بدون نظر
 
رئیس شورای شهر تربت حیدریه مطرح کرد؛
شرکت آب و فاضلاب مکلف به اعمال نرخ های تعدیل شده تبصره ۳
تاریخ انتشار : ۰۷ آبان ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۲ ب.ظ
 
رئیس شورای شهر تربت حیدریه با بیان اینکه شرکت آبفا مکلف به اعمال نرخ های تعدیل شده تبصره ۳ است، افزود: عواقب عدم پرداخت قبوض توسط مشترکین بعد از ابلاغ مصوبه جدید به عهده مسئولان آبفا خواهد بود.

نادر سلیمانی در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: تعدیل نرخ تبصره ۳ در تاریخ ۲۰ شهریور امسال برای اجرا به اداره آبفا اعلام شده که از آن تاریخ نرخ های جدید باید در قبوض آب شهروندان منظور شود.

 

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه این مصوبه باید از طریق وزارت نیرو به استان و سپس به شهرستان ابلاغ و این پرسه زمان بر بوده، لذا برای سرعت بخشیدن به آن در جلسه ای که ۱۲ آبان با حضور اعضای شورای شهر، مدیریت اداره آبفا و مدیر عامل آبفای استان برگزار شد، در همان جلسه از سوی مدیر عامل استان مصوبه جدید ابلاغ شد.

 

سلیمانی بیان داشت: آخرین قبوضی که برای مشترکان صادر شده از ۹ مرداد لغایت ۲۰ مهر به مدت ۷۳ روز می باشد که برابر مصوبه قبلی برای هر مشترک مبلغ ۵۰ هزار ریال محاسبه شده و از تاریخ ذکر شده به بعد اداره آبفا مکلف است برابر نرخ های جدید قبوض مشترکین را صادر کند.

 

رئیس شورای شهر تربت حیدریه با تذکر به اداره آبفا در خصوص اعمال نرخ های جدید تبصره ۳ گفت: چنانچه اداره آبفا نسبت به اجرای این مصوبه سهل انگازی کند، شهروندان نیز از پرداخت قبوض آب خود خوداری کنند و مسئولیت عواقب این کار نیز به عهده اداره آبفا خواهد بود.

 

سلیمانی در خصوص عملکرد اداره آبفا در راستای اصلاح شبکه آب شهر گفت: برابر هماهنگی ها و صورت جلسات موجود اداره آبفا مکلف شده تا عملکرد خود را از طریق رسانه های محلی و حتی به صورت بروشور به اطلاع شهروندان برساند، هر چند شورای شهر با انتخاب یک حسابرس و ناظر در حال انجام کار نظارتی خود است و گزارش آن را نیز به اطلاع همشهریان می رساند.

 

نرخ های جدید تعدیل شده تبصره ۳ به شرح اعلام شد

از ۱ الی ۵ متر مکعب ماهانه ۲۰هزارریال
از ۵ تا ۱۰ متر مکعب ماهانه ۳۰هزارریال
از ۱۰ تا ۱۵ متر مکعب ماهانه۳۵هزاریال
از ۱۵ تا ۲۰ متر مکعب ماهانه۵۰هزارریال
از ۲۰ متر مکعب به بالا ماهانه۶۰هزارریال

انتهای پیام

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برگزاری نخستین المپیاد ورزش همگانی در تربت حیدریه مشکلات باید تفکیک شده و در کارگروههای تخصصی بررسی شود ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست عبور اصلاح طلبان از دولت، بازی سیاسی و رسانه ای است/جریان اصلاحات انتخابات آینده را هدف قرار داده است دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در شناسائی و رفع آسیب های اجتماعی حضور کم رنگ دارند عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و آفاتی که این نهضت الهی را تهدید می کند انتقاد معاون برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه از حرکت لاک پشتی بانک ها در پرداخت تسهیلات بانکی وعده سرخرمن برای تسویه حساب زعفرانکاران درآمد ۱۳ هزار میلیارد تومانی خراسان رضوی از بخش کشاورزی/تنها راه نجات بخش کشاورزی تجمیع خرده مالکان و تشکیل شرکت های تعاونی است سناریوی جدید آمریکا حفظ برجام با اهرم فشار برای دستیابی به امتیازات بیشتراست طلای سرخ به نام ایران به کام خارجی ها! مصداق قدردانی از مردم، خدمت رسانی صادقانه و رسیدگی به مطالبات است/دشمن در صدد تضعیف اقتدار ملی است