریق وزارت نیرو به استان و سپس به شهرستان ابلاغ و این پرسه زمان بر بوده، لذا برای سرعت بخشیدن به آن در جلسه ای که ۱۲ آبان با حضور اعضای شورای شهر، مدیریت اداره آبفا و مدیر عامل آبفای استان برگزار شد، در همان جلسه از سوی مدیر عامل استان مصوبه جدید ابلاغ شد.

 

سلیمانی بیان داشت: آخرین قبوضی که برای مشترکان صادر شده از ۹ مرداد لغایت ۲۰ مهر به مدت ۷۳ روز می باشد که برابر مصوبه قبلی برای هر مشترک مبلغ ۵۰ هزار ریال محاسبه شده و از تاریخ ذکر شده به بعد اداره آبفا مکلف است برابر نرخ های جدید قبوض مشترکین را صادر کند.

 

رئیس شورای شهر تربت حیدریه با تذکر به اداره آبفا در خصوص اعمال نرخ های جدید تبصره ۳ گفت: چنانچه اداره آبفا نسبت به اجرای این مصوبه سهل انگازی کند، شهروندان نیز از پرداخت قبوض آب خود خوداری کنند و مسئولیت عواقب این کار نیز به عهده اداره آبفا خواهد بود.

 

سلیمانی در خصوص عملکرد اداره آبفا در راستای اصلاح شبکه آب شهر گفت: برابر هماهنگی ها و صورت جلسات موجود اداره آبفا مکلف شده تا عملکرد خود را از طریق رسانه های محلی و حتی به صورت بروشور به اطلاع شهروندان برساند، هر چند شورای شهر با انتخاب یک حسابرس و ناظر در حال انجام کار نظارتی خود است و گزارش آن را نیز به اطلاع همشهریان می رساند.

 

نرخ های جدید تعدیل شده تبصره ۳ به شرح اعلام شد

از ۱ الی ۵ متر مکعب ماهانه ۲۰هزارریال
از ۵ تا ۱۰ متر مکعب ماهانه ۳۰هزارریال
از ۱۰ تا ۱۵ متر مکعب ماهانه۳۵هزاریال
از ۱۵ تا ۲۰ متر مکعب ماهانه۵۰هزارریال
از ۲۰ متر مکعب به بالا ماهانه۶۰هزارریال

انتهای پیام

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است